Editörler : gubaz
«294295296297298299300301302303304305»
22 Mayıs 2015 10:01

bayramokachi-06
Şef

Bende ctedeyim çocuğum ağır engelli dilekçeyi verdiğimde bana adalet Bakanlığı henüz Yönetmeliği yayınlamadı o yüzden red yazıp cte genel müdürlüğüne gönderiyoruz dedi sizede böyle birşeyler söylediler mi

kaman38, 7 yıl önce - Alıntıya git

bana öle bişey sölenmedi söleyemezlerde çünkü önümde onlarca emsal karar var , hem adalet bakanlığından hem cte den atanan birsürü arkadaşım oldu bu kanunla , sana nasıl öle sölerler bilemedim . tavsiyem bi ankara personel dairesi başkanlığını ara

22 Mayıs 2015 23:11

kadirinho
Aday Memur

Myılmaz54 verdiginiz bilgi icin tesekkur ederim. Bizim mudur sorun cikariyor dilekcemi genel sejreterlige eldem versem isleme koyarlar mi?zira saglik bakanligi yonetim hizmetlerinin 2 ay once cikardidigi yonergede engelli tayini ile ilgili madde var bu kanuna gore tayin hakkimizin oldugu cok acik. Nasil bir yol izlemeliyim bu konuda tavsiye verebilir misin?

23 Mayıs 2015 08:42

danua
Aday Memur

Meb de aday memur statüsünde göreve başlamadan istenirse atandığın ili değil yaşadığın ilde kalmanı sağlıyorlarmış 2015 yılında çıkan uygulama ile peki İç İşlerine bağlı kurumlarda böyle bir uygulama var mı ?

24 Mayıs 2015 18:07

yserhat
Aday Memur

OKTAY HOCAM NE OLDU SİZİN DAVA SONUNUZ BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ LÜTFEN:

24 Mayıs 2015 22:41

görkemhca47
Aday Memur

serhat hoca nereyi istemeyi düşünüyorsunuz....

25 Mayıs 2015 08:01

Myılmaz54
Aday Memur

Myılmaz54 verdiginiz bilgi icin tesekkur ederim. Bizim mudur sorun cikariyor dilekcemi genel sejreterlige eldem versem isleme koyarlar mi?zira saglik bakanligi yonetim hizmetlerinin 2 ay once cikardidigi yonergede engelli tayini ile ilgili madde var bu kanuna gore tayin hakkimizin oldugu cok acik. Nasil bir yol izlemeliyim bu konuda tavsiye verebilir misin?

kadirinho, 7 yıl önce - Alıntıya git

Bildiğim kadarı ile direk bir dilekçe veremiyoruz KHB ye. Ben senin yerinde olsam arayıp sorarım öce KHB ye. Sena nasıl bir yol izleyeceğini söylerler. Çok ta canını sıkarsa müdürüm bimere şikayette bulun. Kesin sonuç verir. Fakat ben tatlı dilden yanayım. Anlaşmaya gitmeni umarım. İnşallah müdüründe yardımcı olur.

25 Mayıs 2015 14:52

Ömer Kazım İnce
Aday Memur

Arkadaşlar

2013 Yılında Ordu'dan Balıkesir'e engel durumundan tayin olmuştum. (Kurum Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı)

Fakat Balıkesir'e uyum sağlayamadım personel ile anlaşamıyoruz, ilçe müdürü ile sıkıntım yok ama kendi işimi yapamadığım için sıkıntılıyım.

Yeniden atama istesem diyorum Ordu'ya bile dönmeye razıyım (tabii atamam olurken ilçede idim şimdi ilçe değil merkez isterim) ya da başka bir il merkezine atamamı yaparlar mı

Olur yazısını inceledim 1 kereye mahsus atamam yapılır yazmıyor

sizde şansımı denemeli miyim?

25 Mayıs 2015 15:59

FAKIREYY
Aday Memur

bana öle bişey sölenmedi söleyemezlerde çünkü önümde onlarca emsal karar var , hem adalet bakanlığından hem cte den atanan birsürü arkadaşım oldu bu kanunla , sana nasıl öle sölerler bilemedim . tavsiyem bi ankara personel dairesi başkanlığını ara

bayramokachi-06, 7 yıl önce - Alıntıya git

Selam Bayramokaçhi bende CTE deyim engelli tayini istiycem ne yapmam lazım zorluk çıkarıyorlarmı oluyormu aydınlatırsan sevinirim.

29 Mayıs 2015 13:02

b.hacilar
Aday Memur

Merhaba.

Üniversite de memur olarak çalışıyorum.Malum üniversitelerde tayin nakil işleri zor oluyor.

Bu engelli yakını 1 defaya mahsus istediği yere atanabilir durumundan yararlanmak istiyorum.

Annem %85 üzeri görme engelli.Bu tayin işleri nasıl oluyor bu süreç nasıl ilerliyor neler yapmam gerekiyor iş yerindede konuyu pek açamıyorum.Yeni Memurum. 2. yılım ve daha 2 ay sonra asaletim onaylanacak.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa

duacı oluruz. Teşekkürler.

29 Mayıs 2015 14:41

farukciftel
Aday Memur

Merhaba.

Üniversite de memur olarak çalışıyorum.Malum üniversitelerde tayin nakil işleri zor oluyor.

Bu engelli yakını 1 defaya mahsus istediği yere atanabilir durumundan yararlanmak istiyorum.

Annem %85 üzeri görme engelli.Bu tayin işleri nasıl oluyor bu süreç nasıl ilerliyor neler yapmam gerekiyor iş yerindede konuyu pek açamıyorum.Yeni Memurum. 2. yılım ve daha 2 ay sonra asaletim onaylanacak.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa

duacı oluruz. Teşekkürler.

b.hacilar, 7 yıl önce - Alıntıya git

biraz bekle asletin onaylansın bende çevre ve şehircilik bakanlığı memurum engel durumumdan tayin istedim halen olmadı dört aydır çünkü aday memur oldu mu zor oluyor asalet onaylamadan üniversite daha zor işaallah olur ilk önce kendi kurumunu ikna etmem gerekir

29 Mayıs 2015 15:23

b.hacilar
Aday Memur

biraz bekle asletin onaylansın bende çevre ve şehircilik bakanlığı memurum engel durumumdan tayin istedim halen olmadı dört aydır çünkü aday memur oldu mu zor oluyor asalet onaylamadan üniversite daha zor işaallah olur ilk önce kendi kurumunu ikna etmem gerekir

farukciftel, 7 yıl önce - Alıntıya git

Tayin isterken neler yaptınız.Gitmek istediğiniz yerden kurum ayarladız mı..Evvela sizin için istek yapmaları gerekiyor galiba gitmek istediğiniz yerden.kuruma hangi evrakları verdiniz

29 Mayıs 2015 15:30

farukciftel
Aday Memur

Tayin isterken neler yaptınız.Gitmek istediğiniz yerden kurum ayarladız mı..Evvela sizin için istek yapmaları gerekiyor galiba gitmek istediğiniz yerden.kuruma hangi evrakları verdiniz

b.hacilar, 7 yıl önce - Alıntıya git

ben kurum içi tayin istedim yani aynı bakanlık hiçbir yer ayarlamadım senin ayarlamam lazım bir arkadaşımdan biliyorum. Sadece dilekçe ve sağlık raporu fotokopisi ile başvurdum. sen iş zorun işaallah olur sen gitmek istediğin yer ve kendi üniversitenle konuşmam lazım durumu anlat işaallah olur.

29 Mayıs 2015 15:55

b.hacilar
Aday Memur

ben kurum içi tayin istedim yani aynı bakanlık hiçbir yer ayarlamadım senin ayarlamam lazım bir arkadaşımdan biliyorum. Sadece dilekçe ve sağlık raporu fotokopisi ile başvurdum. sen iş zorun işaallah olur sen gitmek istediğin yer ve kendi üniversitenle konuşmam lazım durumu anlat işaallah olur.

farukciftel, 7 yıl önce - Alıntıya git

İnşallah.Teşekkürler

29 Mayıs 2015 23:36

kaman38
Aday Memur

bayramokachi-06, 7 yıl önce - Alıntıya git

Bugün komisyondan red cevabı geldi komisyon red versede ankaraya göndermek zorunda mı

01 Haziran 2015 20:20

görkemhca47
Aday Memur

oktay hocam galiba tayini aldın sustuğuna göre

02 Haziran 2015 10:27

Ezo1905
Aday Memur

Tayin zor değil arkadaslar. Pes etmeyin.

ben il muduru tehditlerine ragmen aldim. Ve aday memurum

03 Haziran 2015 15:46

rıfaty
Aday Memur

OKTAY HOCAM NE OLDU SİZİN DAVA SONUNUZ BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ LÜTFEN:

04 Haziran 2015 09:51

mayhan2515
Daire Başkanı

içişleri yapmıyor tayinleri arkadaşlar yazdım 4 dilekçe adamlar kabul etmiyor uygulaması yok vali beyleri il müdürlerü ikna ediyor istemiyorlar bişeyler yapmak lazım içişlerinden başka kimse yokmu

ibrahim1204, 7 yıl önce - Alıntıya git

Varda ne yapacaz tayin konusunda ?

06 Haziran 2015 13:23

aydinboz
Aday Memur

Tayin zor değil arkadaslar. Pes etmeyin.

ben il muduru tehditlerine ragmen aldim. Ve aday memurum

Ezo1905, 7 yıl önce - Alıntıya git

Ezo1905 siz hangi kurumdaydınız ve adaylık sürecinde tayin alabildiniz ?

07 Haziran 2015 10:25

mayhan2515
Daire Başkanı

Becayişşşş urfa valilik verilir adıyaman alınırrrrrrr

Toplam 6189 mesaj
«294295296297298299300301302303304305»

ANKET
Sizce sokakta maske yasağı kaldırılmalı mı?