Editörler : gubaz
«297298299300301302303304305306307308»
22 Haziran 2015 11:59

Talip Arslan
Memur

Öğretmen arkadaşlar, özür grubu tayinlerinde süreç 1 Temmuzda başlayacak.Engellilik durumuna bağlı yer değişikliği de özür grubu kapsamında olacak.Bu konuyla ilgili MEB detaylı açıklama yapacaktır sanırım.

22 Haziran 2015 12:02

Talip Arslan
Memur

Öğretmen arkadaşlar, özür grubu atamalarında süreç 1 Temmuzda başlıyor.Engellilik durumuna bağlı yer değişikliği de özür grubu kapsamında olacak sanırım.Bu konuyla ilgili MEB detaylı açıklama yapacaktır sanırım.

22 Haziran 2015 21:30

akifali33
Aday Memur

Öğretmen arkadaşlar, özür grubu atamalarında süreç 1 Temmuzda başlıyor.Engellilik durumuna bağlı yer değişikliği de özür grubu kapsamında olacak sanırım.Bu konuyla ilgili MEB detaylı açıklama yapacaktır sanırım.

Talip Arslan, 6 yıl önce - Alıntıya git

hocam engellilik durumuna bağlı yer değişikliği için il dışı tercihte bulunmadım bu konuyla ilgili bilginiz olursa paylaşırsanız sevinirim. uygulamazlar diye de endişeleniyorum açıkçası

23 Haziran 2015 13:39

Talip Arslan
Memur

akifali33 kardeş şimdi il dışı tercihte bulunmadım dedinde anlamadım.Neyin tercihi bu?

23 Haziran 2015 18:41

akifali33
Aday Memur

akifali33 kardeş şimdi il dışı tercihte bulunmadım dedinde anlamadım.Neyin tercihi bu?

Talip Arslan, 6 yıl önce - Alıntıya git

il dışı tayin istemedim. ağustostaki özür durumu atamalarında tayin istemeyi düşünüyorum engelilik durumuna bağlı olarak. çünkü normal il dışı tayinde istediğim yer açılmadı.

23 Haziran 2015 19:30

hoffa
Aday Memur

arkadaslar kamu hastaneler birliği engelli tayinleri il emrine mi oluyor, yoksa nokta tayin mi?

24 Haziran 2015 09:33

ayhan4841
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, Engelli devlet memurum doğuştan işitme engelli %52 sürekli raporum

var.nişanlım hemşire devlet memurluğuna atama belli olduğumuzda

yerleşmeden önce benim engelim nedeniyle hatta evli olarak eş nedeniyle

benim yanıma gelebilir mi? bunun için ne yapabiliriz acaba? bilgileriniz

için rica ederim.saygılar dilerim.

24 Haziran 2015 11:28

filizbysl
Aday Memur

Arkadaşlar abim Sağlık Bakanlığında çalışıyor. İşitme engelli ve 1 yıldır uğraşmamıza rağmen bir türlü tayinini Ankara İl Sağlık Müdürlüğü'ne alamadık. Bu konuda benzer sıkıntıyı yaşayanlar oldu mu? Sağlık Bakanlığı'nın yönetmeliği hakkında görüşleriniz nelerdir? Teşekkürler.

baybarca, 6 yıl önce - Alıntıya git

sağlık bakanlığının engelli memur tayini ile ilgili yönetmeliği çok sıradan bir yönetmelik gibi çıkmış, yapmayabilirler.

24 Haziran 2015 12:56

Talip Arslan
Memur

Tamam akifali33 kardeş, anladım dediğini merak etme bn MEB'E engellilik durumu yer değişikliği ile ilgili bilgi edinmeden eposta atmıştım önümüzdeki günlerde bununla ilgili açıklama yapacağız dediler.Sen MEB insan kaynaklarının açıklamalarını takip et şimdilik.Kolay gelsin inşallah tayinin olur.

24 Haziran 2015 16:28

KURUL RAPORU
Aday Memur

selam .. maliyeci arkadaşlar 19 ekimde yapılan görevde yükselme sınavını kazanıp ta ENGELLİ TAYİNİ ile tayin isteyipte tayin alabilen kimse var mı

26 Haziran 2015 11:52

farukciftel
Aday Memur

Sonunda tayinim çıktı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı engel durumdan Rize den Şanlıurfa ya

26 Haziran 2015 13:17

alpay060001
Aday Memur

farukçiftel hocam siz aday mı idiniz asil mi

26 Haziran 2015 13:45

farukciftel
Aday Memur

farukçiftel hocam siz aday mı idiniz asil mi

alpay060001, 6 yıl önce - Alıntıya git

Aday memur 02.02.2015 Tarihinde kendi kurumuma dilekçe verdim kurumum 10.02.2015 de yazıyı ankara çsb personel dairesine gönderdi ve engelli durumumdan istedim dün itibariyle bakan imzalamış ve yazı postaya verilmiş

26 Haziran 2015 15:50

FAKIREYY
Aday Memur

Sonunda tayinim çıktı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı engel durumdan Rize den Şanlıurfa ya

farukciftel, 6 yıl önce - Alıntıya git

Selam kardeş tayin dilekçe örneğini atarsan çok sevinirim.Bu arada asaleti almışmıydın yoksa aday memurmuydun.teşekkürler

29 Haziran 2015 10:43

filizbysl
Aday Memur

ADALET BAKANLIĞI NEDEN ENGELLİ ATAMA YÖNETMELİĞİNİ ÇIKARMIYOR. VEYA ÇIKARDIDA HABERİMİZ Mİ OLMADI?

29 Haziran 2015 14:39

farukciftel
Aday Memur

sağlık bakanlığının engelli memur tayini ile ilgili yönetmeliği çok sıradan bir yönetmelik gibi çıkmış, yapmayabilirler.

filizbysl, 6 yıl önce - Alıntıya git

RİZE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNE

Ekpss ile Rize Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü bünyesine memur olarak atandım ve 12 ocak 2015 de göreve başladım. 16 Ağustos 2014 (29090) sayılı yasada yayınlanan Devlet memurların yer değiştirme suretiyle atamalarına ilişkin yönetmelikte değişik yapılmasına dair yönetmenliğin 11.maddesine Ek3 maddesine göre:

Engellilik Durumuna Bağlı Yer Değişikliği : (İlgili mevzuatına göre alınan sağlık kurulu raporunda en az yüzde kırk oranında engelli olduğu belirtilen memurlar ile ağır engelli raporlu eşi veya bakmakla yükümlü olduğu birinci derece kan hısımları buluna memurlar engellilik durumundan kaynaklanan gerekçelere dayalı olarak yer değiştirme talebinde bulunabilir.)

Bu madde istinaden engelli olduğumdan ve ihtiyaçlarımı tek başına karşılamada zorluk çektiğimden dolayı atamamın (yer değiştirmemi) :

1) Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

2)Şanlıurfa Siverek Tapu kadastro müdürlüğü

3)Şanlıurfa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü

Atamamın (yer değiştirmemin) uygun görülen bu üç birimden birine memur olarak atamamın (yer değiştirmemi) yapılmasını talep ediyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

EK: ENGELLİ SAĞLIK RAPORU

29 Haziran 2015 14:40

farukciftel
Aday Memur

SONUÇ ŞÇIKTIANLIURFA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ ÇIKTI TAYİNİM 5 AY SONRA

29 Haziran 2015 15:52

baybarca
Aday Memur

Gerçekten öyle. Ayrıca çokta zorlaştırmışlar. Hayati durum gibi durumlar olacak diyor Sağlık Bakanlığı yönetmeliğinde. Bir türlü çözemedim gitti. Kimse de yüzümüze bakmıyor. İşin ucunde 4 engelli mağdur oluyor. Tanıdığım insanlar bile telefonuma bakmaz oldular.

30 Haziran 2015 00:12

basencon
Memur

Ben engelliyim. Eşim başka şehirde üniversitede memur.benden dolayı yaşadığım şehire gelebilirmi özel de çalışıyorum

30 Haziran 2015 01:40

kaman38
Aday Memur

ADALET BAKANLIĞI NEDEN ENGELLİ ATAMA YÖNETMELİĞİNİ ÇIKARMIYOR. VEYA ÇIKARDIDA HABERİMİZ Mİ OLMADI?

Adalet bakanlığının yönetmeliği değişmedi Başbakanlıkta imzadaymış 2 aydır.bende dpb nin çıkardığı yönetmelikle isredim red verdiler.sizde tayin dilekçesi verdiniz mi?

Toplam 6189 mesaj
«297298299300301302303304305306307308»

ANKET
Merkez Bankasının faizleri 2 puan indirmesini nasıl buldunuz?