Editörler :
19 Mayıs 2013 11:22   

2012 Yeterlilik Mülakatına girenler direk atanabilir.

Avukata: yönetmelik değişikliğiyle kazanılmış hak geri alınamaz. atamalarda 2012 yılı yeterliliği ve mülakat puanı kpss olanlar direk atanabilir dedi. aksi halde açılacak davalar kazanılır dedi bilginize..

2012 mağdurları avukatlarınıza danışın.... zaman kayb etmeyin..

Diyanet işleri başkanlığına hakkınızı teyid eden dilekçe yazın. red gelirse idari dava açın. kazanırsınız...

19 Mayıs 2013 11:26

2050
Daire Başkanı

2012 kaç kişi var en son sözleşmeli alımda adam bulunmadı nerde idiniz sizzzzzzzzzzz

19 Mayıs 2013 11:39

p@norra
Şube Müdürü

bekleyenler daha çok Kuran Kursu öğreticileridir.

19 Mayıs 2013 12:41

meryemberra
Şef

2012 olursa 2011 de olur .

19 Mayıs 2013 14:17

yusufaltinkaynak
Şube Müdürü

inşallah kadrolu alım icinde gecerli değilmi bu

19 Mayıs 2013 19:23

p@norra
Şube Müdürü

mülakatlı geçerli yeterliliği olanlar, 2011 dolmamışsa geçerlidir. çünkü bunlar mülakata girip atamalara müracaat hakları vardı. bu nedenle bir daha mülakata alınmaları hukukua aykırıdır. Kuran kursu öğreticileri ve diğer adaylar dava açarsa atamalarda mülakatsız atama hakkına kavuşur. avukatınıza danışırsanız sizler aydınlatır ... bilginize

20 Mayıs 2013 22:17

selkon
Kapalı

2011geçerli zaten taaa 2014 baharına kadar

23 Mayıs 2013 07:14

p@norra
Şube Müdürü

daha önce mülakata girenler dava açmalı...

23 Mayıs 2013 07:51

saps
Aday Memur

kardeş ya avukat yanlış bilgi vermiş yada sen yanlış anlattın

senin her hangi bir hak kaybın yok

diyanet yeterlilik sistemini değiştirdi senin yeterliliğin hala geçerli yani bi hak kaybı yok

sözper alım yönetmeliğini değiştirdi senin herhangi bi kazanılmış hakkın yok ki ortada

senin bi hak iddaa edebilmen için ya yeterlik sınavını geçersiz saymaları lazım yada atandığın halde seni atamak için başka koşullar istemeleri lazım.

yok önceden mülakat yoktu beni kpss ile atasınlar diyorsan biride çıkar derki önceden kpss yoktu beni böyle alın der.

(bu arada herhangi bi garezle yazmıyorum keşke kpss ile alsalar benim kpss puanım iyi )

HULASA-I KELAM:Boş yere ümitlenmeyin derim

Toplam 8 mesaj

ANKET
Bir acil durum halinde, mahallenizdeki toplanma alanlarının neresi olduğunu biliyor musunuz?