Editörler : Adversary
19 Nisan 2013 00:59

5W3T8R
Kapalı

Afiyet olsun sana....


iibf zede, 5 yıl önce - Alıntıya git

:)sağol..

19 Nisan 2013 02:33

işsizmatik
Aday Memur

Bencede sizden önce iibf ye verilmeli ne de olsa üniversite sınavında biz daha yüksek puanlarla girdik iibf ye....zorla konuşturuyon adamı


iibf zede, 5 yıl önce - Alıntıya git

sen bunu inanarak mı yazdın arkadaşım? 2004 yılında 345.811 puanla matematik bölümünü tercih etmiş birisi olarak soruyorum?

nerde lise hayatı başarısız olan tip varsa iibf okur oda olmadı aöf okur.. yani inan ki aşşağılamaya kalktığın fef te tek bir bölüm bile bitiremezsin bu iibf IQ sü ile..ayrıca senin memurlar net dışında kullanamadığın bu bilgisayarın üzerinde en az 4 proğramlama dili öğrenerek çıkıyoruz biz fakülteden!!! masada oturup bilgisayar başında bir memurluk fırsatı var ise bunu pek ala bir matematikçi çok daha iyi yapabilir senden...( aöf iktisat 3. sınıf öğrencisi olarak söylüyorum)

şunu da unutma ki sınavdan bir gece önce çalışarak bitirdiğiniz okulu, bizler gözleri kör olacak şekilde ders çalışarak bitirdik..eğer iibf okumak çok matah bişey olsa idi kesinlikle aöf ten alınabilecek bir diploması olmazdı? yüksek puan konusunda iddian çok saçma

19 Nisan 2013 03:21

mavi_cadı
Aday Memur

Bütün fef lilere hayırlı uğurlu olsun güzel bi haber gerçekten.Aöfün küçümsenmemesi lazım diye düşünüyorum şu an 8 tane kitap var yanımda ve hayatımda hiç görmediğim derslerden sorumluyum.1 aydır sabah 7 ye kadar çalışıyorum fırsat bulduğum zamanlarda da forumda kpss araştırması yapıyorum.Ayrıca örgün okullarda 2 senelik okurken hocalarımız kalmayalım diye 1-2 puan yardım ederlerdi geçen sene iki dersten 0.4 ile kaldım.Aöf oldukça kritik bi sistem örgün öğrencisi ne kadar çabalıyosa aöf te o kadar çabalıyo özellikle kredili sistemde eğitim görenler.Aöf deki ef lilerde formasyondan yararlanıcak büyük ihtimalle özellikle edebiyat bölümü için konuşuyorum ki uygurcasından tutun osmanlıcasına kadar kendi çabalarıyla hiçbir hocadan yardım görmeden geçmeye çalışıyor bi çok arkadaşım.Örgün öğretime bi lafım yok güzel puanlarla giriyosunuz tabiki ama aöf düşük puanlarla bile girse o 4 senede baya bi çaba harcıyo emin olabilirsiniz.Aöfü bu kadar da küçümsemeyelim :)

19 Nisan 2013 09:08

lonewolf25
Daire Başkanı

bu ibfliler ne adammış ya efi yerden yere vururlar yok şu kadar alınıyor yok bu kadar alınıyor haberleri oluyor diye sonrada millet birbirine düşsün diye formasyon üzerinden fef saldırıyorlar allah bizi böyle guruplardan korusun bu ne tahamülsüzlük bu nasıl bir hırsmış arkadaş .utanmadan sıkılmadan milleti birbirine düşürüyorlar. yok öğretmen işi bırakırmış yok fef linin ne işi varmış sana kalsın bütün kadrolar dimi birde başlık açmış ya hani editler bakın kışkırtıcı başlık nasıl olurmuş görün.

19 Nisan 2013 09:40

Cembio32
Daire Başkanı

Sevgili başlığı açan Mustor nickli üye.Seni iyi biliriz önceki yazılarından.Yani demek istediğin eee artık öğretmen oluyorsunuz,tüm lisans mezunlarının hakkı olan memuriyet kadrolarını bize devredin öylemi? Formasyon verilince hemen atanacakmı fef liler sanki..Ayrıca yürüyün,saldırın gibi küçümser tavırların hoşumuza gitmedi bunuda bil.Adversary editöre saygılarımızı sunalım umarım bunu görür.

19 Nisan 2013 09:41

tetis denizi
Müsteşar

mustor sen bu fen edeb lileri ne çok seviyosun böyle 2. üniv okuyanları istemiyosun anlaşılan:)

19 Nisan 2013 11:14

mavi isyan
Şef

mustor sen bu fen edeb lileri ne çok seviyosun böyle 2. üniv okuyanları istemiyosun anlaşılan:)


tetis denizi, 5 yıl önce - Alıntıya git

sırf mustor değil ki 2. üniversite okuyanları hiç bir iibfli istemiyor. şahsen bana çok antipatik geliyorlar :D

bu arada bir iibfli olarak FEF mezunlarının hakettikleri yerlerde olduğunu düşünmüyorum. bir yerde izlemiştim neresi hatırlamıyorum gelişmiş ülkelerde FEF mezunlarının çalışma alanları genel olarak ar-ge'ymiş. ve gene yanlış hatırlamıyorsam 1milyon kişiye ortalama 3bin ar-ge'ci düşüyormuş. ama türkiyede 800 civarıymış. FEF mezunu arkadaşlar bu konuda mücadelede bulunabilirsiniz. bu arada eğitim fakültesi mezunu arkadaşlara yazık olacak ama sizlere formasyon gelmesine sevindim :)

19 Nisan 2013 12:19

semiramiz
Memur

çok iyi oldu bıktık çünkü fef lilerin her yere atlamalarından

19 Nisan 2013 14:02

amonyumpurpurat
Kapalı

çok iyi oldu bıktık çünkü fef lilerin her yere atlamalarından


semiramiz, 5 yıl önce - Alıntıya git

biz de iibf den bıktık her yerde cıkmanızdan NİTELİKLİYİZ diye ortaya cıkıp ona buna camur atmanızdan atılan baslıklardan ..twitte 42 ile imd 50 ile ogretmen oluyosunuz diyordunuz iskur puanları da 4001 i kucumseyenlere cvp olsun!!

19 Nisan 2013 19:05

chivan
Şef

Bencede sizden önce iibf ye verilmeli ne de olsa üniversite sınavında biz daha yüksek puanlarla girdik iibf ye....zorla konuşturuyon adamı


iibf zede, 5 yıl önce - Alıntıya git

hangi üniye girdin acaba harvard mı yoksa oxford mu :)

össde gösterdiğin başarıyı kpssden neden gösteremiyorsun :))

19 Nisan 2013 19:08

ada1987
Aday Memur

formason almayın boşuna bence bu alımlarla çok zor kaldı ki o kadar puan alsanız zaten memur olursun

20 Nisan 2013 14:45

AKREBİN-GÖZLERİ
Yasaklı

bu haberi müjde olarak veren zihniyeti kınıyorum...

fen edebiyatlılara verilecek en iyi müjde bu fakültelerin bir daha açılmamak üzere kapanmasıdır...

20 Nisan 2013 14:55

ATAMAKPSS
Genel Müdür

feflilere kendi bölümleri ile ilgili çok yerinde bir uygulamaya başlayacak hayırlı olsun.umarım formasyon olayını değerlendirip okudukları diplomaların hakkı olan kadrolara girmeyi normal olarak düşünmeye başlarlar.ben başından beri anlayamamıştım fefi bitiripde sizin tabirinizle düz memurluk için kariyer planlaması yapan arkadaşları umarım o arkadaşlar bu formasyon olanağını kendi işlerini yapma okudukları diplomaların işinde çalışma adına mutlulukla ve sevinçle kullanmayı düşüneceklerdir bu söylediklerim gerçek anlamda bilim adına birşeyler yapmayı insanlığa faydalı şeyler üretmeyi düşünen arkadaşlarım için herkes saygılar.

20 Nisan 2013 17:34

pesimist_38
Kapalı

formasyon verene kadar kadro verin be

Toplam 54 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?