Editörler :
08 Mayıs 2013 16:36   

Çeyizlik tencere seti hangi marka almalıyım?

Çeyizlik tencere seti alacağız.Eternty tencere setleri çok hoşume gidiyor renkli renkli olması ,yoksa tefal mi alalıyım karar veremiyorum.Öneriniz var mı?

09 Mayıs 2013 12:37

sinem karlı
Şef

Eternty aldım ben kare teflon olanlardan tencereler çok güzel fakat kapakların tutacakları hep koptu.Kapak tutacağını ağır porselenden yapmışlar bu nedenle tutacağı taşıyamıyor kapak ve de hepsi vidalarından çıkıyor.Ben çareyi halamla pazara gönderip plastik siyah kapaklar taktırmakta buldum.Kalite çok iyiy kesinlikle lafım yok fakat kapak tutacaklarında sorun var.

10 Mayıs 2013 14:33

merve öney
Aday Memur

hisarda tercih edebilirsin...

10 Mayıs 2013 14:54

fy47
Aday Memur

birşey alma. hediye gelir zaten..))

10 Mayıs 2013 16:00

yalin620
Aday Memur

fissler diye bir alman markası biraz pahalı ama hisar tefal korkmaz yanında teneke kalır ben bir düdüklü tenceresini 400 tl verip almıstım böyle birsey yok eti bile 10 dakikada pişiriyor

10 Mayıs 2013 17:27

nilüfertugba
Memur

fissler öneririm

10 Mayıs 2013 22:26

nergiz çiçekleri
Aday Memur

Benim çelik tencerelerim taç,çeliği kaliteli olduğu için aldım teflon tencerelerim ise emsan'ın ki bu tencerimide çicekli diye aldım :) daha kullanmadım ama çok güzeller siz şayet söylediğiniz 2 ürün arasında kaldıysanız tefal'i seçin derim.

10 Mayıs 2013 23:18

marmaray99
Daire Başkanı

evlenmek kısmet olacakmı ki hemen çeyiz peşindesiniz

11 Mayıs 2013 02:08

yoruldum hayattan
Müsteşar

beğendiğini al :)

11 Mayıs 2013 02:14

marmaray99
Daire Başkanı

hersey tamam tenceremiz eksik hiç güleceim yoktu

11 Mayıs 2013 12:01

Pelin kuytu
Aday Memur

hersey tamam tenceremiz eksik hiç güleceim yoktu

marmaray99, 6 yıl önce - Alıntıya git

Allah her daim gülmeyi nasip etsin size.Nişanlı arkadaşım için çeyizlik tencere seti alacağım iyi bir şey almak istiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var.
Herşey tamam siz kafanıza takmayın eğlenmenize bakın ;)

11 Mayıs 2013 15:27

son uçuş
Aday Memur

korkmaz al :) reklamlardaki şarkısı bu aralar favorim dinlemek isterseniz .ben cocks-so cold

11 Mayıs 2013 15:58

emre815
Kapalı

alma tencere kullanmasın

11 Mayıs 2013 16:01

son uçuş
Aday Memur

yemek yapmasın :)

12 Mayıs 2013 10:26

eyolcu
Kapalı

Hisar veya korkmaz kesinlikle...

12 Mayıs 2013 12:17

84Seher
Aday Memur

Hisar ı kesinlikle tavsiye ederim. Silit veya Fissler düşünebilirsin Alman malı sağlam çeliği iyi. Bence Tefalin olayı sadece reklam.

12 Mayıs 2013 23:00

Cano Cano
Şef

babam 40 sene önce fissler düdüklü tencere getirdi almanyadan...daha maşallah tık demedi ve süper pişiriyor...aynı zamanda benim çeyizler tamamen fissler...

13 Mayıs 2013 08:08

Argoth
Daire Başkanı

babam 40 sene önce fissler düdüklü tencere getirdi almanyadan...daha maşallah tık demedi ve süper pişiriyor...aynı zamanda benim çeyizler tamamen fissler...

Cano Cano, 6 yıl önce - Alıntıya git

Her zaman hayalimdi çeyizi fissler olan bir bayan, mümkünse tanışmak isterim.

Kardeşim yerli malı yurdun malı diye bir laf duymadınız mı, alt tarafı tencere tava alıyorsunuz be!

13 Mayıs 2013 08:12

Argoth
Daire Başkanı

Alet edevattan önce yetenek önemli, ben sizlere yemek kitabı tavsiye ediyorum.

Bu arada annemin annesinden bakır kazan kaldı en az 60 yıllık, hala kullanıyoruz tık demedi eve gidince bakıcam markası fissler mi acaba

13 Mayıs 2013 08:57

Cano Cano
Şef

Alet edevattan önce yetenek önemli, ben sizlere yemek kitabı tavsiye ediyorum.

Bu arada annemin annesinden bakır kazan kaldı en az 60 yıllık, hala kullanıyoruz tık demedi eve gidince bakıcam markası fissler mi acaba

Argoth, 6 yıl önce - Alıntıya git

yeteneği bana mı tavsiye ediyorsunuz ? yemek kitabı ile yemek olmaz...12 yaşında mutfağa giren , aynı zamanda hergün inek sağan , tereyağını peynirini kendi yapan , tandır yakıp yufka ekmeğini kendi yapan , aynı zamanda o yaşta okula giden biriyim ben...sana sorsalar tv başında çizgi filmden başını kaldırmıyordun değil mi ? herhalde herşeyin en iyisini alacaksın...düdüklüler birer bomba ALLAH C.C. korusun...bakırlara gelecek olursanız ben hala onlardan da kullanıyorum...en sağlıklıları...

13 Mayıs 2013 10:09

mesirim61
Şube Müdürü

4 yıl önce eternity aldı hanım.Şağı solu kulpu kopan kopana ateşe hiç gelmiyor

Toplam 31 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?