Editörler :
13 Nisan 2013 16:46   

Sendikaların işi ne!

ya sendikalar bizim için mi çalışıyo hükümet için mi yoksa kendı ceplerı için mi...bence sendikalar da tümden kalksınnnnn.

19 Nisan 2013 12:15

quaddro
Memur

Çıldırmamak elde değil 4c linin talebi konşuluyor 4b liyi kimsenin salladığı yok.Sendikaların işleri güçleri birbirinin kuyusunu kazmak göstermelik eylem yapmak başka da bi halta yaramazlar.

19 Nisan 2013 12:42

karakartalizm
Kapalı

hepimiz istifayı basalım oraya vericem parayı sokağa atarım daha iyi belki fukaranın biri bulurda işine yarar en azından kandırılmışız hissi yaşamam

19 Nisan 2013 13:18

ayd112
Aday Memur

eskiden konuşuluyordu, bu son toplantıda ne oldu da adı bile geçmedi 4/B lilerin, anlayamıyorum...

19 Nisan 2013 17:33

ŞEHZADEM43
Şef

ben istifa ettim bile tüm 4b liler olarak herkesi istifaya davet ediyorumm..

19 Nisan 2013 17:35

ŞEHZADEM43
Şef

arkadaşlar hala anlmadınız mı sendıkalar hükümetin kuklası... dikkat edersenız

hep hükümetin dedıği oluyor....

24 Nisan 2013 15:10

quaddro
Memur

ŞEHZADEM43, 7 yıl önce - Alıntıya git

Bravo

24 Nisan 2013 17:32

et-Taftazani
Kapalı

ŞEHZADEM43, 7 yıl önce - Alıntıya git

İstifa etmek için ne yapmak gerekiyor, şimdiye kadar hiç istifa etmedim de:)) Aslına bakarsanız sendika üyeliğimin de nasıl olduğunu anlamadım. göreve başlarken o kadar çok imza atmışım ki, attığım imzalardan biri de sendika üyeliği imzasıymış. O zaman için pek önemsemedim ama arttık üyeliğin olmasının bir anlamı kalmadı. Bu iş sendikayla olacak gibi değil. 20 bin sözleşmelinin kadro isteği hak ama 80 bin sözleşmelinin (kpss, yeterlilik, sınav, diploma, mülakat şartlarının tümünü yerine get,rmemize rağmen) kadro isteği nâhak! Ben bu mantığı anlayamadım. Siyaseten 80 bin kişi mi daha çok oy potansiyeline sahip yoksa 80 bin kişi mi? Bunların matematiğe de kafaları basmıyor anlaşılan...

24 Nisan 2013 19:59

ŞEHZADEM43
Şef

sendikaya git yardımcı olurlar... ama istifa etmemen için baya uğrasırlar... gerısı sana kalmışş...

17 Mayıs 2013 20:30

ŞEHZADEM43
Şef

güncel

Toplam 9 mesaj

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;