Editörler :
09 Mayıs 2013 14:04   

Belimi ve basenimi zayıflatmak için ne yapabilirim?

Bel basen bölgem için hangi sporu yapmalıyım.Artık kurtulmak istiyorum bu kilolardan :( yardım lütfennnn

11 Mayıs 2013 12:11

Pelin kuytu
Aday Memur

Hepiniz incecik bayanlarmısınız yaa yokmu hiç bölgesel incelmeyi deneyen yani.

11 Mayıs 2013 21:03

son uçuş
Aday Memur

yaz geldi yüzmeyi dene

31 Mayıs 2013 16:34

Pelin kuytu
Aday Memur

Evet kesinlikle yüzmek hem eğlenceli hem de iyi bir spor üyelik yaptırdım çok menun kaldım cumartesi günü tekrar gideceğim inşallah.

08 Haziran 2013 00:31

gri cizgi
Yasaklı

spor şart bunun yanında destek olarak sabahları ılık su içmek etkili

11 Haziran 2013 17:33

Pelin kuytu
Aday Memur

Arkadaşım sabah kaltığında su iç ve 20 dk kondisyon bisikletine bin daha sonra dambıl ile 50 kere sağ ve sola eğilerek spro yap dedi bunu uyguluyorum şuan hepinize çok tşk.

12 Haziran 2013 15:37

Adademir
Aday Memur

Peki hep zayıflamaktan bahsediliyor, bölgesel değil de, genel olarak kg alabilmek için hangi spor dalı önerilir acaba?

14 Haziran 2013 10:46

Pelin kuytu
Aday Memur

Peki hep zayıflamaktan bahsediliyor, bölgesel değil de, genel olarak kg alabilmek için hangi spor dalı önerilir acaba?

Adademir, 6 yıl önce - Alıntıya git

Ben ne yese yarıyor derlerya o şekildeyim. Ama kilo alırkende dengeli ve ağlıklı almak gerekiyor.

22 Haziran 2013 19:50

prenses88
Müsteşar

Plates yapın farkı fark edersiniz..

25 Mayıs 2014 01:45

gano exel
Yasaklı

Kilo allamama ve verememe ile ilğili şikayeti olan arkadaşlar Gano excel firmasına ait tamamen dogal ve bitkisel ürünler var, birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor ve birçok olumlu sonuçları var, sağlık bakanlığı, Tarım köy işleri bakanlığı onaylı uluslararsı birçok sertifikaya sahip bir üründür bahsettiğim ürün.

Ayrıntılı bilği ve ürünlerin temini için arayabilirsiniz.

ismail bey

05337324329

Toplam 9 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?