Editörler : Pangaea

genç1nesil
Kapalı
29 Nisan 2013 21:26

Bir taraftan alım olmaz diyorsun, bir taraftan 200 - 300'den bahsediyorsun. Önce kendinel tutarlı ol, ondan sonra milletin umuduyla uğraş.

Şimdi bende sizin hakkınızda şunu söylüyorum, milleti iş ve meslek danışmanlığı belgesi almaktan ya da alımları takipten uzaklaştırmak için burada iç karartıcı yazılar yazıyorsunuz.

Ben bana nisan ayındaki İMD sınavını kaybedersem 2014 KPSS'ye çalışmaya başlamamı söylediklerini yazmıştım. Bırak puanın kaç diye sormayı, o dediğimi dikkate bile almadan atıp tutmaya başladınız.

Felaket tellallığını realizm, kendinize göre realist olanın adını da umut koymayın.

umutsuzolma, 11 yıl önce

TAMAM İŞTE BÖYLE PLANIMIZ YOK DEMİŞ DAHA NE DESİN ALIM OLUR AMA 2012 PUANIYLA DEĞİL ODA OLSA OLSA 200-300 ANCA

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
29 Nisan 2013 22:37

Olur olur herşey olur :)

10bin kişi yapacaklarmış ya İMD sayısını herkes birgün atanır :)

Hedef 2023 :PP

genç1nesil
Kapalı
29 Nisan 2013 22:40

Hayırdır kardeş, yoksa sen İMD'de de belgesi aldın da fazla alan olmasın diye mi milletle dalga geçiyorsun?

Zaten yaptığınız forumlara girip milletle dalga geçmek.

Metallurgist, 11 yıl önce

Olur olur herşey olur :)

10bin kişi yapacaklarmış ya İMD sayısını herkes birgün atanır :)

Hedef 2023 :PP

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
29 Nisan 2013 22:44

Kurumlarda metrakareye bir imd düşecek kadrda alım yapabilirler. Ama gerçekleri görmeden yok efendim 10 kişi alıncakmış yok. Yok şu olacakmış diye bir hayale niye dalıyorsunuzki :)

Alın belgenizi bekleyin görün. İsteyen herkes alabilir. Bir kaç il dışında hiç bir ilde İMD eksiği olduğunu düşünmüyorum.

Boş boş oturuyorlar genelde (imdler sakin saldırmayın birden :P )

genç1nesil, 11 yıl önce

Hayırdır kardeş, yoksa sen İMD'de de belgesi aldın da fazla alan olmasın diye mi milletle dalga geçiyorsun?

Zaten yaptığınız forumlara girip milletle dalga geçmek.

genç1nesil
Kapalı
29 Nisan 2013 22:47

Herkesin senin şuanda koltuğunda oturduğun gibi zannediyorsun galiba. :))

Oturduğun yerden boş konuşmaktan aynadaki görüntünle Türkiye şartlarını karıştırmışsın kardeş. Ne yapalım, Türkiye hali, bazıları da milletle dalga geçerek kendini avutur. :))

Metallurgist, 11 yıl önce

Kurumlarda metrakareye bir imd düşecek kadrda alım yapabilirler. Ama gerçekleri görmeden yok efendim 10 kişi alıncakmış yok. Yok şu olacakmış diye bir hayale niye dalıyorsunuzki :)

Alın belgenizi bekleyin görün. İsteyen herkes alabilir. Bir kaç il dışında hiç bir ilde İMD eksiği olduğunu düşünmüyorum.

Boş boş oturuyorlar genelde (imdler sakin saldırmayın birden :P )

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
29 Nisan 2013 22:50

bekleyelim görelim ama sakın kaybolma bir yerlere :))

Neymiş Türkiye şartları merak ediyorum :P

genç1nesil, 11 yıl önce

Herkesin senin şuanda koltuğunda oturduğun gibi zannediyorsun galiba. :))

Oturduğun yerden boş konuşmaktan aynadaki görüntünle Türkiye şartlarını karıştırmışsın kardeş. Ne yapalım, Türkiye hali, bazıları da milletle dalga geçerek kendini avutur. :))

-gezegenmühendisi-
Müsteşar Yardımcısı
30 Nisan 2013 12:33

arkadaşlar 87,170puanla atanma şansım nedir?sınav ne zaman açıklanır ve de belge hemen alınır mı

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 14:06

mrblar.. ben iş ve meslek danışmanı oldum ama inanamıyorum.. tamamen dualarla oldu .. ALLAH IN LüTFU.. çok bekledim memurlar neti.. ama şimdi bi rahatım otur otur canım sıkılıyor .. ilktercihime yerleştim.. şehir merkezi evim işkura o kadar yakın ki .. ne bilim biraz atraksiyon adranalin olsun diye diğer oda daki arkadaşları ziyarete çıkıyorum.. bi kahve içiyoruz ..çay söylüyoruz ..ama tabii iş yeri ziyaretine gidersek yemeği güzel bir yerde yiyoruz..çayı bazen orda içiyoruz.. sonrada göz açıp kapayana kadarda ayın 15 oluyor zaten.. 2500 tl para temiz .. çok şükür bin şükür ..

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 14:11

du bi kahve yapimm.. vakit geçmiyor..

kacarsu
Şef
30 Nisan 2013 14:17

eylül sınavı öncesi bi alım daha olmalıdır kesinlikle...emeklerimiz boşa gitmesinn

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
30 Nisan 2013 14:22

devlet herkesi atasın :PP

feanor
Memur
30 Nisan 2013 14:41

Neyin peşindesin fatoş?

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 14:50

ben muhatap olmam feanor sizin stres topunuz olmaya gelmedim..

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 14:52

şuan çayımı yudumlarkene yediğim biskevitün tadını çıkarıyorum aloha...

30 Nisan 2013 14:56

ohhhh kek gibi para iş maaş :D bide uzun boylu erkek lazim kucağına:)

faaatooooşşş, 11 yıl önce

mrblar.. ben iş ve meslek danışmanı oldum ama inanamıyorum.. tamamen dualarla oldu .. ALLAH IN LüTFU.. çok bekledim memurlar neti.. ama şimdi bi rahatım otur otur canım sıkılıyor .. ilktercihime yerleştim.. şehir merkezi evim işkura o kadar yakın ki .. ne bilim biraz atraksiyon adranalin olsun diye diğer oda daki arkadaşları ziyarete çıkıyorum.. bi kahve içiyoruz ..çay söylüyoruz ..ama tabii iş yeri ziyaretine gidersek yemeği güzel bir yerde yiyoruz..çayı bazen orda içiyoruz.. sonrada göz açıp kapayana kadarda ayın 15 oluyor zaten.. 2500 tl para temiz .. çok şükür bin şükür ..

feanor
Memur
30 Nisan 2013 14:57

"2013 içinde alım olur mu" başlıklı konu altında, nispet yapar gibi "hayat şöyle güzel, böyle güzel, çay kahve içiyoruz gezip tozuyoruz, ay sonunda parayı güpletiyoruz" gibi manasız şeyler yazıp "stres topunuz olmaya gelmedim" demen abesle iştigal. Milletin kafası bir dünya zaten. Kusura bakma ama resmen nisbet yapmışsın ve günaha girmişsin. Canın sıkılıyorsa git yan odadiklerle goy goy yap; ne bileyim bizi falan çekiştirin. Takılın işte kafanıza göre. Hakkınızda hayırlısı...

ben muhatap olmam feanor sizin stres topunuz olmaya gelmedim..

30 Nisan 2013 14:58

sana uzunmu uzun seylerde lazim kucagina:D

şuan çayımı yudumlarkene yediğim biskevitün tadını çıkarıyorum aloha...

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 15:22

bana uzun uzun lazım olan şey nedir anlamadım..

MİKROPPP MUHENDSS, 11 yıl önce

sana uzunmu uzun seylerde lazim kucagina:D

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 15:28

bana uzun güzel bir ,yıllık izin hiç te fena olmaz ..

faaatooooşşş
Daire Başkanı
30 Nisan 2013 15:32

kadro nun gelmeside an meselesi .. ama dua ile oldu .. çok ciddiyim

Toplam 273 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi