Editörler :
04 Haziran 2013 10:52   

Full HD de Arçelik mi iyi yoksa LG mi, önerebileceğiniz marka var mı?

Cevaplarsanız sevinirim...

05 Haziran 2013 09:54

despo_63
Şef

güncel...

05 Haziran 2013 11:02

metuankara
Aday Memur

samsung full hd modellerinin hepsi olur...

05 Haziran 2013 11:21

yolgit
Aday Memur

lg yada samsung smart full hd tv alabilirsin. içinde uydu alıcılı lg modelleri de iyi oluyor. tek kumanda ile çalışıyor.

05 Haziran 2013 14:13

bychance
Memur

elma ile armutu kıyaslama gibi olur LG ile arçelik kıyaslanırsa. Kesinlikle LG.....

05 Haziran 2013 15:35

özgürdodi
Memur

bende ikiside var...lg veya samsung al arçelikte kötü değil...

05 Haziran 2013 15:50

sınırsızinternet
Aday Memur

1 samsung, 2 lg başka marka arama sakın

05 Haziran 2013 16:33

caferr
Aday Memur

Kesinlikle 1-LG,2-SAMSUNG sebebine gelince ,kendi konsolunu üreten tek firma LG, aklına gelen tüm markalar konsollarını LG nin desteğiyle üretmekte,yaptığımız yanlışlardan biri telefon teknolojileriyle karıştırmamız,LG led,FULL HD de bir numara...

05 Haziran 2013 16:45

sorensen
Şube Müdürü

Kesinlikle 1-LG,2-SAMSUNG sebebine gelince ,kendi konsolunu üreten tek firma LG, aklına gelen tüm markalar konsollarını LG nin desteğiyle üretmekte,yaptığımız yanlışlardan biri telefon teknolojileriyle karıştırmamız,LG led,FULL HD de bir numara...

caferr, 6 yıl önce - Alıntıya git

yavaş salla... led panelleri samsung ,panasonic,sharp,lg üretmekte .sonynin paneller bile samsung.bunlardan hangisini alsan memnun olursun.iki koreli ilk tercihlerim olur...

05 Haziran 2013 17:09

doruk111
Genel Müdür

benim bildigim arçelik de lg kullanıyor, arçelik düşünme lg iyidir biraz daha cıkabilirsen samgung

05 Haziran 2013 17:19

ayberk33
Daire Başkanı

Türkiyede montajlanan yerli tv lerin parçalarında zaten lg ve samsung üretiyor.ilk elden almak daha mantıklı.

05 Haziran 2013 19:10

baba08
Aday Memur

Ben LG kullanıyorum ancak arkadaşım Vestel aldı.Ancak itiraf etmeliyim ki vestel lehine arada dağlar kadar fark var.Kesinlikle vestel derim...

05 Haziran 2013 19:17

hasan98604
Şube Müdürü

biz tv alırken görevli LG sektörün lideri dedi..LG al yada samsung

05 Haziran 2013 21:00

jokonturk
Aday Memur

arkadaşlar ben 106 ekran vestel led full hd tv aldım.inanın çok memnunum.tv de uydu alıcılısıda var.çekinerek aldım ama harika.national cog belgeselini izledim.senelik 15 milyon tv üretiyormuş vestel.bence ülkemiz kazansın.hiç çekinmeden alın.herkese tavsiye

05 Haziran 2013 22:31

eyolcu
Kapalı

İçimizdeki enver pasa ruhunu atmak gerek diye düşünüyorum. Yerli üretime her alanda öncelik veririm ve hiçbir zaman üzülmedim. Vestel terranova aldım ve görenlerin çoğu çok beğendi. Bakmanı tavsiye ederim...

06 Haziran 2013 00:54

PolisOlacakCocuk
Şef

LG hepsini tokatlar LG'deki smart menüsü diğerlerinden daha zengin panelleri darbeye karşı daha dayanıklı ve 3D'si gözü yormuyor samsong gibi..

06 Haziran 2013 00:58

PolisOlacakCocuk
Şef

yavaş salla... led panelleri samsung ,panasonic,sharp,lg üretmekte .sonynin paneller bile samsung.bunlardan hangisini alsan memnun olursun.iki koreli ilk tercihlerim olur...

sorensen, 6 yıl önce - Alıntıya git

Sony, panellerini LG'den almaya başladı dikkat ederseniz yeni modellerinde LG'nin ips panelini kullandığını görürsünüz ayrıca 3D gözlüklerini titreşimsiz olanlardan tercih etmeye başladı. Sony samsong panellerden memnun olsaydı devam ederdi herhalde..

06 Haziran 2013 01:01

PolisOlacakCocuk
Şef

Ben LG kullanıyorum ancak arkadaşım Vestel aldı.Ancak itiraf etmeliyim ki vestel lehine arada dağlar kadar fark var.Kesinlikle vestel derim...

baba08, 6 yıl önce - Alıntıya git

Sanırım LG'nin en alt segment eski ürünüyle Vestel'in üst segment yeni ürünlerinden birini kıyaslıyorsun ya da gözlerin bozuk yoksa böyle konuşamazdın..

06 Haziran 2013 05:24

davut__PLC
Memur

samsungtan şaşma.....

06 Haziran 2013 09:11

memur2009
Şube Müdürü

ben lg led aldım memnununum vesteli görmedim

06 Haziran 2013 13:41

sine
Aday Memur

Bunca markanın arasında insan şaşırırı bence kafana yatanı al..illa bi marka diyosan tefalde güzel..

Toplam 38 mesaj

ANKET
İşçilere yönelik toplu iş sözleşmesinde anlaşma sağlandı. Nasıl buldunuz?