Editörler :
10 Mayıs 2013 12:38   

Kapalı
Memurlar.net'e göre kadro tamam...

Editörlerden İsa Yazar'a göre bizim kadro işi Haziran ayında meclise gönderilecekmiş. Hayırlısı...

10 Mayıs 2013 12:39

müderrris
Kapalı

http://www.memurlar.net/haber/372968/

10 Mayıs 2013 13:03

modques
Aday Memur

Hadi inşaallah.. umutlarımız boşa çıkmaz umarım

10 Mayıs 2013 13:59

quaddro
Memur

Çok şükür bakan sesimizi duydu ve bizi de kadro kapsamına dahil etti. Artık top başbakanda bu haliyle onarsa kadroya geçiyoruz.

10 Mayıs 2013 14:08

Kavalye23
Memur

Çok şükür bakan sesimizi duydu ve bizi de kadro kapsamına dahil etti. Artık top başbakanda bu haliyle onarsa kadroya geçiyoruz.

quaddro, 7 yıl önce - Alıntıya git

Onaylar zaten seçim arefesi herkese hayırlı olsun

10 Mayıs 2013 14:38

quaddro
Memur

Onaylar zaten seçim arefesi herkese hayırlı olsun

Kavalye23, 7 yıl önce - Alıntıya git

Bakanın hazırladığı çalışma kapsamlı ve detaylı başbakanın 4B ve 4C lileri çıkarın diyeceğini zannetmiyorum. Ayrıca çalışma bakanı başbakanın onaylamayacağı bir çalışmayı önüne koymaz. Başbakanın çıkıp sadece belediyelere kadro veriyoruz diyeceğini de zannetmiyorum.

Buradaki en önemli nokta 4B lileri de kadro kapsamının içine sokmaktı o da oldu. İnşallah olumlu sonuçlanmasını bekliyorum.

Tabi "burası türkiye her şey olur" payını da bırakmak lazım. Ben önüme kadro tebliğ yazısı gelmeden kesin tamam diyemiyorum.

10 Mayıs 2013 19:58

canlab
Aday Memur

arkadaslar sızce 2013/3 te atanan sozlesmelılerıde kapsar mı

11 Mayıs 2013 06:36

mimar8719
Aday Memur

Bugün SGK'ya belgelerimi teslim etmek için gittim.Sözleşmeli personelde belgelerimi alan memur haziranda kadroya geçeceğimi söyledim.Benim için kötü ama sizler için iyi bi haber.Merkez kadro olması nedeniyle işe başlamıycam.Kadro yok diyen arkadaşlar neden böyle diyorlar anlamadım ama Haziranda kadro verecekler.kesin bir bilgidir.

Toplam 7 mesaj