Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
11 Nisan 2013 10:39

Meb den kurtuldum

arkadaşlar kurumlar arası geçiş ile başka bir kuruma geçişim gerçekleşti .Denetimli serbestlik müdürlüğüne geçiş yaptım.Düşünen arkadaşlara tavsiye ederim sanırım 1600 civarı kadro boş idi en sn öğrendiğime göre sadece 163 personelin geçişi gerçekleşmiş yani daha çok kadro var düşünen arkadaşlar ellerini çabuk tutsunlar düşünen arkadaşlar en yakın cumhuriyet başsavcılığına hizmet cetveli ile birlikte dilekçe verirlerse işleme kkonuyor herkesin bilgisine....

adali10
Şef
11 Nisan 2013 10:43

Denetimli serbestlik müdürlüğü nedir ve her ilde çalışma imkanı var mı

Ozgur__Man
Aday Memur
11 Nisan 2013 10:46

Hayırlı olsun :)

himuel
Kapalı
11 Nisan 2013 10:46

başka ile başvurabiliyor muyuz hocam?

masum köyIü
Genel Müdür
11 Nisan 2013 11:04

yazıp kaçmakla olmaz bu iş :) açıklama bekliyoruz.

-yaptığınız iş ne

-çalışma saatleri (gece nöbeti var mı vs..)

-nerelerde çalışma imkanı var (il-ilçe-köy)

-ne kadar maaş alıyorsunuz

-kurum değiştirmek için nereler başvurdunuz

himuel
Kapalı
11 Nisan 2013 11:06

başka ile başvurabiliyor muyuz

fanuba
Kapalı
11 Nisan 2013 11:21

gece nöbeti yok normal memurlar gibi mesai saatleri var istediğiniz il veya ilçedeki kuruma müracaat edebilirsiniz öğretmen iken aldığınız derece kademedeki maaşınız ile aynı ancak haftada 22 saat standart ekders ödemesi var iş tanımı olarak gelen hükümlüye rehberlik diyebiliriz hükümlü kelimesi sizi ürkütmesin sıkıntılı bir durum yok bulunduğunuz yerdeki cumhuriyet başsavcılığına dilekçenizle birlikte hizmet cetvelinizi ekleyebilirsiniz dilekçenizde istediğiniz tüm kurumları ekleyebilirsiniz denetimli serbestlik genel müdürlüğünün sitesinden tüm kurumları il il ilçe ilçe görebilirsiniz

masum köyIü, 11 yıl önce

yazıp kaçmakla olmaz bu iş :) açıklama bekliyoruz.

-yaptığınız iş ne

-çalışma saatleri (gece nöbeti var mı vs..)

-nerelerde çalışma imkanı var (il-ilçe-köy)

-ne kadar maaş alıyorsunuz

-kurum değiştirmek için nereler başvurdunuz

peyami_safa
Kapalı
11 Nisan 2013 13:14

dilekçeye ne yazdınız tam olarak?

Stufff
Genel Müdür
11 Nisan 2013 14:18

ünvanınız nedir hocam öğretmen olarakmı saşvuruyorsunuz

masum köyIü
Genel Müdür
11 Nisan 2013 14:47

teşekkürler hocam

fanuba, 11 yıl önce

gece nöbeti yok normal memurlar gibi mesai saatleri var istediğiniz il veya ilçedeki kuruma müracaat edebilirsiniz öğretmen iken aldığınız derece kademedeki maaşınız ile aynı ancak haftada 22 saat standart ekders ödemesi var iş tanımı olarak gelen hükümlüye rehberlik diyebiliriz hükümlü kelimesi sizi ürkütmesin sıkıntılı bir durum yok bulunduğunuz yerdeki cumhuriyet başsavcılığına dilekçenizle birlikte hizmet cetvelinizi ekleyebilirsiniz dilekçenizde istediğiniz tüm kurumları ekleyebilirsiniz denetimli serbestlik genel müdürlüğünün sitesinden tüm kurumları il il ilçe ilçe görebilirsiniz

alkadraz_40
Yasaklı
11 Nisan 2013 14:57

hocam çalışma şartları nedir, izinler düz memurlardaki gibi yıllık izin düzeni mi,

tam olarak kime bağlı olarak çalışıyorsunuz, amiriniz kim olmuş oluyo, aile ve sosyal politikalar bakanlığındaki gibi sizi göreviniz dışında çalıştırabiliyorlar mı,

çalışma ortamı nasıl, bide görevi tanımızı yapan bir yönetmelik vs varsa paylaşabilir misiniz, tabi bir diğer önemli soru, tayin durumları nasıldır?

cevaplarsanız sevinirim hocam :))

MaxPayn
Daire Başkanı
11 Nisan 2013 15:32

ben buna başvuracağm.

lildcee
Memur
11 Nisan 2013 16:04

Branş şartı var mı? Bir de hocam tam link verir misiniz? Ben bulamadım da.

cioranrr
Aday Memur
11 Nisan 2013 16:26

hayırlı olsun link verebilir misiniz rica etsek acaba?

mstf_mrt
Aday Memur
11 Nisan 2013 16:39

ben de takipteyim

bizimselim
Genel Müdür
11 Nisan 2013 17:04

işe başladınız mı hocam ilk gözlemleriniz nasıl ? kurumlardan ayrılan memur sayısında ilk sırada meb geliyormuş bu beni hiç şaşırtmadı..

cioranrr
Aday Memur
11 Nisan 2013 17:28

fanuba hocam il il ilçe ilçe görebiliyorsunuz demiş bulabilen var mı hocalarım ben bulamadım yardımc

cioranrr
Aday Memur
11 Nisan 2013 17:29

ı olursanız çok minnettar olurum şimdiden teşekkürler...

anamurium
Şef
11 Nisan 2013 18:18

amirin kim oluyor ?

tayin istenebiliyor mu ? şartları nedir ?

fanuba
Kapalı
11 Nisan 2013 22:32

http://www.cte-ds.adalet.gov.tr/iletisim/harita.htm

hocam bu linkte tüm denetimli serbestlik kurumlarının iletişim bilgisi var

cioranrr, 11 yıl önce

fanuba hocam il il ilçe ilçe görebiliyorsunuz demiş bulabilen var mı hocalarım ben bulamadım yardımc

fanuba
Kapalı
11 Nisan 2013 22:36

izinler 10 yıla kadar olanlarda 20 gün 10 yıl ve üzeri olalarda 30 gün

amiriniz kurumun müdürü tayin durumu meb e göre daha rahat

alkadraz_40, 11 yıl önce

hocam çalışma şartları nedir, izinler düz memurlardaki gibi yıllık izin düzeni mi,

tam olarak kime bağlı olarak çalışıyorsunuz, amiriniz kim olmuş oluyo, aile ve sosyal politikalar bakanlığındaki gibi sizi göreviniz dışında çalıştırabiliyorlar mı,

çalışma ortamı nasıl, bide görevi tanımızı yapan bir yönetmelik vs varsa paylaşabilir misiniz, tabi bir diğer önemli soru, tayin durumları nasıldır?

cevaplarsanız sevinirim hocam :))

Toplam 190 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi