Editörler : **sude**
31 Mart 2016 14:21

istanbullu26
Yasaklı

hayata tutunmak ya da bi yerden başlamak için hala umut var geç olmadı diyorsanız önereceğim film ' umudunu kaybetme..will smith...beğendiğim bi film...

05 Nisan 2016 17:42

zeynepozpence
Aday Memur

The lobster kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri.. Şiddetle tavsiye ederim..

21 Ağustos 2016 13:36

E.filiz yüksek
Aday Memur

Nice guys,en son izlediğim film. Tavsiye ederim

23 Ağustos 2016 09:47

buşra
Müsteşar
17 Eylül 2016 12:11

missquick34
Aday Memur
Duvak
18 Eylül 2016 23:09

Topolojikk
Kapalı

seni seviyorum adamım

19 Eylül 2016 14:36

gülbeşeker-
Şef

Müstehcen sahneler içermeyen aşk filmi veya dram,duygusal sosyal mesaj içeren film tavsiye edebilir misiniz?

20 Eylül 2016 07:18

Baba Muhalefet
Daire Başkanı

Müstehcen sahneler içermeyen aşk filmi veya dram,duygusal sosyal mesaj içeren film tavsiye edebilir misiniz?

gülbeşeker-, 3 yıl önce - Alıntıya git

Bajrangi Bhaijaan

3 Idiots

Fanaa

Taare Zameen Par

PK

Umudunu Kaybetme

Benim Adım Khan

Kör Nokta

Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

20 Eylül 2016 09:07

gülbeşeker-
Şef

Bajrangi Bhaijaan

3 Idiots

Fanaa

Taare Zameen Par

PK

Umudunu Kaybetme

Benim Adım Khan

Kör Nokta

Barfi: Aşkın Dile İhtiyacı Yoktur

Baba Muhalefet, 3 yıl önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ediyorum

21 Eylül 2016 10:42

zyynpp
Kapalı

gülbeşeker-, 3 yıl önce - Alıntıya git

şekercim asıl bunlardan uzak durman lazım..korku filmi izle daha iyi.. merak ettim ne oldu düğün?:)

21 Eylül 2016 11:34

gülbeşeker-
Şef

şekercim asıl bunlardan uzak durman lazım..korku filmi izle daha iyi.. merak ettim ne oldu düğün?:)

zyynpp, 3 yıl önce - Alıntıya git

:) :) acıyı seviyomuyum ne 😕😂

22 Eylül 2016 06:19

Vulturus
Kapalı

stephen chow dan kungfu hustle ve shaolin soccer

izlemediyseniz yaşamayın zaten

24 Eylül 2016 19:10

Afudesinn
Kapalı

Edgar allen poe serisi:)))

25 Eylül 2016 15:36

sistembozuk
Şube Müdürü

Kitap Hırsızı, Brian Percival, 2014.

Çocukların gözünden faşizm nefreti ve kitap sevgisine dair savaş-dram türünde bir film.

14 Ekim 2019 02:33

Metallurgist
Müsteşar

Bugüne özel izlenmeye değer bir film.

bir kore filmi

Miracle in Cell no:7 ( 7. koğuştaki mucize)

Metallurgist, 5 yıl önce - Alıntıya git

Yıllar önce tavsiye etmişim Dünya Engelliler Günü için.

Şu an vizyonda olan "7.Koğuştaki Mucize" filminin fragmanını görünce aklıma yeniden geldi bu film.

Hikayesi ne kadar uyurlama bilmiyorum. Vizyondaki filme giderseniz muhtelemen gözyaşı dökmenize sebep olacaktır.

İzleyecek bir film arıyorsanız bu filmin orijinal halini mutlaka izleyin. Tabi uzakdoğu sinemasına karşı bir önyargınız yoksa..

14 Ekim 2019 09:55

maskov87
Müsteşar

sinemada son izlediğim iki filmi de öneririm;

-bir zamanlar holywood'da

-joker

ilki kalmadı ama ikincisi halen vizyonda.

15 Ekim 2019 15:24

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

Yıllar önce tavsiye etmişim Dünya Engelliler Günü için.

Şu an vizyonda olan "7.Koğuştaki Mucize" filminin fragmanını görünce aklıma yeniden geldi bu film.

Hikayesi ne kadar uyurlama bilmiyorum. Vizyondaki filme giderseniz muhtelemen gözyaşı dökmenize sebep olacaktır.

İzleyecek bir film arıyorsanız bu filmin orijinal halini mutlaka izleyin. Tabi uzakdoğu sinemasına karşı bir önyargınız yoksa..

Metallurgist, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu filmi geçen akşam izledim. Oldukça beğendim. Çok araştırmadan gitmişim ki uzak doğu yapımı olduğunu senden öğrendim.

Bu bile iyiyken ilk orijinal hali nasıldır bilemiyorum ee tavsiye ediliyorsa tabi ki müsait bir zaman da onu da izlemeli.

7. Koğuştaki Mucize

2019

Türkiye

puanı 8,1

Aras Bulut deli rolünü çok güzel oynamış. Küçük yıldız da çok başarılıydı. Baba - Ova sesleri hala kulağımda.

En etkileyici sahneleri , Ova ile babasının hapishane duvarında birbirlerini bulma sahneleri ve Ova'nın mahkumlara hastalıklarını sorduğu sahne idi.

Dram idi ama aradaki nükteler hoş yerleştirilmiş filme.

15 Ekim 2019 15:27

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

Cennetimden Bakarken

2009 ABD-ingiltere yapımı dram fantastik bir film.

Cinayete kurban giden küçük bir kızın cennete gidişi ve dünya ile arasındaki gelgitli olayları anlatışı ile katilin ve ailesinin durumu, deliller ip uçları ile de aslında bir tür gerilim filmi de. Öneririm.

Toplam 138 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?