Editörler :
08 Mayıs 2013 16:48   

Soda cilde iyi gelir mi?

Soda cildime iyi gelir mi özellikle cildim çok yağlı ve belirli dönemler de sivilcelerim çok fazla artıyor.
Soda kullanan varmı cildine
Nasıl kullanılıyor bilen bilgilendirir mi

08 Mayıs 2013 17:20

@ebruu@
Aday Memur

soda mineral açısından zengin olduğundan dolayı elbette faydalı olacaktır diye düşünüyorum. sodayı kullanırken dikkat edeceğimiz en önemli unsur cildimizi uygun bir şekilde temizlemiş olmak, temizlenmiş cilde tonik gibi uygulayacağımız soda çok faydalı olacaktır. sodayı buz kalıplarına döküp dondurun ve temizlenmiş cildinizde bu sodadan yaptığınız buz kalıplarını gezdirin.ben bu şekilde kullanıyorum

10 Mayıs 2013 11:22

sule akcıl
Aday Memur

Ben de kullanıyorum cilde canlılık veriyor.

Sodaya yarım limon sıkın,bebeğe yağıyla karıştırıp püskürtmeli bir şişe ile yüzünüze sürün hem ferhalık kazandırır hemde canlı tutar.Tavsiye ederim.

10 Mayıs 2013 14:41

@ebruu@
Aday Memur

Ben de kullanıyorum cilde canlılık veriyor.

Sodaya yarım limon sıkın,bebeğe yağıyla karıştırıp püskürtmeli bir şişe ile yüzünüze sürün hem ferhalık kazandırır hemde canlı tutar.Tavsiye ederim.

sule akcıl, 7 yıl önce - Alıntıya git

benim bu şekilde kullanmak aklıma gelmemişti ama süper bir yöntem bence... limon zaten cilt rengini aydınlatır, lekeleri açar bebe yağı da nemlendirir. sule akcıl arkadaşım teşekkür ederiz paylaştığın için.

11 Mayıs 2013 21:04

son uçuş
Aday Memur

ben hergün içiyorum çok iyi geliyor :) yüzüm kız yüzünden güzel :)

13 Mayıs 2013 12:15

nurten ısık
Aday Memur

ben hergün içiyorum çok iyi geliyor :) yüzüm kız yüzünden güzel :)

son uçuş, 7 yıl önce - Alıntıya git

Sodanın içilmesi de cilde iyi geliyormuş çok doğru bende içiyorum benim de cildim güzel ;)

13 Mayıs 2013 15:39

son uçuş
Aday Memur

iki sodayı bir bardağa koyarım iki de limon sıkarım içine :) sen de öyle yap :)

17 Mayıs 2013 21:06

prenses88
Müsteşar

Her gün maden suyu içmeye çalışın ve hafta da bir kez cildinizi yıkayın faydasını göreceksiniz..

21 Mayıs 2013 11:30

canan cankız
Aday Memur

Uyguladım arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim :)

Toplam 8 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?