Editörler : crops35
«29303132333435363738394041

mg
Memur
24 Mayıs 2015 23:19

Arkadaşlar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerine, ANKARA(2), ANTALYA AYDIN BİTLİS ÇORUM DENİZLİ ESKİŞEHİR İSTANBUL(3), KOCAELİ, KONYA KÜTAHYA MANİSA K.MARAŞ ORDU, SAKARYA, SİVAS, TEKİRDAĞ,ŞANLIURFA, AKSARAY, YALOVA, KARABÜK illerine Haziran ÖSYM (2015/1) KPSS ataması ile 25 avukat atanması planlanmaktadır. Hakkınızda hayırlısı...

tulumbacılar
Daire Başkanı
25 Mayıs 2015 07:38

Cok iyi cok iyi ;)

mg, 9 yıl önce

Arkadaşlar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüklerine, ANKARA(2), ANTALYA AYDIN BİTLİS ÇORUM DENİZLİ ESKİŞEHİR İSTANBUL(3), KOCAELİ, KONYA KÜTAHYA MANİSA K.MARAŞ ORDU, SAKARYA, SİVAS, TEKİRDAĞ,ŞANLIURFA, AKSARAY, YALOVA, KARABÜK illerine Haziran ÖSYM (2015/1) KPSS ataması ile 25 avukat atanması planlanmaktadır. Hakkınızda hayırlısı...

Güccük Memur
Şube Müdürü
25 Mayıs 2015 12:28

Hocam diğer Kurumlar hakkında bilgi var mı ?

mg, 9 yıl önce

avukat-09
Genel Müdür
25 Mayıs 2015 20:49

gida tarim falan alim yapmayacak mi ki ? buraya baka baka ben de surekli merak etmeye basladim :)

27 Mayıs 2015 00:18

haziran ataması için sadece 25 tane almazlar umarım diğer kurumlarda alacak mı ki?

karpuzekirdegi
Kapalı
28 Mayıs 2015 08:24

büssürü büssürü alırlar inşallah . Bi hukukçuyu bu durumda bırakmaları kötü :(

Güccük Memur
Şube Müdürü
28 Mayıs 2015 20:50

elbette alacaklar hocam. 25 aspb ye has. SGK var eüas var DSi var kamu hastaneleri var (20 adet). MEB alabilir ve vs ..

hukukçuyuz, 9 yıl önce

haziran ataması için sadece 25 tane almazlar umarım diğer kurumlarda alacak mı ki?

onrttlcn
Kapalı
28 Mayıs 2015 23:28

Bazı şeylere anlam veremiyorum. Adli hakimlik mülakatları bitmiş. Bayağı da olmuş biteli ama sonuç açıklanmamış. 30 Mayıs'ta da yeni bir sınav var. Bu kişiler bu sınava da girecekler. Mülakat başlığında seçim sonrası açıklanır yorumları var. Eğer ki 22 Haaziran'dan önce açıklanmazsa bu kişiler hem mülakat sonucu bekleyecek, hem yeni hakimlik sınavına girecek, hem de tercih yapacaklar. Kurumların daha dikkatli olması gerekir. İnşallah 22 Haziran'a sarkmaz mülakat sonuçlarının aıklanması. Ne diyelim başka.

mehmet aras
Aday Memur
31 Mayıs 2015 22:17

Şu seçim geçse de rahatlasak...

11 Haziran 2015 12:11

Tercihler ne zaman olacak acaba

cemilak5
Şef
15 Haziran 2015 16:31

Arkadaşlar kadrolar yayınlandı. neden kimseden ses çıkmıyor

snm.lhn.06
Şef
15 Haziran 2015 16:32

Herkes diğer grupta ...

Hukukçular 2014 KPSS Ölü tercih yapmamak için Bilgi, Puan ve Sıralama.

cemilak5, 9 yıl önce

Arkadaşlar kadrolar yayınlandı. neden kimseden ses çıkmıyor

cemilak5
Şef
15 Haziran 2015 17:45

teşekkür ederim

snm.lhn.06, 9 yıl önce

Herkes diğer grupta ...

Hukukçular 2014 KPSS Ölü tercih yapmamak için Bilgi, Puan ve Sıralama.

hufuk
Aday Memur
22 Haziran 2015 22:45

Merhaba bir kamu kurumunda 2012 kpss merkezi yerleştirme puanıyla kadrolu avukat olarak çalışmaktayım.2014 kpss puanımla aile sosyal polititikalar bakanlığına tercihte bulunmak istiyorum.Tercihim sonucunda şayet atanırsam muvafakat alma şansım nedir muvafakat verilmezse dava açarsam dava kazanma şansım ne kadardır?Bu tür davalar kazanılıyor mu genelde bilgisi olan var mı ?

cemilak5
Şef
23 Haziran 2015 14:42

eğer bir KİT de çalışıyorsan muvafakat olmadan direk istifa ederek bir başka kuruma geçebilirsin.fakat Kit dışında 657 ye tabi bir kurumda çalışıyorsan ya muvafakat alacaksın ya da istifa edip 6 ay bekledikten sonra bir başka kurumda işe başlayabilirsin.

genelde muvafakat konusunda bir sıkıntı çıkarmıyorlar.Ama geçerli bir nedene dayanmadan muvafakat vermezlerse dava açıp kazanma ihtimalin var.burada önemli olan geçerli bir neden olmadığına hakimi ikna etmen..bu yüzden bu işin garantisi yok..daha önce kazananlarda var kaybedenlerde...iş sana ve hakime kalmış arkadaşım.

hufuk, 9 yıl önce

Merhaba bir kamu kurumunda 2012 kpss merkezi yerleştirme puanıyla kadrolu avukat olarak çalışmaktayım.2014 kpss puanımla aile sosyal polititikalar bakanlığına tercihte bulunmak istiyorum.Tercihim sonucunda şayet atanırsam muvafakat alma şansım nedir muvafakat verilmezse dava açarsam dava kazanma şansım ne kadardır?Bu tür davalar kazanılıyor mu genelde bilgisi olan var mı ?

Olasya
Aday Memur
23 Haziran 2015 15:16

Arkadaşlar avukatlık ruhsatı ne zaman elimizde olması gerekiyor yerleştirme için. Benim ruhsatım

Baroda fakat yemin edip almadım henüz. Cevaplarsaniz çok sevinirim

avukat-09
Genel Müdür
23 Haziran 2015 15:24

yemin etmeden avukat ünvanı kazanılmayacağı için tercih yapamazsınız. yemin edip ruhsatınızı teslim almanız şart.

Olasya, 9 yıl önce

Arkadaşlar avukatlık ruhsatı ne zaman elimizde olması gerekiyor yerleştirme için. Benim ruhsatım

cemilak5
Şef
23 Haziran 2015 16:42

arkadaşım müracaatın don günü itibariyle ruhsatının olması lazım.yemin falan önemli değil.ruhsatın üzerinde tarih var zaten.sen yemin etmeden baroya kaydını falan yaptırırsın zaten.ruhsat da onlarda nasılsa

Olasya, 9 yıl önce

tulumbacılar
Daire Başkanı
23 Haziran 2015 16:48

ruhsatı teslim aldığın an tercihlerin son gunune yetısmezse atanamazsın. Mesele yemin etmen degıl ruhsatı teslım aldıgına daır ımza karsılıgı aldıgınız an onemlı

cemilak5, 9 yıl önce

arkadaşım müracaatın don günü itibariyle ruhsatının olması lazım.yemin falan önemli değil.ruhsatın üzerinde tarih var zaten.sen yemin etmeden baroya kaydını falan yaptırırsın zaten.ruhsat da onlarda nasılsa

hukuk1212
Aday Memur
11 Ağustos 2016 19:01

arkadaslar ilk atamada brans bazinda en son kacinciya s?ra gelmi?ti 2014 kpss de bilgi yardimci olabilir misiniz
Toplam 820 mesaj
«29303132333435363738394041

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi