Editörler :
03 Mayıs 2013 10:56   

Lütfen Okuyun Arkadaşlar!

Selamün aleyküm arkadaşlar,barış sürecinin sıkıntısız geçmesi ve milletimizin selameti için 70 BİN yasin suresi okunmaktadır.Ne kadar okuyabileceginizi lütfen yazın.İnşeALLAH selametimizin vesilesi olur.Selam ve dua ile...

03 Mayıs 2013 14:07

Yehya99
Müsteşar Yardımcısı

güzel bir davranış

03 Mayıs 2013 18:38

rayihaverde
Şef

güzel bir davranış

Yehya99, 6 yıl önce - Alıntıya git

Ben daha güzeline davet ediyorum da icabet eden yok hocam.Bugün okuyamıyor diye kendisine yasin suresi vermediğim öğrencim; 68 yaşındaki Ayşe teyze bana çok kırıldı;bu sebeple ona 1 adet verdim.Ayşe teyze zannediyor ki bütün kkö'ler, imamlar,müezzinler ve okuyabilen herkes bunu yasinleri bitirmek için uğraşıyor.70 000 yasin bittiğinde haber veririm;ülkemin doğusunda ve batısında olanlar içleri rahat görevlerine devan etsinler diye şuuur ve selametle...

03 Mayıs 2013 18:48

mehmet2013
Aday Memur

Ortalama veya en düşük bir sayı var mı bilmiyorum ama ben Allah Rızası ve bütün müslümanların iki dünya refah ve selameti, ülkemizde hepimizi ilgilendiren genel gidişatın daha güzel seviyelere varması ve kendi öz benliğimizdeki durumların da olduğumuzdan daha iyi ve hayırlı noktalara ulaşması niyeti ve duasıyla 41 adet okuyabilirim.

03 Mayıs 2013 19:52

rayihaverde
Şef

İlginiz için Allah razı olsun,Allah kabul etsin inşeAllah hocam sayınızı not alıyorum.

06 Mayıs 2013 12:12

bagci
Aday Memur

Günde 3 adet okuyabilirim hatta daha fazla ne zaman başlayıp ne zaman bitiriyoruz. Onu söyleyin veya en son gun su diye bir tahdit koyun ona gore 100 tane yine okuyun, sadece süre verin. Vesile olan arkadaslardan da Allah razı olsun, Allah tamamına erdirsin, Allah bu ümmete hasseten bu vatana birlik beraberlik ve selamet versin. SÜRE LÜTFEN.

09 Mayıs 2013 22:02

rayihaverde
Şef

Günde 3 adet okuyabilirim hatta daha fazla ne zaman başlayıp ne zaman bitiriyoruz. Onu söyleyin veya en son gun su diye bir tahdit koyun ona gore 100 tane yine okuyun, sadece süre verin. Vesile olan arkadaslardan da Allah razı olsun, Allah tamamına erdirsin, Allah bu ümmete hasseten bu vatana birlik beraberlik ve selamet versin. SÜRE LÜTFEN.

bagci, 6 yıl önce - Alıntıya git

Selamün aleyküm hocam,kusura bakmayın arkadaşımla görüşemediğim için size cevap veremedim.arkadaşıma ulaşabilirsem süresini ve kaç adet olduğunu öğrenir ve burada paylaşırım.İlginiz için Allah razı olsun ALLAH kabul etsin inşeALLAH.Benim de bu aralar hiç vaktim olmuyor;ama olabildiğince okuyorum.100 adet okuyabilirmisiniz?Daha az da olabilir.1 tane bile olbilir;bu haber yaklaşık 1370 defa okunmuş. Haberi her okuyan 2 adet almış olsaydı eğer;2740 azmı?Selam ve dua ile .....

10 Mayıs 2013 10:31

meryemberra
Şef

ya arkadaşlar tamam hoş niyetlerle bir şey yapıyorsunuz lakin çözüm böyle gelmez.

müslümanlar olarak aktif bir stk içerisinde görüş, rapor, araştırma ve daha etkin ve etkili işlerle bunları yapmalıyız.hiçbir stk yı kendimize uygun görmüyorsak kendimiz yeni bir oluşum oluşturarak kanaatimizi ortaya koymalı ve girişimlerde bulunmalıyız.

yani müslümanlar güç oluşturmalı, etken olmalı.değiştiren yön veren olmalı.müslümanlar bunları yapmadığı ve ülkemizin doğusundaki sıkıntı ile yakından ilgilenmediği için problem büyüdü diye düşünüyorum.

böyle veya çok daha etkili olunabilecek şekilde girişimler olmazsa bir katkı sağlayabileceğimizi zannetmiyorum.

eğer sadece okumakasa buradaki kast, bunun da nafile olacağını ve temenniden öte gidemeyeceğini düşünüyorum.

Allah a emanet olunuz.

10 Mayıs 2013 11:28

rayihaverde
Şef

hocam,imkan ve şartlarımız sadce bunu yapmaya elverdi yapabilaceğmiz başka şey varsa açık söyleyin

10 Mayıs 2013 11:37

rayihaverde
Şef

ilgisz olmktansa (kur'an_la cihad) etmek boşuna değildr halis bir niyetle olduktn sonra.selametle

10 Mayıs 2013 11:47

meryemberra
Şef

hocam size bir msj attım okur musunuz. Kur an okumak tabi ki güzeldir.

10 Mayıs 2013 12:05

rayihaverde
Şef

hocam ben aksini söyldnz demedm.ne yapabilirz açklamanza uygn olarak anlayamdm sadece

Toplam 11 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;