Editörler : M00NB0W
«269270271272273274275276277278279280281
28 Nisan 2022 12:29

Denizcan021
Aday Memur

güncel

17 Mayıs 2022 10:49

olric72
Memur

sınav açıklandı . mülakat tarihi ve kadro ihdas sayıları hakkında bilgisi varmı?

18 Mayıs 2022 13:37

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı

Kazanan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Allah hayırlı etsin inşallah.

23 Mayıs 2022 08:54

Kurmay yarbay
Aday Memur
Bakanlıkça yapılan bütün sınav sonuçları önceleri bakanlığın sitesinde açıkça yayınlanıyordu. 2015 ve 2019 da yapılan unvan değişikliği sınavlarının bütün bilgilerini herkes açık açık görebiliyordu. Sınava giren girmeyen herkes kimin sınavda sözlüde kaç puan aldığını biliyor ve kimsenin aklında zerre kadar şüphe kalmıyordu. Bundan önceki görevde yükselme sınavında her şeyi gizli kapaklı yaptılar kimseye birşey duyurmadilar kim sınavda ne puan aldı mülakatta kaç puan verildi kimse bişey bilmedi duymadı. Aldığımız duyumlara göre son yapılan ünvan değişikliği sınavında da kadro az kazanan sayısı fazla imiş o yüzden sınav sonuçları açıktan ilan edilmedi diye düşünüyorum. Eğer gerçekten sınavı kazananların sayısı kadro sayısından fazla ise iyi bir kıyım yapacaklar demektir. Umarım ki Aynı görevde yükselme sınavında yapıldığı gibi, yazilida 60 alana mülakatta 100, yazilida 95 alana mülakatta 70 verip insanların emeğini hiç etmezler
26 Mayıs 2022 13:24

Refika1
Aday Memur

Tekniker Ünvan değişikliği mülakatında hangi alandan soruyorlar arkadaşlar ayrıca Mülakata dair sadece mail geldi ebysden yazı gelmiyor mu?

28 Mayıs 2022 23:22

pv=nrt
Şef

Arkadaşlar vhki kadrosunda bulunan muhendislik mezunu personeli kurum muhendis olarak calismaya zorlayabilir mi? Teknik personel gibi imza attırabilir mi? Cevaplariniz icin tesekkurler

29 Mayıs 2022 08:58

Kurmay yarbay
Aday Memur

Arkadaşlar vhki kadrosunda bulunan muhendislik mezunu personeli kurum muhendis olarak calismaya zorlayabilir mi? Teknik personel gibi imza attırabilir mi? Cevaplariniz icin tesekkurler

pv=nrt, 1 ay önce - Alıntıya git
Diplomayi ı içeri verdinse, maasinida mühendis maaşı gibi alıyorsan sen artık mühendis sayılırsın. Sadece unvan degisikligin sınav girip resmiyet kazanacak demektir. Kurum seni mühendis olarak çalıştırabilir. Ama şunu anlayamadim kurumunuz niye bu kadar acele etmiş sizi mühendis olarak çalıştırmak için. Bence burda biraz kötü niyet var sizi cekemiyorlar.
30 Mayıs 2022 08:39

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı

pv=nrt, 1 ay önce - Alıntıya git

Merhaba;

Ünvan Değişikliği sınavına girip kadronu almadan kimse seni Mühendis olarak çalıştıramaz ve imza attıramaz. Diplomanıda versen maaşından faydalanamssın. Arkadaşın söylediği farkılı bişey. Eğer sen Tekniker olsaydın ve bir üst öğrenimi bitirseydin ozaman Mühendis maaşının bir kısmını alırdın, ama tazminat ve haklarında faydalanamzdın. Kısacası Sen VHKİ kadrosundayken kimse seni Mühendis olarak çalıştıramaz.

31 Mayıs 2022 14:18

pv=nrt
Şef

Merhaba;

Ünvan Değişikliği sınavına girip kadronu almadan kimse seni Mühendis olarak çalıştıramaz ve imza attıramaz. Diplomanıda versen maaşından faydalanamssın. Arkadaşın söylediği farkılı bişey. Eğer sen Tekniker olsaydın ve bir üst öğrenimi bitirseydin ozaman Mühendis maaşının bir kısmını alırdın, ama tazminat ve haklarında faydalanamzdın. Kısacası Sen VHKİ kadrosundayken kimse seni Mühendis olarak çalıştıramaz.

Abdurrahman çelliker, 1 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim abdurrahman bey

15 Haziran 2022 10:04

Abdurrahman çelliker
Daire Başkanı

Bakanlığımızın açmış olduğu Ünvan değişikliği sınavında Başarılı olan ve kadrosunu alan tüm mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını yüce Allahtan niyaz ediyorum. Kendilerine ve Bakanlığımıza hayırlı olsun inşallah

16 Haziran 2022 11:01

Kurmay yarbay
Aday Memur
Dün bu başlık altında yapmış olduğum bir yorumdan dolayı memurlar net tarafıma uyarı vererek yapmış olduğum yorumu kaldırmış tarafıma sansür uygulanmıştır. Bu davranışından dolayı bu işlemi yapan yetkili kimse kendisini tarafsizliga davet ediyorum. Yaptığım yorumu genel ahlak kurallarına uygun olmadığı gerekçesiyle uyarildiniz şeklinde mesaj yollanmış. Ben kimseye hakaret etmedim tehdit etmedim kimsenin adını anmadim sadece hakkımızı gasp eden kimse onların Allah belasını versin dedim kim üstüne alındı ise gene diyorum Benim hakkımi yiyen, yediren, sepep olan kim varsa Allah hepsinin belasını versin sürüm sürüm surunsunler inşallah.
29 Haziran 2022 22:28

Taz Manya K
Aday Memur
Şube Müdürü ve Müdürlere 3600 ek gösterge verilmesine ilişkin yaptığımız tüm çalışma ve gayretlerimiz mevvesini vermeye başladı.Bugün TBMM' de Plan Bütçe Komisyonu Üyelerine twitter, email, faks, telefon ve birebir yapılan görüşmeler neticesinde Akparti Mhp ve Chp komisyon üyeleri Şube Müdürü ve Müdürlere 3600 ek gösterge cetveline taşınması için önerge vermişlerdir. İnşallah sonuç hayırlı olur.Her platformda meslektaşlarımız, aileleri, çocukları, akraba ve dostları , ilgili bakanlıkların yöneticileri,sendikalar, siyasi parti ve yöneticileri ile Gazi Meclisimizin değerli milletvekilleri, destekleyen, dua eden herkesten Allah razı olsun.Saygılarımla.Cengiz Cebeci Şube Müdürleri Derneği Başkanı.
Toplam 5612 mesaj
«269270271272273274275276277278279280281