Editörler :
01 Mayıs 2013 12:57   

Yahya hocam lütfen cevap..

Hocam mayısta ki kadrolu alıma, en son kadrolu alıma girip, kazanıp gidemeyenler girebiliyor mu? Disiplin affı diye bir konu vardı bızım bu cezamız af edilir mi bu durumda?

Bir de bu kadro konusunda hep çelişkili söylemler var sizce kadro var mı? Müftülüklerimiz bile var gözüyle bakıyor..

Teşekkürler...

01 Mayıs 2013 15:30

2050
Daire Başkanı

evet hocam bende gecen yıl mayısta bu yuzden magdur oldum ve süre doldu bu ayda 1 yıl ceza alıyosun bu adamlar artık tercih yap yapma 70 alanı reesen atama yapıyolarmış yeleştirme degil atama ve 657 göre gitmeyince 1 yıl kadrolu memur olamıyosun ama adamlar diyanet sözleşmelilere girdirmiyor bakana bu konuyu yazdım mektup attım tercihe bırakılsın bu resen atama diye magdur oluyoruz

01 Mayıs 2013 15:54

hasanmuaz
Şube Müdürü

bende en son kadrolu alımda tercıh yapmadıgım halde resen atandım . malesef sımdı mayısdakı alıma başvuramayacagım .

meb ın atamalarında resen yerlestırılme ıstege baglı

01 Mayıs 2013 17:06

2050
Daire Başkanı

hocamlarım bimer yazalım ben ve iki arkadaş yazdık bunun tercihe bırakılması için yazalım arkadaşlar

01 Mayıs 2013 17:10

2050
Daire Başkanı

aynen yazın bimere hocalarım diyanet ,imamlık sözlü mulakatına giren ve taban puanı alan herkesi

01 Mayıs 2013 17:12

2050
Daire Başkanı

tercih hakkını kullansın kullanmasın resen ataması hakkında Diyanetin son bir iki yıldır yaptıgı

01 Mayıs 2013 17:14

2050
Daire Başkanı

imam alımlarındaKİ mecburi resen atamayı durdurmasını istiyoruz çok arkadaş bundan magdur oldu ve

01 Mayıs 2013 17:28

reiis82
Kapalı

şu saçmalığa bak alımın 3 katını mulakata çagır sonra tercih hakkı bile otekinide resen ata dunyanın neresınde var acaba boyle bir uygulama

01 Mayıs 2013 18:06

2050
Daire Başkanı

ve
1 yıl ceza aldı resen atandıgı yere gitmeyince... resen atama olmasın
demiyoruz olsun ama eskisi gibi tercihe bırakılsın çünkü gitmek
istemiyen kardesim onu işaretlemez böylelikle gitmek istiyen kardeşim
işaretler ve o yer boş kalmaz ve iki tarafta magdur olmaz dı ..

01 Mayıs 2013 21:08

ısmaıl.calgın
Aday Memur

hocam bu konu işe yaramaz çünkü rotasyonu zorunlu tutmayı düşünüyorlar zaten

02 Mayıs 2013 09:30

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı

giremiyor kısmetse size kadro geliyor kafanı yorma görev yaptığın yerde hizmete bak aldığın (nız) maaşı yüzde 1 de olsa halka Kuran ı Kerimin mealini ve v.b. veriniz

02 Mayıs 2013 12:50

ısmaıl.calgın
Aday Memur

Allah razı olsun hocam. hizmet konusunda mümkün olduğunca, hanımda, bende Kuran, hadis, sohbet vb. hizmete devam inşallah. Rabbım ilmimizi arttırsın, bizleri gururdan, kibirden, haramlardan, fayda vermeyen ilimden, kabul olmayan duadan korusun inş.

Hocam dün bişey duydum acıdım imamların haline rabbim hidayet versin. Becayişi bile parayla yapanlar varmış. Yanı olduğu yeri satanlar, emekli olacaklar falan yerlerini satıyomuş. Bu ne demek ya hafizanallah... Rabbim bu yolda hataya düşmekten bizleri korusun.

02 Mayıs 2013 13:37

reiis82
Kapalı

Allah razı olsun hocam. hizmet konusunda mümkün olduğunca, hanımda, bende Kuran, hadis, sohbet vb. hizmete devam inşallah. Rabbım ilmimizi arttırsın, bizleri gururdan, kibirden, haramlardan, fayda vermeyen ilimden, kabul olmayan duadan korusun inş.

Hocam dün bişey duydum acıdım imamların haline rabbim hidayet versin. Becayişi bile parayla yapanlar varmış. Yanı olduğu yeri satanlar, emekli olacaklar falan yerlerini satıyomuş. Bu ne demek ya hafizanallah... Rabbim bu yolda hataya düşmekten bizleri korusun.

ısmaıl.calgın, 6 yıl önce - Alıntıya git

güzel fikir :)

02 Mayıs 2013 13:55

2050
Daire Başkanı

giremiyor kısmetse size kadro geliyor kafanı yorma görev yaptığın yerde hizmete bak aldığın (nız) maaşı yüzde 1 de olsa halka Kuran ı Kerimin mealini ve v.b. veriniz

Yehya99, 6 yıl önce - Alıntıya git

kadro gelsede olmaz 1 yıl cezası var zaten 657 göre kadrolu memur olamıyor o kişi yani yandı 1 yıl dolmadan

Toplam 13 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?