Editörler : F16 Gökçen
20 Nisan 2013 11:14

Chicco-Kraft Hangi mama sandalyesi?

Bebeği için mama sandalyesi kullana var ise hangi amam sandalyesini almam gerek bana yardımcı olabilirler mi?

umutelim
Aday Memur
22 Nisan 2013 10:24

Chicconun çift kılıflı mama sandalyelerini tavsiye ederim.Çok cabuk kirlendiği için mama sandalyesinin kılıfının değişmesi çok önemli bu nedenle chicco tercih edilebilir.

orduderesi
Aday Memur
22 Nisan 2013 11:42

Üzerinde oyuncak takılı mama sandalyeleri güzel chicco öneririrm 5 bebeği bürütr chicco ürünler.

sbl kyn
Aday Memur
24 Nisan 2013 10:08

Kalite konusunda ben de chicco diyorum.Kraftın bebek arabaları iyi diye biliyorum.

memur 35
Aday Memur
24 Nisan 2013 11:55

bizde bebeğimize chicconun çift kılıflısını aldık (biraz büyük olması çok yer kaplaması dışında) çok memnun kaldık tavsiye ederim

7.his
Müsteşar
25 Nisan 2013 09:37

Chicco, tek geçerim...

sibelst
Aday Memur
25 Nisan 2013 13:11

ben chicconun bi modelini bisürü para vererek almıştım... hiç gerek yokmuş... hem çok para hem de çok yer kaplıyor... şimdiki aklım olsa gider ikea'nın sandalyesi gibi az yer kaplayan temizlemesi kolay olanını alırdım.. hem de ucuz..

sevcan.85
Aday Memur
26 Nisan 2013 08:48

arkadaşlar bende kraft ve chico ya baktım ama emin olun derim size bayb max da aynısı tekerlekli kilitlenebilir.ust kısmında tekrar tabak kısmı var yükseklik ayarlanabilir.koltuk ayarlanabilir. fiyatıda uygun markalara takılıp kalmayın sakın

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi