Editörler : E.Kayı Han

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü
23 Nisan 2013 20:12

haber bulunamadı diyor link bozuk yada haberi kaldırdılar

dücane1453
Aday Memur
23 Nisan 2013 20:16

kamudanhaber anasayfasındaki manşetlerde 12.sayfaya bakınız.aynı haber memurhaberdede varhttp://www.

24 Nisan 2013 08:21

arkadaşlar hergün söylenti çıkıyor ama daha net birşey yok...bakanın ağzından çıksa bile inanmam artık! o kadar güvenim kalmadı şu kadro olayında..

et-Taftazani
Kapalı
24 Nisan 2013 13:10

hep aynı şey oluyor. Bakanlar kurulu bitiyor, tek kelimelik haberr yok. Bir gün sonra gazetelerde çarşaf çarşaf kadro geliyor haberleri. Müjdeli haber duymaktan gına geldi artık!

matiat_87
Aday Memur
24 Nisan 2013 13:59

artık bir sonuca varsa da bizde kurtulsak

hidayet_17
Memur
26 Nisan 2013 22:39

şayet olursa, ilk Başbakan söyleyecek...Daha önce hep böyle oldu...

prot
Kapalı
27 Nisan 2013 16:23

hadi hayırlısı bakalım, inşallah olur çok bekledik

kyr hc
Memur
30 Nisan 2013 17:48

4b liler olarak kadroya geçirilirsek, mevcut izin haklarımız iptal olacakmı, olmayacakmı?

kadroya geçtikten sonra yeniden izin hakkımız olacakmı?

yoksa izin hakkı için 1 sene geçmesimi lazım?

kısacası izin hakkımzın ölmemesi için şimdiden kullanmamızmı lazım. veya iznimizi kullansak kadrodan sonra tekrar izin hakkı verilirmi ..

prot
Kapalı
30 Nisan 2013 21:59

yeterki kadroya geçirsinler, varsın iznim yansın önemli değil :)

kyr hc, 11 yıl önce

4b liler olarak kadroya geçirilirsek, mevcut izin haklarımız iptal olacakmı, olmayacakmı?

kadroya geçtikten sonra yeniden izin hakkımız olacakmı?

yoksa izin hakkı için 1 sene geçmesimi lazım?

kısacası izin hakkımzın ölmemesi için şimdiden kullanmamızmı lazım. veya iznimizi kullansak kadrodan sonra tekrar izin hakkı verilirmi ..

gümert
Aday Memur
02 Mayıs 2013 02:01

arkadaşlar İBB bu sene hiç sözleşmeli personel alımı yapmadı ne zaman alım yapar duyumu olan var mı

quaddro
Memur
02 Mayıs 2013 12:12

80 bin sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesiyle ilgili çalışmada sona gelindi.

"BU HAFTA BAŞBAKAN'A TAKDİM EDECEĞİZ. BU HAZİRAN'DA BİTECEK"

Konuya ilişkin bir TV kanalında açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, şunları söyledi:

"Kamuda 165 bin sözleşmeli personel var. Biz 2011 seçiminden önce 205 bin sözleşmeyi kadroya geçirdik. Aslında sözleşmelilerle kadrolular arasında ücret bakımından bir fark yok. Ama sözleşmeli oldukları için bu statülerinden çıkarak kadrolu olma talepleri var. 2011 seçimden önce 205 bini memur oldu. Şimdi hükümet olarak yerel yönetimlerde çalışan 20 bin sözleşmeli ile ilgili verdiğimiz bir sözümüz var. Kamuda bulunan 165 bin sözleşmeli personelin 75 bini KİT'lerde çalışıyor. KİT'lerde çalışanlarla ilgili bir çalışmamız yok. Ama geri kalan 80 bin kişinin kadroya, 20 bini yerel yönetimlerde olduğuna göre geri kalan 60 binin de kadroya alınıp alınmamasıyla ilgili nihai değerlendirmeyi yapma noktasındayız. Bir hafta içinde bunu Sayın Başbakanımıza takdim edeceğiz. Nihai kararı vermemiz gerekiyor. Çünkü bu tür konular gelecek yasama yılına bırakılacak konular değil. Bitecekse bu Haziran'da bitirmemiz gerekiyor. Lehte karar çıkabilir, alehte karar çıkabilir ama 20 bini kadroya alınca diğeri de diyor ki 'kadro benim de hakkım.' Dolayısıyla hükümet olarak bu çerçevede bir değerlendirme yapmamız gerekiyor."

demiş Sayın Bakan bu demek oluyor ki iki günümüz var. Tivıtırdan yardırıyoruz gençler

02 Mayıs 2013 12:56

arkadaşlar bakan kendı ağzıyla soyledı sözlşemlı çakılı sıstemının yurumedığını...ya bıze tam kadro verecekler yada tayın hakkı gıbı duruları duzenleyeceklr dıye dusunuyorum...

müderrris
Kapalı
02 Mayıs 2013 13:36

Arkadaşlar, kadro geldi sadece ilanı kaldı Onu da sayın başbakan yapacak. Sabredin bir hafta sonra..

des460
Şef
02 Mayıs 2013 14:05

Beyler kadro işi tamamdır ya arkadaşın dediği gibi sadece işin ilan edilme kısmı kaldı onuda sayın başbakan yapacaktır büyük ihtimalle

tek rakibim THY
Yasaklı
02 Mayıs 2013 15:03

nasıl bukadar emın konusabılıyosunuz kaynagınız ne?daha kesın bısey yok dıo bakan sız masallah bakan

quaddro
Memur
02 Mayıs 2013 15:59

Arkadaşlar yazdıklarınız tahmin mi duyum mu?

tek rakibim THY
Yasaklı
02 Mayıs 2013 16:00

tahmın tabı daha faruk celık bılmıyo kesın bısey hersey butceye ve basbakana baglı

minco
Aday Memur
02 Mayıs 2013 16:26

ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama ben aile ve sosyal politikalar bakanlığında 4/b li hemşireyim bu

minco
Aday Memur
02 Mayıs 2013 16:30

ya arkadaşlar ben aile bakanlığında 4/b li hemşireyim bu 80 kişi bizler içinmi diyor bakan...lütfen biri cevaplasın

Toplam 65 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi