Editörler : Pangaea

musabbinumeyr
Aday Memur
22 Temmuz 2014 13:42

teşk.

elvin55
Kapalı
19 Ağustos 2014 16:43

Samsun ilitam hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Yakın olduğu için büyük ihtimalle burayı tercih edeceğim. İmam hatip mezunu değilim. Tecvid ve özellikle mahrec konularında eksiğim var. Çok zorlanır mıyım acaba? Bir de yaz okulu varmış OMU de. Yakınlığını bi kenara bırakıp bütünlemesi olan bir yer mi tercih etmeli?? Kafam çok karışık...

b3rzah
Kapalı
19 Ağustos 2014 16:53

Hocam samsunda da butunleme var. yaz okulunda but yok sadece.

elvin55
Kapalı
19 Ağustos 2014 22:54

Yaz okulu gelince bütünleme kalktı şeklinde bi yanlış anlama olmuş bende. Teşekkürler hocam :)

felsfe006
Genel Müdür
20 Ağustos 2014 16:38

arkadaşlar bende bu sene anadolu aöf ön lisans ilhyat okumayı düşünüyorum sonrsınd ada iltam ancak arapca dan ötürü pek gözüm yemiyor. yapabilirmiyim diye :(((

elvin55
Kapalı
20 Ağustos 2014 21:44

Yaparsınız hocam. Benim arapçayla tanışıklığım açık öğretimle başladı. İmam hatip geçmişim yoktu. Kurs fln almadan, verilen ders kitabına çalışarak geçecek ölçüde yaptım. Açık öğretim fazla zorlayıcı olmuyor. Sınavdan sınava değişse de çıkmış sorular da azımsanmayacak kadar fazla.

felsfe006, 10 yıl önce

arkadaşlar bende bu sene anadolu aöf ön lisans ilhyat okumayı düşünüyorum sonrsınd ada iltam ancak arapca dan ötürü pek gözüm yemiyor. yapabilirmiyim diye :(((

Toplam 146 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi