Editörler : crops35
«222324252627282930313233»

elektronik-tek
Daire Başkanı
29 Eylül 2013 12:32

Arkadas kimse koyun degil kimse akilsiz degil....

Sen yillar once postmodern darbe yapildiginda hukumet alasagi edildiginde ve meslek liseleri degersizlestirildiginde ses cikarttin mi? Ha dur sen o zaman bebektin belki ilkokula yeni basladin sen o zaman koyun degil kuzuydun....

Ama babana sor bakalim bunu yapanlara hesap sormus mu yada koyun gibi seyirci mi kalmis????

O yuzden bu ulkede ne olmussa kimse hesap sormamis kalkmis simdi sen 2 milyon kisinin girdigi sinavda 500 kadro verildiginde ses cikartacaksin guldurme beni kandirma kendini....

Sana tavsiyem burada 2 yil boyunca aglayacagina git onlisans oku 85 al atan.

Birazcik insanlik varsa icinizde insanlari kiskirtmayin, tartisma ortami yaratmayin insanlari yaftalamayin. Yapici olun yeter...

Hakkinizda hayirlisi...

««««««« SAFAK 50 NEVSEHİR »»»»»»»»

kpss.21
Aday Memur
29 Eylül 2013 14:51

arkadaşlar sizce bu kasımda kayma durumu ne olur malum 40 bine yakın öğrt. ataması oldu aralarında ortaöğretim kpss girip yüksek puan alanlar da vardı.

elektronik-tek
Daire Başkanı
29 Eylül 2013 16:10

mutlaka olacaktir ama o kadar olmaz en fazla 100 - 110 kisi olur bunun arasinda en cok meslek lisesi ogretmenleri vardir...

kpss.21, 11 yıl önce

arkadaşlar sizce bu kasımda kayma durumu ne olur malum 40 bine yakın öğrt. ataması oldu aralarında ortaöğretim kpss girip yüksek puan alanlar da vardı.

didierdrogba
Aday Memur
29 Eylül 2013 21:17

hikaye anlatma bana meeee lemeye devam etttttt çıkarları doğrultusunda hayat görüşü olan insanlarla muhatap olmak israftan başka bişey olamazzzz

elektronik-tek, 11 yıl önce

Arkadas kimse koyun degil kimse akilsiz degil....

Sen yillar once postmodern darbe yapildiginda hukumet alasagi edildiginde ve meslek liseleri degersizlestirildiginde ses cikarttin mi? Ha dur sen o zaman bebektin belki ilkokula yeni basladin sen o zaman koyun degil kuzuydun....

Ama babana sor bakalim bunu yapanlara hesap sormus mu yada koyun gibi seyirci mi kalmis????

O yuzden bu ulkede ne olmussa kimse hesap sormamis kalkmis simdi sen 2 milyon kisinin girdigi sinavda 500 kadro verildiginde ses cikartacaksin guldurme beni kandirma kendini....

Sana tavsiyem burada 2 yil boyunca aglayacagina git onlisans oku 85 al atan.

Birazcik insanlik varsa icinizde insanlari kiskirtmayin, tartisma ortami yaratmayin insanlari yaftalamayin. Yapici olun yeter...

Hakkinizda hayirlisi...

««««««« SAFAK 50 NEVSEHİR »»»»»»»»

elektronik-tek
Daire Başkanı
29 Eylül 2013 21:57

Sen puanini soylesene bi koyun olmayan arkadas...

didierdrogba, 11 yıl önce

hikaye anlatma bana meeee lemeye devam etttttt çıkarları doğrultusunda hayat görüşü olan insanlarla muhatap olmak israftan başka bişey olamazzzz

29 Eylül 2013 22:29

işleri güçleri buldukları her yerde milleti kışkırtmak hiç demiyorlarki ilahi adalet tecelli etti sen bu ülkenin %52 sine koyun de bakalım bu ülke artık sizin oyunlarınızı ve kışkırtmalarınızı takmıyor senden memur olsa ne hayır gelecek bu memlekete, duranduran lafım ayrıca sana bu ülkede hala bu iktidar 10 yıldır başta ise demekki o %52 lik kısım hala memnun sen ona chp li buna makarnacı diyorsun peki sen kimsin madem açtınız siyaseti edebinizle konuşacaksanız paylaşalım kozlarımızı hodri meydan hadi bakalım Allahın izniyle şu önümüzdeki seçimlerde görürüz koyunu, keçiyi yenilen pehlivan güreşe doymazmış gerçi ama

Sen puanini soylesene bi koyun olmayan arkadas...

kpss.21
Aday Memur
29 Eylül 2013 22:44

tercih vermek istemeyip haziranı bekleyenler de olur

mutlaka olacaktir ama o kadar olmaz en fazla 100 - 110 kisi olur bunun arasinda en cok meslek lisesi ogretmenleri vardir...

durandurannn
Kapalı
29 Eylül 2013 23:04

ya önce bi oku anla sonra konuş ben makarnacı demeyin millete dedim neyse bu konu çok uzadı benim zerre umrumda olmaz beş para etmez siyasetçiler...benim için hepsi aynı halttır ben atama sayısına çıkarıma ekonomiye bakarım gerisi beni ırgalamaz.

İmam Rabbani, 11 yıl önce

işleri güçleri buldukları her yerde milleti kışkırtmak hiç demiyorlarki ilahi adalet tecelli etti sen bu ülkenin %52 sine koyun de bakalım bu ülke artık sizin oyunlarınızı ve kışkırtmalarınızı takmıyor senden memur olsa ne hayır gelecek bu memlekete, duranduran lafım ayrıca sana bu ülkede hala bu iktidar 10 yıldır başta ise demekki o %52 lik kısım hala memnun sen ona chp li buna makarnacı diyorsun peki sen kimsin madem açtınız siyaseti edebinizle konuşacaksanız paylaşalım kozlarımızı hodri meydan hadi bakalım Allahın izniyle şu önümüzdeki seçimlerde görürüz koyunu, keçiyi yenilen pehlivan güreşe doymazmış gerçi ama

30 Eylül 2013 00:11

$afak 49 muş

30 Eylül 2013 12:27

geçen kasımda ibb E ehliyetli 20 şöför almıştı 92'den 88,78'e kadar düşmüştü puanlar bu alımda 90 yanlış tercih olmasaydı eğer 82'ye kadar düşebilirdi evetbu haziran atamalarında büyük bir hezeyan yaşandı kasımda da istanbu belediyenin alım yapıp yapmayacağı meçhul inşaAllah şu yanlış tercih saçmalığına bir son verirler adam bana diyorki ben mahkemeye verip gireceğim ama geçen ibb insan kaynaklarıyla birebir görüştüğüm yetkili onlar kesinlikle alınmayacak ve puanları da yandı diyor lütfen kasımda böyle bir yanlış yapmamaları adına elinizin dilinizin ulaştığı yerlere duyurun bu konuyu bu konu çok önemli

kpss.21, 11 yıl önce

tercih vermek istemeyip haziranı bekleyenler de olur

kral843
Aday Memur
30 Eylül 2013 12:37

Selamın aleyküm.

itü'yü kazandım.

93luyum

Kasım atamalarında 90'83 puanla atanabilir miyim?

memur hizmetli ya da 2001 kodlu başka şeyler.

haziranda da olmazsa 2014 kpss ort. bir daha gireceğim artık

30 Eylül 2013 17:40

kasım olmazsada haziran kesin diye bakıyorum çünkü haziranda kapsamlı bir alım olacak sende ehliyet felan varmı sadece hizmetli ve ya sade memur mu düşünüyorsun

kral843, 11 yıl önce

Selamın aleyküm.

itü'yü kazandım.

93luyum

Kasım atamalarında 90'83 puanla atanabilir miyim?

memur hizmetli ya da 2001 kodlu başka şeyler.

haziranda da olmazsa 2014 kpss ort. bir daha gireceğim artık

didierdrogba
Aday Memur
30 Eylül 2013 17:55

layık olmadığın nicklerle fetva verir gibi nutuklar atma yapılan yorumlardan chp yi makarnayı nerden çıkarıyorsun partilerle siyasetle işim olmaz benim koyunn geldin koyunnn gidiyorsun kendi çıkarların doğrultusunda sorgulamadan eleştirmeden yaşayarakkkk yerinde sayarsın böyleeee insanları zan altında bırakacak yorumları bırakkkkkk

İmam Rabbani, 11 yıl önce

galaksi-68
Daire Başkanı
30 Eylül 2013 19:44

şafakçılar sakin olun ALLAHIN İZNİYLE KASIMDA HEPİNİZ ATANIRSINIZ

elektronik-tek
Daire Başkanı
01 Ekim 2013 00:01

48 MUGLA

elektronik-tek
Daire Başkanı
01 Ekim 2013 00:12

Sen hala puanini soylemedin atarli ergen forumda herkese bir satasma bir huzur bozma amacindasin tek akilli sen misin burada?

didierdrogba, 11 yıl önce

layık olmadığın nicklerle fetva verir gibi nutuklar atma yapılan yorumlardan chp yi makarnayı nerden çıkarıyorsun partilerle siyasetle işim olmaz benim koyunn geldin koyunnn gidiyorsun kendi çıkarların doğrultusunda sorgulamadan eleştirmeden yaşayarakkkk yerinde sayarsın böyleeee insanları zan altında bırakacak yorumları bırakkkkkk

mrtyksl945
Aday Memur
01 Ekim 2013 11:36

bu sene önlisanstan 80 puanı görür mü alan dışından arkadaşlar

kpss.21
Aday Memur
01 Ekim 2013 13:01

iki yıl öncenin yerleştirme puanlarına baktım 3. ve 4. yerleşmelerde 88 e kadar düşmüş puanlar hizmetli memurluk vs. önümüzdeki kasım ayında da inşallah bu kadar düşer

Çekirge Sürüsü
Aday Memur
01 Ekim 2013 13:06

Hocam eminmisin 2012nin 86 puanı 2010un 88ine eşitte.

kpss.21, 11 yıl önce

iki yıl öncenin yerleştirme puanlarına baktım 3. ve 4. yerleşmelerde 88 e kadar düşmüş puanlar hizmetli memurluk vs. önümüzdeki kasım ayında da inşallah bu kadar düşer

kpss.21
Aday Memur
01 Ekim 2013 13:13

hocam valla nette tek tek baktım 2011 yerleştirmeleri diye il ayrımı yapmazsanız şans ve kısmet biraz da 90-91-92 memurluk 90-89-88 hizmetli falan doğudaki ücra iller bunlar

Çekirge Sürüsü, 11 yıl önce

Hocam eminmisin 2012nin 86 puanı 2010un 88ine eşitte.

Toplam 911 mesaj
«222324252627282930313233»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi