Editörler : E.Kayı Han

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 00:56

Metni boşver.

Metin ne diyor erbakan-çiller ikilisinin üst hukuk normu olarak tanıdığı avrupa insan hakları mahkemesine başvuru yapan apo itinin idamını başvuru sonuçlanıncaya kadar erteliyor...

Ardılları erdoğan hükümeti ise ek-11 porotokolü geçirerek kanunen ve fiilen idamı kaldırıyor.

Şimdi de serbest bırakmanın yollarını arıyor.

Malum çözüm süreci...

Mateacher70, 11 yıl önce

http://www.turksolu.org/290/foto/mutabakat-metni.jpg

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:00

ben erdoğanı savunmuyorum zaten o konuda hemfikirim iszle serbest de kalır vekil olarak da girer meclise yakında.Benm tepkim bahçeliye

kızan.efe, 11 yıl önce

Metni boşver.

Metin ne diyor erbakan-çiller ikilisinin üst hukuk normu olarak tanıdığı avrupa insan hakları mahkemesine başvuru yapan apo itinin idamını başvuru sonuçlanıncaya kadar erteliyor...

Ardılları erdoğan hükümeti ise ek-11 porotokolü geçirerek kanunen ve fiilen idamı kaldırıyor.

Şimdi de serbest bırakmanın yollarını arıyor.

Malum çözüm süreci...

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 01:01

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi yazıyor okuyabiliyorsan, Türkiye'nin yetkisini kabul ettiği mahkeme deniliyor. Bu yetkiyi kim kabul etmiştir bunu neden sorgulamıyorsun? Dur ben söyleyim Refah-Dyp koalisyonu! İçinde gömlek değiştirmemiş akp'lilerin bulunduğu parti...

Mateacher70, 11 yıl önce

http://www.turksolu.org/290/foto/mutabakat-metni.jpg

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 01:06

İşte budur hocam.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Başvuru hakkını refaçılarla doğruyolcular kabul etti.

Yani eski refah yeni akp ciler.

Tüy dikmekte 2003 te akp ye nasip oldu. Fiilen idamı kaldırarak...

altai2, 11 yıl önce

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi yazıyor okuyabiliyorsan, Türkiye'nin yetkisini kabul ettiği mahkeme deniliyor. Bu yetkiyi kim kabul etmiştir bunu neden sorgulamıyorsun? Dur ben söyleyim Refah-Dyp koalisyonu! İçinde gömlek değiştirmemiş akp'lilerin bulunduğu parti...

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:07

Deşeledikçe dibe doğru gidiyor iş.Bahçeli o gün şunu neden söylemedi o kadar insanımızı katleden bebek katilinin asılmamasının altına ben imzamı atmıyorum diye?

altai2, 11 yıl önce

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 01:12

Aynen öyle. Tek başına iktidar yetkisi verilmesine rağmen teröristleri davulla zurnayla karşılatan partiye bravo, katilin kellesini almak konusunda çaresiz bırakılmış, elinden bir şey gelmeyen koalisyon liderine yazıklar olsun. Böyle olmaz, hoş değil...

kızan.efe, 11 yıl önce

İşte budur hocam.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine Başvuru hakkını refaçılarla doğruyolcular kabul etti.

Yani eski refah yeni akp ciler.

Tüy dikmekte 2003 te akp ye nasip oldu. Fiilen idamı kaldırarak...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 01:14

Sen okuma yazma biliyon mu?

Senin erbakanın mahkemeyi tanımış.

Apo itine idam verilirse bu apo iti avrupa mahkemesine gidebilir demiş.

Bahçeli idam edecek ancak apo iti sizin erbakanın izni ile avrupa mahkemesine başvurmuş.

Hukuk devleti denilen Türkiye de ki 3 lü koalisyonda el mahkum bekletmişler idamı.

Senin Erdoğanında 2003 te hukukende kaldırıvermiş idamı.

Hala anlamadıysan İlkokul 3 e giden bir çocuk ya da akraba falan varsa okut o sana anlatsın...

Mateacher70, 11 yıl önce

Deşeledikçe dibe doğru gidiyor iş.Bahçeli o gün şunu neden söylemedi o kadar insanımızı katleden bebek katilinin asılmamasının altına ben imzamı atmıyorum diye?

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:22

seviyeli konuş fena paralarım seni ..hadi uykun vaktin gelmiş anlaşılan senin fazla gölge etme

kızan.efe, 11 yıl önce

Sen okuma yazma biliyon mu?

Senin erbakanın mahkemeyi tanımış.

Apo itine idam verilirse bu apo iti avrupa mahkemesine gidebilir demiş.

Bahçeli idam edecek ancak apo iti sizin erbakanın izni ile avrupa mahkemesine başvurmuş.

Hukuk devleti denilen Türkiye de ki 3 lü koalisyonda el mahkum bekletmişler idamı.

Senin Erdoğanında 2003 te hukukende kaldırıvermiş idamı.

Hala anlamadıysan İlkokul 3 e giden bir çocuk ya da akraba falan varsa okut o sana anlatsın...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 01:28

Halk eğitimlerde de var okuma yazma kursu.

Ama gördüğünü anlamak idrak etmek akletmek...

Bak o işte Allah vergisi...

Ve herkese nasip olmuyor...

Mateacher70, 11 yıl önce

seviyeli konuş fena paralarım seni ..hadi uykun vaktin gelmiş anlaşılan senin fazla gölge etme

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:31

Vallaha mı?

Bak sen nelerde biliyomuş küçük enişte..eee?

kızan.efe, 11 yıl önce

Halk eğitimlerde de var okuma yazma kursu.

Ama gördüğünü anlamak idrak etmek akletmek...

Bak o işte Allah vergisi...

Ve herkese nasip olmuyor...

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 01:32

Akrabalarından biriyle desti izdivaç yaptığımı hiç hatırlamıyorum...

Mateacher70, 11 yıl önce

Vallaha mı?

Bak sen nelerde biliyomuş küçük enişte..eee?

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:33

akrabalarımla değil

benim vücudumdaki değerli bir organla izdivaç yapmış olabirsin?

kızan.efe, 11 yıl önce

kızan.efe
Yasaklı
08 Temmuz 2013 01:35

Neyse sen bir araştır bakalım.

Bana enişte demenin sebebini bak ben de merak ediyorum şimdi.

Erken yat ki dimağın açılır okuduğunu anlarsın.

Belki enişten olmamın sebebini de hatırlarsın...

kızan.efe, 11 yıl önce

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:39

sana enişte demiyorum

KÜÇÜK ENİŞTE sende bir araştır bakalım küçük enişt diye kimlere deniliyor..

izdivaç olayına gelince

özelden adresimi veririm ben sana canlı canlı izdivaçı yaşatırım oldu mu paşam..hadi ikile bakim naş naş

kızan.efe, 11 yıl önce

Neyse sen bir araştır bakalım.

Bana enişte demenin sebebini bak ben de merak ediyorum şimdi.

Erken yat ki dimağın açılır okuduğunu anlarsın.

Belki enişten olmamın sebebini de hatırlarsın...

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 01:43

daha insan gibi tartışma kültürüne erişememişsin KÜÇÜK ENİŞTE...

byümen lazım hemde çok

altai2
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 01:57

Yetkinin dışarıya verildiğini kendi paylaştığın belgede dahi görmene rağmen bu soruyu soruyorsan daha fazla tartışacak bir şey yok! Erdoğan'a bravo derken hiç sorgulamıyorsun ama Bahçeli olunca gözün dönüyor. Kıyas yapmayı seviyorsun anlaşılan. Bir de şu kıyası yap. Bahçeli'nin ortağı olduğu koalisyon döneminde aponun asılması, Erdoğan'ın tek başına iktidarda olduğu dönemde öcalan'ın serbest kalması tartışılıyor. Buna ne diyeceksin?

Mateacher70, 11 yıl önce

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 13:11

Hocam yetki nereden gelirse gelsin.Sen mhpnin liderisin.Sana oy veren kaç kişi o belgeyi imzalamanı ister?Sende imzalamayacaksın.Aihm o gün resmen ülkenin iç işlerine müdahale etti bu kararıyla ve sen bunun altına imza attın.Atmamalıydı.Yerine göre koltuk sevdasını bırakıp çekilmeliydi..

Erdoğanı zerre kadar sevmem .Eleştirdiğin her konuda da haklısın.Ancak şu durumda aponun serbest kalmasını halkın kaldırabileceğini zannetmiyorum.Bu kadarını yapamazlar

altai2, 11 yıl önce

Yetkinin dışarıya verildiğini kendi paylaştığın belgede dahi görmene rağmen bu soruyu soruyorsan daha fazla tartışacak bir şey yok! Erdoğan'a bravo derken hiç sorgulamıyorsun ama Bahçeli olunca gözün dönüyor. Kıyas yapmayı seviyorsun anlaşılan. Bir de şu kıyası yap. Bahçeli'nin ortağı olduğu koalisyon döneminde aponun asılması, Erdoğan'ın tek başına iktidarda olduğu dönemde öcalan'ın serbest kalması tartışılıyor. Buna ne diyeceksin?

memurdanbozma
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 13:18

Bravo Erdoğan...birbirine düşman olan taraftar gruplarını bile birleştirdin...dün Beşiktaştan Çarşı grubuyla vapurla Kadıköye geçtik...Kadıköylüler "hoşgeldiniz Beşiktaşlılar" diye bizi karşıladı...hatta rıhtımdakilerle vapurdakiler karşılıklı tezahürat yaptık...

İstanbul United tişörtleri de piyasaya çıkmış bu arada...arkada "Gençlik 1. Görevinde" yazıyo...

Mateacher70
Kapalı
08 Temmuz 2013 13:21

Naaptınız rıhtımda?

Muhafazakar kesime bol bol küfür mü ettiniz?

memurdanbozma, 11 yıl önce

Bravo Erdoğan...birbirine düşman olan taraftar gruplarını bile birleştirdin...dün Beşiktaştan Çarşı grubuyla vapurla Kadıköye geçtik...Kadıköylüler "hoşgeldiniz Beşiktaşlılar" diye bizi karşıladı...hatta rıhtımdakilerle vapurdakiler karşılıklı tezahürat yaptık...

İstanbul United tişörtleri de piyasaya çıkmış bu arada...arkada "Gençlik 1. Görevinde" yazıyo...

memurdanbozma
Genel Müdür
08 Temmuz 2013 13:43

hayır küfür etmedik...tayyip istifa,hükümet istifa,mısır halkı yalnız değildir,zıpla zıpla zıplamayan tayyip,sık bakalım sık bakalım biber gazı sık bakalım...,biber gazı olay,nerdesin aşkım burdayım aşkım,hava iş direnişi yalnız değildir,direne direne kazanacağız,...

gibi gibi...küfür yoktu bak,Allah musaf çarpsın ki yoktu=)

Toplam 158 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi