Editörler : F16 Gökçen
22 Nisan 2013 10:37

İdrar kaçırma sorunu?

İdrar kaçırma durumunu nasıl kontrol edebilirim.Hiç bir çare bulamıyorum.Bitkilerle falan çözemezmiyim ben bu durumu?

srnv-gul
Aday Memur
22 Nisan 2013 13:54

İdrar yollarım enfeksiyon kampmıştı bir süre aynı sorunu bende yaşadım özewllikle öksürük durumunda çok fena oluyordu.Dr gittim çok ilerlememeiş dedi.Belirli bir süre antibiyotik kullandım ve şuanda rahatım.

Huseyin Koyuncu
Aday Memur
24 Nisan 2013 12:05

Stres
gebelik

doğum
menopoz
şişmanlık

hepsi idrar kaçırma nedenleri

candela
Yasaklı
26 Nisan 2013 15:53

yaşın ileri olup şekerin ve tansiyonun yoksa uzmana git verdiği ilaç sorununu giderir.

saniyeyetmez
Aday Memur
26 Nisan 2013 16:30

Herşey ilaç olmalımı yaaa anlamıyorum yok mu ilaçsız tedaviler.

candela, 11 yıl önce

yaşın ileri olup şekerin ve tansiyonun yoksa uzmana git verdiği ilaç sorununu giderir.

candela
Yasaklı
26 Nisan 2013 16:47

bellibir yaştan sonra kemiklerin erimesi vb bünyenin güçsüz kaldığındn sinirler yeterince uyarılmıyor gençlikte sağlığa dikkat edersen ilerki yaşlarındada kolay kolay sorunlarla karşılaşmazsın.

gülümsemelimi
Aday Memur
02 Mayıs 2013 11:22

bebeklikte iyi beslenme çok önemli tüm anne ve babalara büyük bir sorumluluk düşüyor.Doğru beslenmeyen bebekler hastalıklı insanla haline geliyor maalesef

candela, 11 yıl önce

bellibir yaştan sonra kemiklerin erimesi vb bünyenin güçsüz kaldığındn sinirler yeterince uyarılmıyor gençlikte sağlığa dikkat edersen ilerki yaşlarındada kolay kolay sorunlarla karşılaşmazsın.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi