Editörler : Pangaea
«203204205206207208209210211212213214»

edebiyatmezunu
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 06:34

"gerçekten güzel" denen Beyaz kalem Türkçe soru bankası bu sette mi yoksa başka bir sette ya da tek kitapta mı?

http://yargiyayinevi.com/Kitabevi/30686-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Moduler-Soru-Bankasi-Beyaz-Kalem-2014.aspx

işletme2014, 10 yıl önce

tşkler chemiss pegemde karar kıldım,arkadaşımda farklı yayın alırsa değiş tokuş ederek çalışacağız artık, datada zaten tarih ve vatandaşlık değişmez,coğrafyada yayın önemli değil zaten bilgiler belli çeşitli soru çözmek gerek ama türkçede beyaz kalemin soru bankası gerçekten güzel,matematiktede tasarıdan herkes uzak dursun saçmasapan soruları var

edebiyatmezunu
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 06:35

http://yargiyayinevi.com/Kitabevi/30686-KPSS-Genel-Yetenek-Genel-Kultur-Moduler-Soru-Bankasi-Beyaz-K

@çelya
Memur
19 Kasım 2013 08:28

hakan dede kitabını avantajkıtaba vermıs hoca o sıte guvenılır değil diyorlardı durum nedır

edebiyatmezunu
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 08:43

Ben avantaj kitaptan daha önce 2 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım.

Hesaplı ve teslimat hızlı...

@çelya, 10 yıl önce

hakan dede kitabını avantajkıtaba vermıs hoca o sıte guvenılır değil diyorlardı durum nedır

isbir111
Aday Memur
19 Kasım 2013 11:06

ben sipariş verdim 8 gün geçti kargoya bile veremediler,en sonunda siparişi iptal ettim,ellerinde olmayan kitapları varmış gibi satışa sunuyorlar,o yüzden sipariş vermeden önce telefonla görüşmek gerekiyor.

edebiyatmezunu, 10 yıl önce

Ben avantaj kitaptan daha önce 2 kere alışveriş yaptım, sorun yaşamadım.

Hesaplı ve teslimat hızlı...

isbir111
Aday Memur
19 Kasım 2013 11:09

bir de her telefon ettiğimde bugün kargoya vereceğiz diye yalan söylediler.

yalçın.kaya1988
Aday Memur
19 Kasım 2013 12:13

Arkadaşlar selam aklıma bir şey takıldı bu uzman kariyer öğreten serisi ile sistematik soru bankası arasında ki fark nedir sizce ya da var mıdır ? Bir de ihtiyaçın 6666 soruluk modüler seti 2014 basımı alan var mı memnunmusunuz ?

@çelya
Memur
19 Kasım 2013 12:18

iste bu yizden guvenmiyorum piyasada nie yok bu kitap bulamiorum:/

isbir111, 10 yıl önce

ben sipariş verdim 8 gün geçti kargoya bile veremediler,en sonunda siparişi iptal ettim,ellerinde olmayan kitapları varmış gibi satışa sunuyorlar,o yüzden sipariş vermeden önce telefonla görüşmek gerekiyor.

mrtbrdk
Aday Memur
19 Kasım 2013 13:11

arkadaşlar coğrafyayı hangi kaynaktan çalışıyorsunuz bende yargı var çok ayrıntılı önriler bekliyoru

isbir111
Aday Memur
19 Kasım 2013 13:41

ihtiyacın 2014 kitabı 6657 soru olarak satılıyor

yalçın.kaya1988, 10 yıl önce

Arkadaşlar selam aklıma bir şey takıldı bu uzman kariyer öğreten serisi ile sistematik soru bankası arasında ki fark nedir sizce ya da var mıdır ? Bir de ihtiyaçın 6666 soruluk modüler seti 2014 basımı alan var mı memnunmusunuz ?

selengs
Kapalı
19 Kasım 2013 13:51

BU KİTAPLARA HARCADIĞINIZ MAKSİMUM MİKTAR NEKADAR 200 VAR MII HEPİNİZZ YAZIYOSUNUZ DAA 14 YA DA 155 TANE KİTAP ALIM YA DA 20 TANEE HEPSİNİ ÇÖZME FIRSATINIZ OLUYOMU KİMİSİ 3 SET ALMIŞŞ NASIL YETİŞTİRİYOSUNUZZ ESKİ KAYNAKLARINIZ DA YOK MU ONLARA BAKMIYOMUSUNUZ ATTINIZ MI ONLARII MİSAL KAÇ TARİH KİTABINIZ VARR 3 SET ARTII DATAA VEE HAKAN DEDE DİĞER ARTILARI SAYMIYORUM KAFANIZ KARIŞMIYO MUU O KADAR KAYNAĞA BAKARKEN Bİ DEE MADDİYATII NE KADARR BAZI ARKADAŞLAR GÖRDÜÜM HİİÇ DOKUNMAMIŞŞAR KİTAPLARINAAA ALIIPP ÇÖZMEYİP BU SİTEDE SATAN VAR CİDDEN MERAK ETYOM KİTAP MASRAFLARINIZ NE KADAR TUTUYOR

işletme2014
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 14:00

20 yada 30 tane deneme vardı içinde çözümlüydü, geçen dönemin kitabı, kpss soru formatına uyan bence en iyi kitaptı 1yanlışım çıkmıştı türkçeden beni tarihle vatandaşlık bitirdi o kadarda özet çıkarak çalışmıştım:(
beyaz kalem baya skandallı ama sorularını çok beğeniyorum

edebiyatmezunu, 10 yıl önce

Beyaz kalemin önerdiğiniz türkçe soru bankası hangisi adres verir misiniz

işletme2014
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 14:08

sabah aldım fem akademinin 2014 coğrafya soru bankasını femin sorularıda güzeldir tavsiye ederim

mrtbrdk, 10 yıl önce

arkadaşlar coğrafyayı hangi kaynaktan çalışıyorsunuz bende yargı var çok ayrıntılı önriler bekliyoru

selengs
Kapalı
19 Kasım 2013 14:11

YPRAK TEST Mİ YOKSA SORU BANKASI MI BEYAZ KALEMİN İYİ Bİ TÜRKÇESİ Mİ İYİ BEYAZ KALEMİN

işletme2014, 10 yıl önce

20 yada 30 tane deneme vardı içinde çözümlüydü, geçen dönemin kitabı, kpss soru formatına uyan bence en iyi kitaptı 1yanlışım çıkmıştı türkçeden beni tarihle vatandaşlık bitirdi o kadarda özet çıkarak çalışmıştım:(
beyaz kalem baya skandallı ama sorularını çok beğeniyorum

Yaziyor
Şef
19 Kasım 2013 14:12

hocam gaza gelip alıyorlar yoksa hepsi tabi ki çözülmüyor bakılmıyor :)

selengs, 10 yıl önce

BU KİTAPLARA HARCADIĞINIZ MAKSİMUM MİKTAR NEKADAR 200 VAR MII HEPİNİZZ YAZIYOSUNUZ DAA 14 YA DA 155 TANE KİTAP ALIM YA DA 20 TANEE HEPSİNİ ÇÖZME FIRSATINIZ OLUYOMU KİMİSİ 3 SET ALMIŞŞ NASIL YETİŞTİRİYOSUNUZZ ESKİ KAYNAKLARINIZ DA YOK MU ONLARA BAKMIYOMUSUNUZ ATTINIZ MI ONLARII MİSAL KAÇ TARİH KİTABINIZ VARR 3 SET ARTII DATAA VEE HAKAN DEDE DİĞER ARTILARI SAYMIYORUM KAFANIZ KARIŞMIYO MUU O KADAR KAYNAĞA BAKARKEN Bİ DEE MADDİYATII NE KADARR BAZI ARKADAŞLAR GÖRDÜÜM HİİÇ DOKUNMAMIŞŞAR KİTAPLARINAAA ALIIPP ÇÖZMEYİP BU SİTEDE SATAN VAR CİDDEN MERAK ETYOM KİTAP MASRAFLARINIZ NE KADAR TUTUYOR

kapak-gaz-kaçırıyor
Daire Başkanı
19 Kasım 2013 14:12

2.5 üzerinde günde 800 soru çözersen rahat o yazılan kitapları çözersin

selengs, 10 yıl önce

işletme2014
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 14:15

3set alıp çalışma konusunda bende hak veriyorum size, hakikaten 3setle çalışan bir tanıdığım var bence gereksiz ama içleri öyle rahat ediyor demek çok soru çözmek güzel ama o sınav anında her şey değişiyor tarih ve vatandaşlığı içtiğimi düşünürdüm sınavda aldım boyumun ölçüsünü şimdi güvensizlik yaşıyorum o kadar çalışmaya böyle olduysam diye, o kadar kafayı yiyerek ders çalışmayacağım bu sefer konular bitsin her dersten bir soru bankası arkasından deneme bence yeterli başkalarının bilmem ama benim baya karışmıştı aklım türkçe ve coğrafya dışında

selengs, 10 yıl önce

işletme2014
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 14:18

küçük bir kitaptı çek-koparttı sayfaları hatta, ben beğenmiştim sorularını soru bankası değildi

selengs, 10 yıl önce

YPRAK TEST Mİ YOKSA SORU BANKASI MI BEYAZ KALEMİN İYİ Bİ TÜRKÇESİ Mİ İYİ BEYAZ KALEMİN

edebiyatmezunu
Şube Müdürü
19 Kasım 2013 14:20

yA DA DENEME SINAVI MI?

Bir adres verir misiniz ya da ismini yazar mısınız tam olarak hangi kitap?

selengs, 10 yıl önce

isbir111
Aday Memur
19 Kasım 2013 14:28

ben 2014 basımı kitaplara 167 TL verdim(data tek kitap+pegem set+6657 soru ihtiyaç+yediiklim tamamı çözümlü soru bankası+mantık kitapları....),eski setlerden ihtiyaç vardı,bunun yanında yargı soru bankası,uzman kariyer soru bankası,yediiklim soru bankası,x yayıncılık not defterleri var eski basım,bir de internetten indirdiğim kaynaklar var,konu anlatımı çalışırken ihtiyaçla başladım,daha sonra diğer kaynaklardan aynı konuya hızlıca baktım,çünkü birinin değindiğine diğeri bahsetmiyor,ardından 2-3 test çözdüm,konu anlatım olarak bitti ancak eksiklerim olduğu için tekrarlar yapacağım,şimdi ise soru bankalarından soru çözüyorum,yanlış yaptığım sorularda konulara tekrar bakıyorum.bundan sonra sadece uzman kariyerin yeni basım öğreten soru bankalarını almayı düşünüyorum,yılbaşından sonra genel tekrarlar yapmak istiyorum bunun için data ve pegemi ortak kullanacağım,son 2-3 aya kadar sürekli soru çözeceğim,en son genel denemeler çözeceğim,benim programım böyle,işte çalıştığım için daha fazla kaynaktan çalışmak istesem de vaktim yok.(not:ders çalışmaya mart ayında başlamıştım)

selengs, 10 yıl önce

Toplam 7316 mesaj
«203204205206207208209210211212213214»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi