Editörler :
03 Mayıs 2013 12:39   

Ayaklarım çok terliyor...

Yaz geldi ve yine benim aykalarım çık terliyor.Topuklu açık terlik giydiğim zamaa ayaklarım ön tarafa kayıyor ve inanılmaz rahatsız oluyorum. Bu konuda öneriniz var mı arkadaşlar. Benimle aynı durumu yaşayan var mı?

04 Mayıs 2013 10:04

Omur Sultan
Aday Memur

Ayklarınızı yıkamak üzere hazırladığınız suya 2 adet limon sıkıp iyice oğunuz hem ayak kokusunu alır hemde ferahlatır.

10 Mayıs 2013 11:12

Kapalı

dağcıların kullandığı ayak kremleri var..fiyatları uygun...declanton mağzalarında var..

10 Mayıs 2013 22:08

Takvim28
Aday Memur

limonu banada önerdiler çok iyi geliyormuş ayaklara benimde ayaklarım terliyor sorunlu ayaklarım var düz tabanlıyım genellikle rahat,ortopedik ve önü açık babet tarzı ayakkabıları tercih ediyorum topuklu ayakkabıları kullamayın derim önü açık yada önü kapalı arkası açık yada sandalet tarzı ayakkabıları tercih edin ayağınız rahat değilse insanın kendiside rahat olmuyor.

13 Mayıs 2013 16:40

gunay toplar
Aday Memur

Ayakların terlemesi dışında ben babet tarzı düz taban ayakkabı giyilmesi yerine topuklu ayakkabının da tercih edilmesini öneririm.Sürekli aynı boy da ayakkabı giymek de ayak sağlığı açısından çok daha iyi değilmiş öyle duydum.

13 Mayıs 2013 20:35

son uçuş
Aday Memur

bol sabunlu suyla sık sık yıkayın iyice kurulayın. ayağınıza uygun ayakkabı tercihi de önemli

13 Haziran 2013 12:35

MAKROEKONOMİ
Aday Memur

En güzelı babet kullanmak

11 Temmuz 2013 15:30

sinem karlı
Şef

En güzelı babet kullanmak

MAKROEKONOMİ, 6 yıl önce - Alıntıya git

Babetler özellikle daha çok terletiyor. Hele bir de ayakkab kalitesiz ise iyice terletiyor. En iyisi ben yöntemi buldum sandelet giymek. Bu mevsimde de başka bir şey giyilmiyor zaten.

Aynı zaman da Hepinize önerileriniz için teşekkürler.

17 Temmuz 2013 12:09

orduderesi
Aday Memur

ayak terlemesini önlemek için pudra kullanmanızı öneririm.

07 Ağustos 2013 19:27

gobiçölü
Memur

Permosil diye bir hap var (potasyum permanganat) sıcak suda bu haptan koyuyorsun içinde 30-45 dakika bekletiyorsunuz özellikle banyodan önce yapın hiç terleme kalmıyor bunu 3- 4 kez yaparsanız tamamen bu sorundan kurtulursunuz.Kendim yapptığım için çok memnun kaldım hemen yapın derim.

09 Ağustos 2013 01:10

ahmet1167
Kapalı

pudra iyi geliyor diye duymuştum

Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?