Editörler :
10 Haziran 2013 14:02   

sharp marka led tvler hakkında

arkadaşlar sharp marka led tv alacağim önerirmisiniz önerirseniz 46 inçten model tavsiyeleriniz

22 Haziran 2013 11:58

Kaya Demir
Aday Memur

Neden bu marka?

Bende led tv bakıyorum ama samsung düşündüm hep. Konu başlığınızı görünce ben de merak ettim sharp markayı hiç bilmem ama bilgisi olan var ise bende bilgilenmek isterim.

23 Haziran 2013 14:46

kadirakhan
Aday Memur

kardeş ben biraz araştırdım bu tv işini en iyi görüntü kalitesine sahip tv sharp fakat biraz pahalı samsungu önermiyolar görüntü çok parlak ve gözleri yoruyormuş lg ye kimisi iyi kimisi kötü diyo kararsızım araştırıyorum

25 Haziran 2013 22:54

PolisOlacakCocuk
Şef

Sharp tvler japon malıdır orijinal hz değeri kullanırlar quattron serisi 4 renk özelliğiyle bilinir ama çok büyük bi esprisi yoktur quattron dışındakiler dandiktir zaten bütün markaların alt segment ürünlerinin panel kalitesi ve özellikleri düşüktür. Özellik olarak dolu ve ekonomik olsun derseniz LG tavsiye ederim. Dünyanın en büyük panel üreticisidir ve şu anda sony, philips panasonic, apple gibi markalara panel üretmektedir. Ekonomik olması çok üretim yapmasındandır. 2013 serilerinde çift çekirdek işlemci vardır. ips panel sayesinde çok yandan da izleseniz renk ve görüntü kaybı yaşamazsınız. 3d gözlükleri pilsiz ve gözü yormayan gözlüklerdendir zaten plazmalar hariç pilli gözlük kullanan ve LG üretimi ips panel kullanmayan sanırım bir tek samsung kalmıştır o da hayatının hatasını yapmaktadır.. kısacası LG candır can..

26 Haziran 2013 15:49

merghat
Şef

Sharp dünyanın en iyi televizyonlarını üretir ve birçok patentin sahibidir ve piyasadaki kaliteli tvlerin çoğu sharp panel kullanır gel gelelim Sharp'ın iş yapar hiçbir tv'i Türkiye'ye ithal edilmez en iş yapmaz serileri vardır piyasada.

27 Haziran 2013 11:01

Elif umar
Aday Memur

bu tv nin 22" mutfak içinde olanı var mıdır? fiyatları nasıl?

27 Haziran 2013 11:03

uu01
Şef

SHARP markası ekonomik kriz içerisinde. Fabrikasının bir kaçını kapattı. ileride servis sorunu olabilir. tavsiyem yerli malı ürün alman.

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B40-LEG-6B-3D_2337.html#0

• 40" yani 102 cm kocaman ekran. smart yani internet uygulamalıran girebiliyorsun. facebook, twitter, haberler, hava durumları, radyolar, eczaneler, spor kanalları, resim paylaşım platformları vs. gibi uygulamalara wifi üzerinden kablosuz erişim.
  • dahili hd uydu. kabloyla falan uğraşmıyorsun. cam gibi görüntü.
  • 400 hz. full hd. yani sınıfının en üstü.
  • DLNA yani bilgisayarındaki dosyaları wifi üzerinden kablosuz görebiliyorsun. film müzik ve resimler için ideal.
  • 2 adet 3d gözlük hediye.
  • FİYATI EN DÜŞÜK SMART TV. HEMDE TÜRK MALI.

geçen sene aldım ve kullanıyorum. her özelliğini haddiyle kullanıyorum banamısın demiyor. süperdir. tavsiyemdir. iyi günler.

27 Haziran 2013 13:40

kadirakhan
Aday Memur

hocam tavsiyeleriniz için teşekkürler herkese hocam görüntü kalitesi nasil bekonun

13 Temmuz 2013 01:13

joyyss
Memur

lg den vazgeçme ben aldım ablama aldırdım diğer kardeşim aldı... hiç bir sorun yok...

15 Temmuz 2013 22:18

ülkücüdörtyol
Yasaklı

çok pahalı

15 Ocak 2014 21:00

TuVNeRa
Şube Müdürü

Sharp almayın, aldırmayın.

2,5 ay önce 2 memur maaşı ödeyerek satın aldığım Sharp TV durup dururken bozuldu. Servis alıp götürdü ne zaman döneceği belirsiz.

Toplam 10 mesaj