Editörler : swat3410

yener_oztas
Aday Memur
23 Nisan 2013 19:06

bitlis tatvandayım ben arkadaşlar...burdan bilgi paylaşımı yapabiliriz..en azından enteresan bilgileri paylaşırsak daha kalıcı olabilir

lion21, 11 yıl önce

yener sen hangi ilde görev yapıyorsun kardeşim? Aslında böyle beraber bi grup oluşturup ders çalışırsak çok iyi olur...

xkarahanx42
Aday Memur
27 Nisan 2013 23:45

arkadaşlar çoook çalışmanız lazım benim gibi evliyseniz eşinizin çoluğunuzun çoçuğunuzun sizinle geçirdiği süreyi onlardan alıp ders çalışmaya vereceksiniz, bekarsanız dünya ile ilişiğinizi keseceksiniz sadece iş ve ders olucak hayatınızda en önemlisi sistemli çalışacaksınız yaz dönemi en az 2 saat sınava doğru bu süreyi enaz 5-6 saate çıkaracaksınız yılmıcaksınız azimle çalışacaksınız ve sınavda şansınız nasibiniz kısmetiniz açık olucak rabbim çalışanın hakkını er ya da geç verir ben yaşadım gördüm ve ona dua edin hepinizin bahtı açık olsun..

vadi66
Aday Memur
03 Mayıs 2013 15:00

arkadaşlar lütfen başlık 2014 komiser yardımcılığı sınavı calışma sayfası diye açılmış.. gereksiz yere geçmiş sınavlardan, boş boş konuşmalardan asıllı asılsız iddaalardan yazacaksanız başka başlık açın orda tartışın... burda ders konuları ile ilgili bilgi alış verişi yapmak istiyoruz kimsenin geçmiş muhabbetlerini dinlemek istemiyoruz...

pol-pol
Aday Memur
07 Mayıs 2013 16:07

arkadaşlar bırakın bu tartışmaları bilgi paylaşımı yapalım

KaRa HaN
Müsteşar
07 Mayıs 2013 19:45

Arkadaşlar Konu başlığının ne olduğu belli.Konu başlığının amacı dışında yapılan yorumları şimdilik sadece silmekle yetindim.

Konu hakkında gerçekten bilgi almak isteyen ve paylaşımda bulunmak isteyen üyelerimiz konunun amacından saptırılmasından şikayetçi ve bu durumu özelime bildirdiler.

Sınav ile ilgili sıkıntılarınızı zaten ilgili konularda dile getiriyorsunuz ve onlara hakaret,küfür olmadığı sürece müdahale etmedik.

Hal böyle iken açılan her konuya dönüp dolaşıp aynı şeyleri yazmanıza gerek yok.Bu durum, konu hakkında gerçekten bilgi almak isteyen üyelerimizi rahatsız ediyor.

Lütfen bu uyarımı dikkate alın.

Bu mesajımdan sonra aksi şekilde yorum yapan üyelerimiz malasef forumdan uzaklaştırılacaktır.

Anlayışınız için Şimdiden teşekkür eder Güzel paylaşımlar dilerim

hkn475
Kapalı
08 Mayıs 2013 00:06

arkadaşlar 2014 yılında yapılacak olan komserlik sınavına kaç yıllık memurlar girebiliyo.ben 6 yıllık memur olma şartı var diye bilyodum ama 5 yıl 6 ay dolduran memurda girmeyi hak ediyomu,bazı arkadaşlar öle yazmış

edmon44
Aday Memur
08 Mayıs 2013 14:18

Fiili 6 yıl çalışmış olman gerekiyor yani 5 yıl 6 ay olmaz

pol_43
Kapalı
08 Mayıs 2013 15:59

5 yıl 11 ay 10 gün olmadı... son başvuru tarihinde 6 yılın bitmiş olması lazım

ata-han
Aday Memur
08 Mayıs 2013 18:10

2014'tede son basvuru tarıhı 2013'le aynı olursa 34 gunle gıremıycem calıssam bı turlu calısmasam :(

pol-pol
Aday Memur
08 Mayıs 2013 20:45

arkadaşlar genellikle kimlerin kitaplarına çalışıyorsunuz?? ben sadece m. akdenize çalışıyorum yeterli olur mu acaba???

FERHAT1313
Aday Memur
09 Mayıs 2013 05:09

serdar kurban dursun,mehmet akdenizin kitapları yeterli .

asıyecan
Aday Memur
09 Mayıs 2013 11:28

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BİR KAÇ SORUM OLOCAK KOMİSERLİĞİ KAZANDIĞIMIZDA EĞER BENİM SARKIM BİTMEMİŞ İSE KURS BİTİMİ SARKA MI DONECEM.BİDE KOMİSERLİK OKULUNDA ATAMA YERLERİ KURA İLE Mİ ÇEKİLİYOR BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADASLAR BENİ BİLGİLENDİRSE SEVINIRIM...

FERHAT1313
Aday Memur
09 Mayıs 2013 18:57

2011 de diyarbakırda kursa giden arkadaş şark süresini doldurmadıgı için doguya geldi kura işi ise ankarada kursta olan arkadaşım mezuniyet puan ortalaması yüksek olandan başlayarak mevcut olan illere başarı sırasına göre atama yapılıyor.

asıyecan
Aday Memur
10 Mayıs 2013 11:05

bu konuyu daha duzgun anlatacak bırı yok mu ya sımdı kazandım ve sark surem bıtmemıs ben ankarada kurada sark bolgesı kurasına mı katılcam

lion21
Aday Memur
10 Mayıs 2013 14:02

Kara Han beyefendi bu sınav hakkında yaşananların aynısını yazdığım için mi yazımı sildiniz?

gayehasret
Aday Memur
11 Mayıs 2013 12:18

Serdar kurban dursun faydalı bilgiler sunuyor,M.kemal tolunay'ın kitabi ise (her baskı) yanlış cevaplar ve güncel olmayan mevzuat içeriyor.Ben 2 yıl çalıştım ama ne yazık ki hep malum hırsızlar kazandı.Bilmem bu sene çalışırmıyım ama yazdım işte.Derse ayırcam zamanı ev de ek iş tarzı bişeye ayırıyoru m 800-900 Tl kazanıom,en azından hak yemeden emekle kazanıom.Herneyse sinirlendim yine.ek işle ilgili bilgi isteyen olursa bana Kişisel Bilgi Gizlenmiştir@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

resulyılmaz
Aday Memur
11 Mayıs 2013 14:20

Arkadaşlar ders felan çalışarak kendinize ve aileninize ayıracanız zamana yazık etmeyin malum çevrelere yanaşın soruların cevabi direk size gelsin

KaRa HaN
Müsteşar
13 Mayıs 2013 22:41

Sayın Üyemiz öküz altında buzağı aramaya gerek yok.

Yorumları neden sildiğimi detaylı bir şekilde açıkladım.

Bunun ne yazdığınız ile alakası yok.Neyi nereye yazdığınız ile alakası var.

Yazdıklarınız çok doğruda , yanlışta olsa doğru yere yazılmadıkları sürece benim için silinmesi gereken bir mesajdan başka anlam ifade etmez

Kendi kendinizi daha iyi ifade etmek istiyorsanız forum kuralları çerçevesinde yorumlarınız alakalı konulara yazınız.

Anlayışınız için teşekkür ederim

lion21, 11 yıl önce

Kara Han beyefendi bu sınav hakkında yaşananların aynısını yazdığım için mi yazımı sildiniz?

pol-pol
Aday Memur
14 Mayıs 2013 00:19

bu sayfa kesinlikle amaç dışı kullanılıyor... şimdiye kadar pek bi faydalı bilgiye rastlamadım

hkn475
Kapalı
16 Mayıs 2013 22:47

2014 kom,yrdmclığı sınav giriş şartları bellimidir,belli değilse hangi tarihte belli olur

Toplam 255 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi