Editörler : Pangaea

genç1nesil
Kapalı
07 Mayıs 2013 12:41

o zaman git dil bilgisi eğitimi al.

4000 kişilik alımın 3250'si İMD, 750'si büro memuru ve hepsinin sözleşmeli memur olduğunu yazdım.

Yazdığımla alakasız şeyler söyleyip, kendin saçmalıklarına güldün. Bir de kalkmış bana hatanı savunuyorsun. Bu konuda fazla konuşmayıp susmayı tercih etsen senin için daha iyi olacak.

Metallurgist, 11 yıl önce

gayet dikkatlı okudum sen okuyamamış gibisin..

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 12:42

güldürdüğün kısım o işte :)

gayet net anlamışım :)

al eline kağıt kalemi topla alınan personel sayısıın sonra yaz :))

hadii bekliyorum :PPP

genç1nesil, 11 yıl önce

4000 kişilik alımın 3250'si İMD, 750'si büro memuru ve hepsinin sözleşmeli memur olduğunu yazdım.

Yazdığımla alakasız şeyler söyleyip, kendin saçmalıklarına güldün. Bir de kalkmış bana hatanı savunuyorsun. Bu konuda fazla konuşmayıp susmayı tercih etsen senin için daha iyi olacak.

umutsuzolma
Memur
07 Mayıs 2013 12:45

nerde yazıyor bu 750 kişinin büro memuru olduğu .. yakın zamandaki büro memuru alımıyla karıştırdın sanki

genç1nesil, 11 yıl önce

genç1nesil
Kapalı
07 Mayıs 2013 13:05

İş Kur'dan bana söylenen net ifade, 3000 küsür İMD alımı yapıldı, 750 büro memuru ile 4000'e yakın alım yapıldı.

Devlet yeterli sayıda İMD bulamayınca sayıyı yakın zamanda yapılan büro memuru alımıyla tamamladı. Tabi bu olmadan önce İMD için konulan 70 taban zorunluluğu bir defaya mahsus kaldırılarak 42 puanla bile atanan oldu.

28 Mayıs'ta açıklanacak İMD sınav sonuçlarıyla çok sayıda boşta bekleyen İMD adayı olacak.

Bu yıl için sözleşmeliden kadroya geçecek çalışanlar sayesinde taban puanı belli olmayacak şekilde yeni bir İMD mezunu alımı olabilir. Ancak düşük puanla olur diye kimse umutlanmasın.

İMD şartları bir çok yerde iş yoğunluğu fazla olsa da gayet iyi durumda. Bu yüzden kadroya geçişler daha çok İMD'den değil, büro memurluğundan olur. Bu yıl ve bundan sonraki yıllarda ahım şahım alımı fazla beklemeyin.

umutsuzolma, 11 yıl önce

nerde yazıyor bu 750 kişinin büro memuru olduğu .. yakın zamandaki büro memuru alımıyla karıştırdın sanki

genç1nesil
Kapalı
07 Mayıs 2013 13:06

Sen g... zekalı mısın?

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 13:09

Aynaya bakarsan görürsün :)

genç1nesil, 11 yıl önce

Sen g... zekalı mısın?

genç1nesil
Kapalı
07 Mayıs 2013 13:10

Gerçi senin gibilerin burada mantıksız, z.. sorunlu yazması normaldır.

Editörlerin biri İİBF'den başka her şeye yabancı, kendisinin de açtığı forumlarla durumu gayet belli ediyor. Diğerinin de sadece adı var, varlığı yok. Attığımız mesajları okumaz, foruma uğramaz.

Haliyle senin gibilerin çıkması, onun bununla dalga geçmesi, artistlik yapması doğal...

genç1nesil
Kapalı
07 Mayıs 2013 13:13

Bir g... zekalı birine fazla cevap verdim. Kendini nimetten sanmaya başlamış.

Aynaya bakarsan görürsün :)

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 13:13

daha 5 tane rakamı alt alta toplayamıyorsun :)

bka birler basmağı birler basamağına onlar onlar basmağına denk gelecek şekilde toplayacaksın. Eğer rakamların toplamı ondan büyük olacak olursa bir solundaki rakama onlar basamağındaki değeri ekleyeckesin :))

anladın değil mi :)

genç1nesil, 11 yıl önce

Gerçi senin gibilerin burada mantıksız, z.. sorunlu yazması normaldır.

Editörlerin biri İİBF'den başka her şeye yabancı, kendisinin de açtığı forumlarla durumu gayet belli ediyor. Diğerinin de sadece adı var, varlığı yok. Attığımız mesajları okumaz, foruma uğramaz.

Haliyle senin gibilerin çıkması, onun bununla dalga geçmesi, artistlik yapması doğal...

emrahengin
Kapalı
07 Mayıs 2013 19:41

büro personeli ile IMD ne alaka ya bu bağlantıyı nasıl kurdunuz?

kacarsu
Şef
07 Mayıs 2013 20:36

büro personellerine imd yaptıramalılar ya ne acelelri varmış şimdi alsalar ölürlermiş !!

galatasaray20
Şube Müdürü
07 Mayıs 2013 21:42

2000 817 523 900 230 bunu toplamanı istoyruz senden :)

genç1nesil, 11 yıl önce

hala mantıksız mantıksız konuşup milletle dalga geçiyorlar. gören de bir halt beceriyor zannedecekler.

bu 4000 kişilik alımın içinde 750 büro memuru olduğunun farkında değiller ve iş ve meslek danışmanları dahil hepsinin sözleşmeli olduğunu düşünmekten aciz olup saçma sapan şekilde konuşup can sıkmayı marifet kabul ediyorlar.

şurada milletin canını sıkmaya çalışmaktan zevk aldığınız gibi başkaları da sizin canınızı sıkarak gülsün.

pembedizi1984
Kapalı
07 Mayıs 2013 23:01

Hadi ağladığım zırladığım bi mesajı buraya kopyala yada link atda beraber okuyup gülelim :PP

umutsuzolma, 11 yıl önce

geçmişini çok çabuk unuttmuşsun bakıyorumda... o ağlayan yalvaran kişi gitmiş ..

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 23:04

birlikte kavga etseniz de izlesek :D

pembedizi1984, 11 yıl önce

Hadi ağladığım zırladığım bi mesajı buraya kopyala yada link atda beraber okuyup gülelim :PP

pembedizi1984
Kapalı
07 Mayıs 2013 23:09

Olmaz öyle sizin kavganız daha güzel 3000 IMD alımı 750 büro memuru alımı ile birlikte 4000e tamamlandı o halde 7500 pomem alımı ıle IMD sayısı 10000e tamamlanacak demektır yanılıyormuyum ?

birlikte kavga etseniz de izlesek :D

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 23:10

çok doğrusun :P

cadılığı bıraktım deme sakın inanmam bak sana :D

öbürlüğü de inanmam ama neyse :))

pembedizi1984, 11 yıl önce

Olmaz öyle sizin kavganız daha güzel 3000 IMD alımı 750 büro memuru alımı ile birlikte 4000e tamamlandı o halde 7500 pomem alımı ıle IMD sayısı 10000e tamamlanacak demektır yanılıyormuyum ?

pembedizi1984
Kapalı
07 Mayıs 2013 23:11

Off ne ağlamısım yaa ne kadar paralamısım kendımı :))

umutsuzolma, 11 yıl önce

pembedizi milletle dalga geçeceğine geçmişini hatırla az kapı kapı gezmediniz.. köstek olma destek ol.. bak aşağı bişey hatırlattımı sana

'Alim Beyin twitter adresine bakın buraya kopyalayamıyorum süper gerçekten bizi yazmış'

pembedizi1984
Kapalı
07 Mayıs 2013 23:16

Sen hiç çıkmazmısın bu siteden çık biraz site kasıyor :PP

çok doğrusun :P

cadılığı bıraktım deme sakın inanmam bak sana :D

öbürlüğü de inanmam ama neyse :))

Metallurgist
Başbakan Müsteşarı
07 Mayıs 2013 23:17

senin yolunu gözlüyorum :)