Editörler : F16 Gökçen
18 Mayıs 2013 21:50

Parlayan ve sivilcesiz bir yüz istiyor musunuz?

degerli arkadaşlarım bilgi paylaştıkca güzeldir.... ara ara burada size işinize yarayacak güzel bilgiler verecem yüzünüzde ara ara sivilceler mi cıkıyor cildiniz yaglımı mat mı görünüyor bitkin bir ifadesimi var solgunmu istermisiniz pembe parlayan ışıl ışıl bir yüzünüz olsun o zaman formulu cok basit bunu deneyin ve benim icin güzel dileklerinizi esirgemeyin

yüzünüzü sabah kalktıktan sonra akşama kadar aklınıza geldikce günlük ortalama 10 defa soguk su ile ovalayarak yıkayın bunu hep yapın ama bir hafta icinde yüzünüzde nasıl bir degişik olacak görün gözlerinize inanamayacaksınız

lalelale
Aday Memur
24 Mayıs 2013 14:12

hımm iyiymiş hepsi bumu?? bende bir ünlünün kullandığı başarılı bir yöntemi buraya yazayım 1 salatalığı rendele suyunu süz plastik bir bardağa koy su ile tamamla bardağı sonra buzlukta buz olsun yüzünde dolaştır sıkı parlak toparlanmış canlanmış bir yüz ne dersin?

dr-istanbul-34
Aday Memur
28 Mayıs 2013 16:00

buda bir alternatif tabiki denemeye deger ama siz denediniz mi nasıl bir sonuc aldınız?

candela
Yasaklı
28 Mayıs 2013 19:01

5vakit namaza başlasın hem sevaba girer +günde 15 kere yıkamış olur;)

bir öneri de ben vereyim yüzünüzü maden suyuyla yıkayın ışıl ışıl olacaktır banada dua edersiniz;)

lalelale
Aday Memur
29 Mayıs 2013 14:06

ben paylaştığım bilgiyi kendim uyguluyorum dr istanbul 34 memnunum candela diniminiz, namazımız gibi farklı konuları dinle ilgili kısımda paylaşabilirsin

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
31 Mayıs 2013 09:59

ciltdimde kırışıklık,göz torbası,sivilce,alerji,kılcal damar kanaması sorunlarımı yendim.

burcu-burcu
Aday Memur
05 Haziran 2013 14:44

bu sorunlardan kurtulmak bir mucize:)

bizimle de paylaşır mısınız nasıl bir yöntem uyguladığınızı?

Beslenme-Uzmanı, 11 yıl önce

ciltdimde kırışıklık,göz torbası,sivilce,alerji,kılcal damar kanaması sorunlarımı yendim.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
05 Haziran 2013 16:51

mucize olan insanın kendisi.hücre yenilemesi yapan doğal ürünler kullandım.hala hergün cilt bakımı yapmadan dışarı çıkmam.cildimin de beslenmeye ihtiyacı var.En büyük organımız.insanlarada bu konuda yardımcı oluyorum.

burcu-burcu, 11 yıl önce

bu sorunlardan kurtulmak bir mucize:)

bizimle de paylaşır mısınız nasıl bir yöntem uyguladığınızı?

prenses88
Müsteşar
27 Haziran 2013 15:01

1 tane yumurta akı ile 1 yemek kaşığı balı karıştırıp yüzünüze ve boyun bölgenize sürün 10 dakika kadar bekletip ılık su ile yıkayın.Hafta bir kez bu maskeyi yapın ve cildinizin sıkılaştığını ve pürüsüzleştiğini göreceksiniz..

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
28 Haziran 2013 08:18

bu yumurtaları yapanları biliyorum,işe yaramıyor.bende yıllar önce denedim ama hüsran,gençlik işte

descartess
Şef
28 Haziran 2013 13:34

Nasıl yardımcı olacaksınız beslenme uzmanı? Lütfen özelden değil forumda o engin bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

lalelale
Aday Memur
28 Haziran 2013 16:29

prenses88 paylaşımın için teşekkür ederim ben de yıllardır evde doğal ürünlerle maske yapıp yüzüme etrafımdan cildimle ilgili çok olumlu tepkiler alıyorum cilt bakımı yaptırmak çok popüler oldu biliyorsunuz bende 5 seans gittim meraktan belki çok güzel sonuçlar alırım dedim ilk gittiğim gün cildimi inceleyen uzman cildinize ne yapıyorsunuz ne kadar güzel deyip yanına çalışanlarıda çağırdı büyük ışığın altında toplanıp baktı her biri benden tavsiyeler aldı .... daha fazla uzatmayım 5 seans tan sonra yüze ve boyna yapılan masaj sonrası bende hayatımda ilk kez vertigo oluştu Allahtan ilaç tedavisi ile geçti 2 ay sürdü boynuma zarar vermişler... alnımda lekelenmeler oldu yanaklarımdada biraz şimdi tekrar kendi çabamla cildimi eski haline getirmeye çalışıyorum

lalelale
Aday Memur
28 Haziran 2013 16:32

ayrıca bildiklerimizi paylaşmak esirgememek en güzeli bazıları var her konuda ben biliyorum deyip ağzını buıçak açmıyor böyle insanlar var evet uzaktada değiller

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
28 Haziran 2013 21:25

3 haftada ölen antibiyotikle yetişen tavuğun yumurtasından besin beklemeyin.spot ışık yumurtası.engin bilmek için eğitim almanız gerekir.basit ama kolay değil.biz latince öğrwenip okunmaz reçete yazısı için 1 yıl zaman ayırmıyoruz.kısaca;bilim tvden izlediğiniz ansiklobediden gazteden duyduğunuz değil,doğanın el değmeden oluşan herşey.bilimin görevi bunu bozmadan insanlara sunmak olmalı,siz lazer li ışık ve kimyasal içerikli paralı bakım merakınızdan vazgeçim cildi dıştan ve içten beslemeye karar verince öğrenirsiniz.descartese kıyak,sabah kalkınca yüzünü yıkadığın suyun ph değeri 9,cildimizin ph değeri 5.5 şimdi bunu dengelemek için doğal antioksidan içeren tonik kullanmalısınız.çünkü su doğal kaynaktan gelmiyor.sabah güneş 50 yıl önceki kadar masum doğmuyor,güneş koruyucu doğal krem kullanmadan hele bu yaz dışarı çıkmayın.güneş kremlerinde doğal koruma en fazla 15 faktördür piyasada.30 faktör için milyar dolar yatırım gerektiği için üretilmiyor.zaten 15 faktörde her koşulda doğalsa yeterli.enginden bu kadar yeter.derinden vereyim.kalojen üretimini artırırsanız yüzünüzdeki alın ve dekolte kırışıklıkları azalıp zamanla yok olabilir.tabii kullancağınız bilimsel anlamda iyiyse yeterince.herkes boş yorumda bulunuyor,benim çözüm önerim kişiye özel olduğu için açık yazamıyorum.bilgi almak isteyenden kıskanmıyoruz.bilimi icat eden ben değilim.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
28 Haziran 2013 21:40

her konu dediğiniz insanın kendisi sayın lalelale.kendini bilmeyen çok insan tanıdım.altın klavyeden herşeyimi yazsam insanların anlayacağı kendi bakış açısı,kendi anlayabildiği.benim için herşey değil kişinin sorununa çözüm sunup yardımcı olmak önemli.Önem derecem kişinin kendine verdiği değer kadar.herkesin her sorununa yetişemem.karıncanın ormandaki yangına taşıdığı su misali herkes gibi ben de fıtratımın gereğeini yapıyorum.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
28 Haziran 2013 21:43

herkesin paylaşımda bulunabildiği güzel bir platform.herkesin arayışı,yoğurt yiyişi farklıdır.

Netice Gümüş
Aday Memur
29 Haziran 2013 05:40

Bende kaktıda kulunayım bari Uzun zamandır Köpekbalığı Yağı Özlü Peeling Jeli kullanıyorum, harika bir şekilde işe yarıyor, tafsiye ederim. 

descartess
Şef
01 Temmuz 2013 10:37

Beslenme uzmanı kişiye özel tedaviler cildi görüp değerlendirme yapmadan hatta ve hatta bir takım tetkikler yapmadan mümkün müdür sizce? Bu nedenle son kez yazıyorum üyelerden gelen şikayetlerimizide dikkat alarak bu platformda ticari amaçla reklam yapmanıza ve yazışmanıza müsade edilmeyecektir. Saygılar!.....

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 14:13

bu bir tedavi değildir.reklamda değil.bilmediğiniz için sizi suçlayamam.amacım ticari değil çözüm.şayet yaşamış olsaydınız bir tanesini ve çözüm bulamasaydınız anlardınız.ALLAH bu şekilde anlamayı nasip etmesin.birşeye vesile olmak maksat.benim gayem ve hayatım.şuan yan tarafta ayakkabı reklamı var bu gerçek bir reklam ve doğal karşılıyorum.çünkü konuşarak değil kazanarak sizde varlığınızı sürdürüyorsunuz.benimde ofisim var orada bende tanıtım broşürlerim ve görseller var.biraz daha geniş bakar sanız beni anlarsınız sanırım.saygılar.

Beslenme-Uzmanı
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 14:19

ayrıca bildiğim birçok faydalı bilgiyi paylaşıyorum sayfamda ve diğer sayfalarda.reklama girecek herhangi bir isim veya görsel birşey bulamazsınız hiçbir yerde.benim böyle birşeyi yapmam etik değil işimizde.çünkü kişiye özel hizmet veriyorum.

descartess
Şef
03 Temmuz 2013 17:17

Kişiye özel hizmet veriyorum derken bile reklamınızı yaptığınızın farkındamısınız?

Toplam 30 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi