Editörler :
06 Haziran 2013 15:25   

Arzum çaycı kullanan var mı?

Arzum çaycı nasıl arkadaşlar, çok çeşit karar veremiyorum. Arçelik ve arzum arasında kararsız kaldım. Kullanan varmı bilgi lütfen.

07 Haziran 2013 12:39

suçmu
Kapalı

arzumu kullandım çayı çok güzel oluyor.ben

07 Haziran 2013 16:40

hiradağı
Aday Memur

ev de yok fakat iş yerimde çaycı arzum veee süper oluyorrr kesinlikle tavsiye ederimmm.

07 Haziran 2013 17:53

Degir.man
Aday Memur

benim evde var cnm yeşil renkli modeli bilmiyorum sanırım 1 model vardır yeşil renk üstü cam ve çoook memnunum.

07 Haziran 2013 22:00

mek13
Kapalı

2009 da evlenirken aldık çaycı + kahveci setini eşim samsunlu işten gelince açılıyor gece yatarken kapanıyor :) daha banamısın demedi... elektrik faturasına çok bir artısı yok.. bir ay yazlıkta kalmıştı geçen sene normalde 60 gelen faturam o ay hep tüp kullandık 51 geldi 9 tl aylık maliyeti var bana ki ÇOK iyi...

bir diğer artısı parça konusu her parçası kolaylıkla ve ucuza bulunuyor. 2 kere cam haznesini KIRDIM :) ikisinde de 20 tl ye servisinden aldım :) bizim elimiz ayağımız tavsiye ederim...

09 Haziran 2013 13:58

madspike
Memur

ARzum 2 yıldır kullanıyorum tavsiye ederim

09 Haziran 2013 22:38

gür-ol 3351
Memur

2 yıl önce yere düşürdüm ondan sonra bir daha düzen tutmadı. Buradaki arzum servisi evlere şenlik, tamir edemiyorlar ama dünyanın parasını istiyorlar. En son açma-kapama düğmesi ikide bir atıyordu, tekrar servisine götürdüm (1 yıl içinde 3. kez) 25 tl para istedi. Ben de yeter artık deyip arçelik aldım. şimdilik çok memnunum, hiç değilse şu arzumun servislerinden kurtuldum.

Diyeceğim her yer aynı olmaz ama arzum çaycı bozulmaya görsün bir daha düzen tutmuyor.

10 Haziran 2013 10:08

shimmer087
Aday Memur

1 yıldır arzum çaycı kullanıyorum su anda elimde çayı cok memnunum bir sorun yaratmadı. içinde bir ay su kaldığı da oldu kirec tutmuyor, görünümüde zaten hos. tercih edebilirsiniz

10 Haziran 2013 15:25

Harun Ç
Aday Memur

Bizim eve de Arzum çaycı aldık gayet memunuz çaylarımızında tatı çok iyi tercih edebilirsiniz.

22 Ağustos 2013 18:05

cemildiyar
Aday Memur

arkadaşlar merhaba hepsine baktım ama aşağıdaki ürünü tercih ettim sizde bakabilirsiniz sipariş ettim 2 içinde elime ulaştı

http://www.arcesdtm.com/Arcelik-K-3284-Demm-Otomatik-Cay-Makinasi,PR-4601.html

Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?