Editörler :
31 Mayıs 2013 17:02   

Bosch elektrik süpürgesi önerirmisiniz?

Bosch toz torbasız elektrik süpürgesi vamış tavsiye edermsiniz? Kullanan var mı arkadaşlar. kalitesi nasıl bilen, kullanan var ise yazabilir mi?

03 Haziran 2013 13:01

nazsude1977
Aday Memur

evet öneririm hem de çok güzel ben aldım anneler gününde anneme almıştım

03 Haziran 2013 14:01

delibarana
Şef

bosch markasını önermiyorum bütün cihazları makinaları hep mi sıkıntılı olur

deterjan dedik en iyisini kullanıyoruz falan filan bulaşıkta çamaşırda ütüde benim evdeki cihazlarımın hepsi bosch ve çok pişmanım arkadaşlarr servis de kötü bi arızaya götürüyorsun 1 yıl içinde 2.arıza ücretsiz deniliyo birçok nedenle tekrar ücret alınıyo bence alırken markayı düşünün derim

03 Haziran 2013 14:50

8020_r31s
Memur

Geçen yıl eşimin eşimin isteği satıcının ısrarı ile 765 tl verip o süpürgeyi aldım.Başta ya bu kadar verilir mi derken performansı ve sessizliğini görünce şimdi iyiki almışım diyorum.Arabamın içindeki bazı kırıntıları ve pislikleri temizlikçilerin kocaman süpürgeleri temizleyemezken bu çok iyi temizliyor.Tek kelime ile süper bir makine

Reklamındaki gibi tavana astınızda tavan pürüzlü değilse demir bosrusunu çekebiliyor ama reklamdaki gibi gövdenin tamamını asılı tutamıyor.

03 Haziran 2013 15:14

sadi1969
Memur

Bosch iyi marka. Buzdolabım, Çamaşır Makinem Bosch ve çok memnunum. Süpürgeye gelince Bosch pahalı olduğu için aşağıda linkini verdiğim Philips FC8766 aldım. Çok memnunum, muhteşem çekiş gücü ve torbasız kolay kullanım. Fiyatı 360 TL civarı.

http://www.sanalreyonum.com/urun/philips-fc8766-torbasiz-elektrikli-supurge_925791.aspx?CatId=36998&ref=akakce&v=1.59.4

04 Haziran 2013 23:50

erdoganerdinc
Kapalı

kesinlikle kaçırma toz torbalısı bile harika

05 Haziran 2013 10:36

gulos86
Aday Memur

delibarananın söylediklerine acayip şaşırmış durumdayım nerdeyse ilk kez boshtan şikayetçi olan birini gördüm arkadaşım piyasada en pahalı bosh siemens arıston ürünleridir neden çünkü alman malı üçüde en kalitesi en tercih edileni bunların arasında boshtur eğer kaliteli olmasa o fiyatlarda piyasa oluşturamazlar zaten, buzdolabım mikro dalgam fırınım ocağım bulaşık makinem elektrik sürpgem ütüme kadar herşeyim bosh 2 yıldırda kullanıyorum hiçbirinden başım ağrımadı çok memnunum kesinliklede herkese tavsiye diyorum elektrik süpürgesine gelince etrafımızda uzun vadeli elektrik süpürgesinden memnun olan neredeyse görmüyoruz muhakkak 3-5 yılda değiştiriyorlar o yüzden satış temsilcisine dedimki bana öyle bir süpürge verki10 yılda geçse başımı ağrıtmasın ve en küçük tüyleri bile 1 m. öteden çeksin dedim parasıda önemli değil sadece sıkıntısız olsun dedim bana boshun 10 yıl motor garantili kompresörlü süpürgesini verdi 2yıl önce 800 tl ye almıştım ama helal olsun verdiğim para temizlik yaparken kendimden geçiyorum adeta yok böyle bir çekiş gücü yoruluyorum hiç düşünmeden alın derim

05 Haziran 2013 11:02

yaşarsınsende
Aday Memur

bosch sessiz çalışan elektrik süpürgesi hiç sessiz değil :)

05 Haziran 2013 11:12

delibarana
Şef

delibarananın söylediklerine acayip şaşırmış durumdayım nerdeyse ilk kez boshtan şikayetçi olan birini gördüm arkadaşım piyasada en pahalı bosh siemens arıston ürünleridir neden çünkü alman malı üçüde en kalitesi en tercih edileni bunların arasında boshtur eğer kaliteli olmasa o fiyatlarda piyasa oluşturamazlar zaten, buzdolabım mikro dalgam fırınım ocağım bulaşık makinem elektrik sürpgem ütüme kadar herşeyim bosh 2 yıldırda kullanıyorum hiçbirinden başım ağrımadı çok memnunum kesinliklede herkese tavsiye diyorum elektrik süpürgesine gelince etrafımızda uzun vadeli elektrik süpürgesinden memnun olan neredeyse görmüyoruz muhakkak 3-5 yılda değiştiriyorlar o yüzden satış temsilcisine dedimki bana öyle bir süpürge verki10 yılda geçse başımı ağrıtmasın ve en küçük tüyleri bile 1 m. öteden çeksin dedim parasıda önemli değil sadece sıkıntısız olsun dedim bana boshun 10 yıl motor garantili kompresörlü süpürgesini verdi 2yıl önce 800 tl ye almıştım ama helal olsun verdiğim para temizlik yaparken kendimden geçiyorum adeta yok böyle bir çekiş gücü yoruluyorum hiç düşünmeden alın derim

gulos86, 6 yıl önce - Alıntıya git

bende süper diyodum ama 3.sene bitti teker teker arıza vermeye başladı daha geçen gün ütüyü servise verdim 200 lira vermiştim ve ara ara 120 lira harcadım tercih sizin ben görüşümü belirttim sadece :)

05 Haziran 2013 17:44

tufan yuru
Aday Memur

bosch hakkında fikrim yok ama illa marka tavsiyesi istersen fakir derim...

07 Haziran 2013 09:46

gulos86
Aday Memur

her markada olduğu gibi en ucuzuda en pahalısıda var boshunda 200 lirayada süpürgesi var bin lirayada zaten uygun fiyatlı olanların garantisi 2 yıl benim tavsiye ettiğim 10 yıl garantili kompresörlü olanı düşünürseniz sorun yaşamazsınız allahın izniyle beyaz eşya uzun vadeli kullanabilen ürünler oduğu fiyatını düşünmeden en iyisini almak en avantajlısıdır en iyi markalarında kötü ürünleri oluyor herşey fiyatına göre şuan aldığınız beyaz eşyalarınızın hepsini kullanabiliyorsanız demekki sıkıntı yok:)

07 Haziran 2013 09:48

gulos86
Aday Memur

bir tek çamaşır makinesine kefil olamam kullanmadım çünkü onuda arıston almıştım hotpoint o zamanın en pahalısıydı ama ondan memnun değilim kimle konuşssam harika çamaşır makinesi cümlesini duyduğum bir marka olmadı henüz ya yumuşatıcıyı belli bir zaman sonra düzgün almıyor çamaşır mis kokmuyor yada güzel yıkamıyor tüm lekeler çıkmıyor genel anlamda harika bir çamaşır makinesi yok ya keşke olsa:(

Toplam 11 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;