Editörler : gubaz
«296297298299300301302303304305306307»
16 Haziran 2015 14:16

baybarca
Aday Memur

Arkadaşlar abim Sağlık Bakanlığında çalışıyor. İşitme engelli ve 1 yıldır uğraşmamıza rağmen bir türlü tayinini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne alamadık. Bu konuda benzer sıkıntıyı yaşayanlar oldu mu? Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliği hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

17 Haziran 2015 15:49

kadirinho
Aday Memur

benimde şubat 1 veya 2 de dilekçe verdim daha cevap yok bekliyorum

farukciftel, 6 yıl önce - Alıntıya git

Hiç mi geri dönüş yapmadılar nasıl bir sonuç aldınız sebep ne?

17 Haziran 2015 15:52

kadirinho
Aday Memur

Arkadaşlar abim Sağlık Bakanlığında çalışıyor. İşitme engelli ve 1 yıldır uğraşmamıza rağmen bir türlü tayinini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne alamadık. Bu konuda benzer sıkıntıyı yaşayanlar oldu mu? Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliği hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

baybarca, 6 yıl önce - Alıntıya git

17 Haziran 2015 16:17

farukciftel
Aday Memur

kadirinho, 6 yıl önce - Alıntıya git

yok maalesef her aradığımda henüz bir gelişme yok diyorlar

17 Haziran 2015 16:32

kadirinho
Aday Memur

yok maalesef her aradığımda henüz bir gelişme yok diyorlar

Hangi kurumdasın? Benim birçok hastanelerde çalışan tanıdığım insan var hepside tayin aldı.

17 Haziran 2015 16:34

kadirinho
Aday Memur

Hangi kurumdasın? Benim birçok hastanelerde çalışan tanıdığım insan var hepside tayin aldı.

Bazı kurumlar hala yönetmelik çıkarmadı sıkıntı burada oalabilir.

18 Haziran 2015 08:10

farukciftel
Aday Memur

Bazı kurumlar hala yönetmelik çıkarmadı sıkıntı burada oalabilir.

çevre ve şehircilik bakanlığı

18 Haziran 2015 10:58

kadirinho
Aday Memur

Bimer'e sorunu yazdınız mı?

18 Haziran 2015 11:00

kadirinho
Aday Memur

çevre ve şehircilik bakanlığı

Bildiğim kadarıyla kurumlar süresi içinde yönetmelik çıkarmazsa engelli yer değişikliği kanunu aynen geçerlidir. Tayinini yapmıyorlarsa BİMER kanalı ile şikayetini yaz. Olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.

18 Haziran 2015 11:02

kadirinho
Aday Memur

Tayin dilekçeni Ankara bakanlığa göndermemiş olabilirler takip etmelisin. Ama en iyisi BİMER.

18 Haziran 2015 13:16

farukciftel
Aday Memur

Bildiğim kadarıyla kurumlar süresi içinde yönetmelik çıkarmazsa engelli yer değişikliği kanunu aynen geçerlidir. Tayinini yapmıyorlarsa BİMER kanalı ile şikayetini yaz. Olumlu sonuç alacağını düşünüyorum.

il müdürlüğünden yazı çıktı ben kendim iadeli taahütlü gönderdim 16 şubat ta Ankara teslim aldı her aradığımda bir gelişme yok diyorlar. Bimerede yazı yazdım bana verilen cevap dilekçen incelemede olup sonuçlandığı zaman bilgilendireceksiniz halen bekleyorum.

18 Haziran 2015 16:58

Osmannuriatt
Memur

il müdürlüğünden yazı çıktı ben kendim iadeli taahütlü gönderdim 16 şubat ta Ankara teslim aldı her aradığımda bir gelişme yok diyorlar. Bimerede yazı yazdım bana verilen cevap dilekçen incelemede olup sonuçlandığı zaman bilgilendireceksiniz halen bekleyorum.

4 ay olmuş hala bir gelişme yok demeleri saçma.. Engelli tayin maddesini belirten dilekçe ile başvurun en geç 1 ay içinde sonuçlanıyor.

19 Haziran 2015 08:13

gariba
Aday Memur

4 ay olmuş hala bir gelişme yok demeleri saçma.. Engelli tayin maddesini belirten dilekçe ile başvurun en geç 1 ay içinde sonuçlanıyor.

Osmannuriatt, 6 yıl önce - Alıntıya git

merhaba bende aynı durumda ve 4 aydır dilekçeme çevre ve şehircilik bakanlığından cevap bekliyorum.zaten sizin dediğiniz gibi engelli tayinini belirten maddeye istinaden başvuru yaptık.

19 Haziran 2015 08:53

farukciftel
Aday Memur

merhaba bende aynı durumda ve 4 aydır dilekçeme çevre ve şehircilik bakanlığından cevap bekliyorum.zaten sizin dediğiniz gibi engelli tayinini belirten maddeye istinaden başvuru yaptık.

gariba, 6 yıl önce - Alıntıya git

nerede çalışıyorsunuz sanırım benim gibi çevre ve şehircilik bakanlığı aylardır bekleyen arkadaşlar çok

19 Haziran 2015 10:15

baybarca
Aday Memur

Arkadaşlar. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü kadro dolu diye 1 yıldır verdiğim tüm dilekçelere kadro dolu diye olumsuz yanıt veriyor. Nasıl yapacağımızı anlamadık? Sağlık Bakanlığı Yönetmeliği mahkemeye gitsem işimi kolaylaştıracak gibi de görünmüyor. Ne yapabiliriz? Yardımcı olabilecek birileri var mı? Abim eşi ve çocukları engelli buna rağmen kolaylık gösterilmiyor.

19 Haziran 2015 10:22

baybarca
Aday Memur

Arkadaşlar Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne abim adına verdiğimiz dilekçelerde engelli durumunu, eğitim durumlarını bilhassa belirtiyorum ayrıca belirteyim. Bu hususta yardımcı olabiliceklere şimdiden çok teşekkür ederim.

19 Haziran 2015 10:42

D4RKC3R3M0NY
Memur

Sendikacilara hediye verirseniz işiniz kolaylaşır.

19 Haziran 2015 14:21

mayhan2515
Daire Başkanı

:(

20 Haziran 2015 14:29

Noury
Daire Başkanı

Arkadaşlar sgk lı olup tayin olan varmı

22 Haziran 2015 07:37

yserhat
Aday Memur

özür ataması ne zaman ve yeni bir bilgiye ulaşan varmı bizim tayinle ilgili saygılar

Toplam 6189 mesaj
«296297298299300301302303304305306307»