Editörler : Lanet

gözdes51
Aday Memur
21 Ağustos 2013 10:31

aamir khan filmleri..bollywood film sevenlere şiddetle tavsiye ederim;)

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
23 Ağustos 2013 13:10

"Nasıl geldin bana,kaderime teşekkür ederim."

Ghajini

momento
Genel Müdür
06 Eylül 2013 14:23

http://www.youtube.com/watch?v=J4Jyvw-CSFc

aman Allahım bu filmin tanıtımını az önce gazetede okudum.BLACK in kopyası. şok oldum resmen.

filmin orjinali dururken çakmasını izleyeceklere şimdiden üzüldüm.filmin orjinali.izleyin izletin.mükemmel oyunculuk bu dersiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=x2WOup29JwM

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
27 Ocak 2014 14:10

Hemen hemen neredeyse birebir çakma bir film olmuş.

Daha özgün düşünüp, kendi gerçeklerimizle hareket edebilsek,-hem de her alanda- çok daha iyi sonuçlar doğacaktır.

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
27 Ocak 2014 14:23

"Jab Tak Hai Jaan"

(Bu Can Sağ Olduğu Sürece)

2012

Shahrukh Khan,Katrina Kaif,Anushka Sharma....

Romantik ve dram ağırlıklı ama içerisinde neşeyi her daim barındıran akıcı bir film.Üç saati aşıyor süresi.Malum tüm Hint filmlerinde bu böyle.Filmde sonun nereye gideceğini kestirememek de hoş,izleyici daha bi bağlanıyor.Öne çıkan bir durum da inanç konusu.Bayan oyuncunun Tanrıya verdiği söz ve bu söz sebebiyle değişen bir yaşam.İnancın ne kadar etkili olduğunu gösteriyor.Yine insanın bakış açısını olumlu yönde değiştirebielcke bir sinema filmi.Memnuniyetle izlenesi.Müzikler danslar filme anlam ve renk katıyor.SRK 'nın filmin başında okuduğu şiir hep akılda kalacak bir ayrıntı film için.

http://www.sinemalar.com/film/216733/jab-tak-hai-jaan

phatosh4421
Aday Memur
13 Mart 2014 23:48

jab tak hai ja süper bi film herese tavsie ederi mutlakaizleyin

phatosh4421
Aday Memur
13 Mart 2014 23:50

ayıa arkadaşlar 5 nsanda chennai express sinemalarda mutlaka izleyin

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
21 Nisan 2014 21:08

Shahrukh Khan'ın baş rolde oynadığı son filmi Chennai Express tavsiye edilir.

Yine duygu,macera,mizah ve ülkenin kültürünü sonuna kadar yansıtan hoş bir film.

phatosh4421, 10 yıl önce

ayıa arkadaşlar 5 nsanda chennai express sinemalarda mutlaka izleyin

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
11 Temmuz 2014 14:01

Murat Evgin ile 3,5 dakikalık Hindistan'a kısa bir yolculuk.

Kendin için bir şey yap

Şu hayatı yavaşlat.

:)

http://www.youtube.com/watch?v=8zSJ1EON6UU&feature=youtu.be

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
13 Şubat 2015 20:12

Peekay (P.K.)

Aaamir Khan ve Anushka Sarma'nın başrollerini paylaştığı komedi içerisinde dramı barındıran yine izlenesi bir beyaz perde gösterimi.

Ayrıca "3 İdiots"  filminden bildiğimiz virüs -Boman Irani -de bu filmde oynuyor.

İlginç bir konusu var.Farklı bir bakışla işlenen konu ilk etapta çoğu kesimin dikkatini çekmiş eleştiri odağı olmuştur.Sonrasında ise verilen mesajın niteliği filme artı puanlar katmıştır.

Farklı bir dünyadan gelen ve dünyalıların ona P.K. adını taktığı bir yabancı adamın sorduğu masumane sorular ve bulduğu ilginç yanıtlarla dini ritüellerdeki yanlış numaraları ortaya seren filmi tavsiye ederim.

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
27 Ağustos 2015 00:47

Bu tür uzaylı inse dünyaya keşke seve seve kabul ederiz.

sabah melikesi, 9 yıl önce

Peekay (P.K.)

Aaamir Khan ve Anushka Sarma'nın başrollerini paylaştığı komedi içerisinde dramı barındıran yine izlenesi bir beyaz perde gösterimi.

Ayrıca "3 İdiots"  filminden bildiğimiz virüs -Boman Irani -de bu filmde oynuyor.

İlginç bir konusu var.Farklı bir bakışla işlenen konu ilk etapta çoğu kesimin dikkatini çekmiş eleştiri odağı olmuştur.Sonrasında ise verilen mesajın niteliği filme artı puanlar katmıştır.

Farklı bir dünyadan gelen ve dünyalıların ona P.K. adını taktığı bir yabancı adamın sorduğu masumane sorular ve bulduğu ilginç yanıtlarla dini ritüellerdeki yanlış numaraları ortaya seren filmi tavsiye ederim.

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
27 Ekim 2015 12:42

"Kuch Kuch Hota Hai"

(Bir Şeyler Oluyor)

1998

SRK, Kajol, Rani ve Salman Khan...

Yine romantik, az biraz komedi, ailesel ve müziği, dansı eksik olmayan bir Bollywood sineması.

İnsanın dostluğa, sevgiye, umuda, yarınlara olan inancını tazeleyen oyuncu kadrosuyla da izlenebilir bir yapım.

Lebensdauer
Kapalı
27 Ekim 2015 23:56

asla ayrım yapmam ama özel ilgi alanım olmamasına rağmen attığın isme baktım merak diyelim

ve diğerlerine bakacağım.

ve izleyeceğim:)

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
28 Ekim 2015 20:52

Sayfada önerilen filmlerden biriyle başlayabilirsiniz.

Bir Aamir Khan filmi ile başlamak daha doğru olacaktır. Seveceğinize inanıyorum. Sonra diğerleri gelecektir.Kaliteli ve kalbur üstü yapımlar öneriler.

İyi seyirler diliyorum size.:)

Lebensdauer, 8 yıl önce

asla ayrım yapmam ama özel ilgi alanım olmamasına rağmen attığın isme baktım merak diyelim

ve diğerlerine bakacağım.

ve izleyeceğim:)

Lebensdauer
Kapalı
06 Kasım 2015 00:12

İzlemeye başaladım .

Buna ertelenen bir filmle başladım.

Ve bu kadar zamn pc de durupta izlennler arasına atılan 3 aptal'a kendimi katarak zevkle.

Lebensdauer
Kapalı
10 Kasım 2015 01:43

İnsanın öğretmen olası geliyor...

daha doğrusu gerçekten o vasfa sahip olası.

herkes öğretmen, herkes polis, herkes doktor....herkes herşey!

bilgili,donanımlı insan olası , olması gerekiyor.

Farkların varkına varamıyorsan nedir seni bu konuda uzman yapan?

Eğitimle öğrenmenin, bilgiyle sahiplenmenin, sevmeyle yadırgamanın,zorlamanın vs vs bir an önce

insan olup öğrenerek sevdiklerimize yardım etmekle yola çıkmamız gerekiyor.

Kötek yerine dokunmayı, küfür yerine susmayı

dövmek yerine belki sevmek fazla gelirse bünyeye dövmemeyi!

Otorite denen şey nasıl bişi şey ruh hastaları yetiştirmekten başka ne işe yarar!

...

"Yerdeki yıldızlar" sonrası yorum.

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
10 Kasım 2015 11:19

"Yerdeki Yıldızlar " çok özel bir film gerçekten.

Öğretmenlere ve ebeveynlere kendilerini sil baştan sorgulatacak türden.

Her şey karşıdakini anlamaktan geçiyor, azıcık empati, belki ufacık bir tebessümde saklı minicik yüreğin önünüze düşmesi.

Lebensdauer, 8 yıl önce

İnsanın öğretmen olası geliyor...

daha doğrusu gerçekten o vasfa sahip olası.

herkes öğretmen, herkes polis, herkes doktor....herkes herşey!

bilgili,donanımlı insan olası , olması gerekiyor.

Farkların varkına varamıyorsan nedir seni bu konuda uzman yapan?

Eğitimle öğrenmenin, bilgiyle sahiplenmenin, sevmeyle yadırgamanın,zorlamanın vs vs bir an önce

insan olup öğrenerek sevdiklerimize yardım etmekle yola çıkmamız gerekiyor.

Kötek yerine dokunmayı, küfür yerine susmayı

dövmek yerine belki sevmek fazla gelirse bünyeye dövmemeyi!

Otorite denen şey nasıl bişi şey ruh hastaları yetiştirmekten başka ne işe yarar!

...

"Yerdeki yıldızlar" sonrası yorum.

Skadala
Kapalı
19 Kasım 2015 22:40

Bajrangi Bhaijaan

Konuşamayan Afgan bir kızın Hindistan da kaybolması ve Salman Khan'ın ona yardım ederek Afganistan'a geri götürmesi konu ediliyor. Bu yolculukta ve öncesinde başına gelmeyen kalmıyor dövülüyor, hırpalanıyor doğruluktan da vazgeçmiyor. İzlemeyeniz var ise tavsiyemdir.

http://www.sinebeyaz.com/resim/images/aK754757.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=V-zJTozjnlo

sistembozuk
Kapalı
22 Kasım 2015 10:57

Yine güzel bir Hint filmi:

Karga Yumurtası - M. Manikandan - 2014

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı
26 Kasım 2015 23:15

"Masa 21"

2013

Tavsiye üzerine izlediğim,hemen akabinde benim de tavsiye edebileceğim, "men dakka dukka" temalı,sonunu kestiremeyeceğiniz şaşırtıcı bir senaryoya sahip,alışa gelinmişin dışında farklı bir Hint filmi.

Oyunculuklar eleştirilebilir fakat beklentilerimin üzerinde bir filmle karşılaşınca onları unuttum.

İzlenmesi gerekenlerden.Gerilim mevcut.

Toplam 79 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi