Editörler : E.Kayı Han

altai2
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 00:55

Birader bırak bunları kendine kaynak olarak Türksolu'nu bile uygun görüyorsan zaten inanmamak için bahane arıyorsundur. Sana orada yazan ifadenin bile ne anlama geldiğini anlattık. Sonra nereden bulduğun meçhul bir alıntı yapıştırdın şimdi onun üzerinden soru soruyorsun. Akp'liler geçen bir iddia ortaya atmışlardı gene 2000'li yıllara dönüp. İddialar MHP'li vekiller tarafından belgeleri sunularak yalanlandı yani bunu kim bilir nereden buldun bilmiyorum. Her neyse artık o kadar büyütülecek bir şey olsa bu olaydan sonra herhalde sen MHP'ye oy vermezdin. Ama vermişsin galiba öyle söyledin. Şimdi neyin davasını yapıyorsun? Sanki kabul edilemez bir şey var gibi. Çözüm mücadeledir kardeşim Rusya gibi, Çin gibi mücadeledir. Teslim olmanın adına çözüm demeyin...

Mateacher70, 11 yıl önce

önceki sayfalarda açıkladım durumu çekilmesine de gerek yoktu kararı meclise taşıyabilirdi.Bunu bile yapamadı senin bahçeli dediğin savunduğun adam..Birde açıklamasında verdiği kararı savunuyor adına da siyasi risk diyor..

Tamam eleştiriyoruz erdoğanı yapmaya çalıştıklarını

Terör dediğimiz şeyin arkasında kürt sorunun değil tüm devletlerin parmağı olduğunu sende çok iyi biliyosun.Bu iş öyle bahçelinin dediği gibi kandili yok edilmeli nağralarıyla mı çözülcek?

Nedir bahçelinin terörü bitirme projesi?

madem hükümeti eleştiriyoruz bizim çözüm yönetmimiz nedir?

Senin çözümün nedir?

Bunları da konuşalım

altai2
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 01:01

Ermeni sorununun arkasında da çok devlet var sözde soykırımı kabul edelim sorun bitsin.
Rumların arkasında da AB var verelim Kıbrıs'ı sorunu çözelim.

Akpliler olarak bu ülkenin diğer sorunlarına da bu tür çözümler bulacak mısınız?

BEYZADE1
Yasaklı
09 Temmuz 2013 01:22

En güzeli toptan bırakalım ülkeyi.:=)

altai2, 11 yıl önce

Ermeni sorununun arkasında da çok devlet var sözde soykırımı kabul edelim sorun bitsin.
Rumların arkasında da AB var verelim Kıbrıs'ı sorunu çözelim.

Akpliler olarak bu ülkenin diğer sorunlarına da bu tür çözümler bulacak mısınız?

altai2
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 01:33

Ederine bırakalım ama mesela babalar gibi satalım :)

BEYZADE1, 11 yıl önce

En güzeli toptan bırakalım ülkeyi.:=)

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 11:30

Sanada kaynak beğendiremiyoruz.

Tekrar yollarım arşivledim nasılsa

Ertuğrul özkök'ün bu ropörtajını mhp den birisi yalanlayabildi mi ben ona bakarım?

Zaten ropörtaj kolay kolay yalanlanamaz çünkü kayıt altındadır birebir muhataptır taraflar.

Bahçeliden böyle bi açıklama gelmedi

Demekki memnun özkökün yazısından

Farkında değil deme çünkü bu yazıyı bekir bozdağ söyledi gazetecilere

Mhp ye oy verdim evet.

Ama bahçelinin yürüttüğü siyasetten değil

akp ye oy vermemek için verdim

ama oy verdğim parti ilelebet birilerinin gölgesinde kalacak ülke adına hiçbir çözüm ve proje üretemeyip geçmişin çamurunu paçalarından atamayacaksa bahçeli de kusura bakmasın mhp de.Gün gelir %14 ü bile mumla arar olur..

altai2, 11 yıl önce

Birader bırak bunları kendine kaynak olarak Türksolu'nu bile uygun görüyorsan zaten inanmamak için bahane arıyorsundur. Sana orada yazan ifadenin bile ne anlama geldiğini anlattık. Sonra nereden bulduğun meçhul bir alıntı yapıştırdın şimdi onun üzerinden soru soruyorsun. Akp'liler geçen bir iddia ortaya atmışlardı gene 2000'li yıllara dönüp. İddialar MHP'li vekiller tarafından belgeleri sunularak yalanlandı yani bunu kim bilir nereden buldun bilmiyorum. Her neyse artık o kadar büyütülecek bir şey olsa bu olaydan sonra herhalde sen MHP'ye oy vermezdin. Ama vermişsin galiba öyle söyledin. Şimdi neyin davasını yapıyorsun? Sanki kabul edilemez bir şey var gibi. Çözüm mücadeledir kardeşim Rusya gibi, Çin gibi mücadeledir. Teslim olmanın adına çözüm demeyin...

kızan.efe
Yasaklı
09 Temmuz 2013 13:20

Yalandan kim ölmüş ki matematikçiler ölsün...

Mateacher70, 11 yıl önce

Ertuğrul özkök'ün bu ropörtajını mhp den birisi yalanlayabildi mi ben ona bakarım?

Zaten ropörtaj kolay kolay yalanlanamaz çünkü kayıt altındadır birebir muhataptır taraflar.

Mhp ye oy verdim evet.

ama oy verdğim parti ilelebet birilerinin gölgesinde kalacak ülke adına hiçbir çözüm ve proje üretemeyip geçmişin çamurunu paçalarından atamayacaksa bahçeli de kusura bakmasın mhp de.Gün gelir %14 ü bile mumla arar olur..

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 14:21

Yalanım varsa senin gibi olurdum kardeşim..

Çok şükür omurgasız değiliz..

kızan.efe, 11 yıl önce

Yalandan kim ölmüş ki matematikçiler ölsün...

eşgıya
Kapalı
09 Temmuz 2013 15:00

mhp iyidir oy vermek gerek. ben vereceğim şahsen sizde bir düşünün derim.

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 15:02

Kardeş ver verme noktasında değiliz biz.Sende oy verdiğin partinin iktidar olabileceği ihtimalini bir düşün..

eşgıya, 11 yıl önce

mhp iyidir oy vermek gerek. ben vereceğim şahsen sizde bir düşünün derim.

eşgıya
Kapalı
09 Temmuz 2013 15:04

2002 de kimse akp nin ihtimali olduğunu düşünmüyordu 112 senedir iktidardalar. şu dönemde ve konjonktürde mhp ye ihtiyaç var ve benim gibi bir çok kişide görüyordur bunu diye düşünüyorum. inşallah en az %25 oy alacak. temennim 30'u aşması

Mateacher70, 11 yıl önce

Kardeş ver verme noktasında değiliz biz.Sende oy verdiğin partinin iktidar olabileceği ihtimalini bir düşün..

memurdanbozma
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 15:25

ben tek başına refahı,birinci parti olarak dspyi,6 aylkıkken üstüste 3. kez akpyi gören biri olarak mhp nin birinci hatta tek başına çıkmasına şaşırmam...mutlu olurum hatta,bir de onlar yönetsin bakalım...

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 20:46

2002 de akpnin iktidarlığı belli değildi öyle mi?

İnsanlar ta o zaman eskilerden bahçeli ve yaşıtlarından bıkmış usanmış yeni bir arayış içindelerdi ve erdoğan tam da bunu iyi değerlendirip partisini kurdu.2002 de seçimden önce akp daha çiçeği burnundayken meydanlara milyonları döktü dökebildi..Mhp ye ne oldu o zamanlar?

Ben mhpnin ideolojisini savunan birisiyim.

Ama bu kafalar eskidi

bu adamlar gitmeli artık.Yerlerine lider ruhlu genç ateş gibi insanlar gelmeli.Yeter artık bahçeli hakikaten yeter başarısızlık abidesisin git ve mhp nin önünü aç

eşgıya, 11 yıl önce

2002 de kimse akp nin ihtimali olduğunu düşünmüyordu 112 senedir iktidardalar. şu dönemde ve konjonktürde mhp ye ihtiyaç var ve benim gibi bir çok kişide görüyordur bunu diye düşünüyorum. inşallah en az %25 oy alacak. temennim 30'u aşması

meraklii
Yasaklı
09 Temmuz 2013 20:48

koltuğa yapışıyor bizim insanımız.başarısız da olsalar öyle

Mateacher70, 11 yıl önce

2002 de akpnin iktidarlığı belli değildi öyle mi?

İnsanlar ta o zaman eskilerden bahçeli ve yaşıtlarından bıkmış usanmış yeni bir arayış içindelerdi ve erdoğan tam da bunu iyi değerlendirip partisini kurdu.2002 de seçimden önce akp daha çiçeği burnundayken meydanlara milyonları döktü dökebildi..Mhp ye ne oldu o zamanlar?

Ben mhpnin ideolojisini savunan birisiyim.

Ama bu kafalar eskidi

bu adamlar gitmeli artık.Yerlerine lider ruhlu genç ateş gibi insanlar gelmeli.Yeter artık bahçeli hakikaten yeter başarısızlık abidesisin git ve mhp nin önünü aç

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 20:50

en az %25 mi?

Rüya görüyosun rüya

%15 i geçersen öp başına koy diyorum

kim verecek mhp oy

chp ye veren adam mhp ye vermez

Akp liler hallerinden memnun

mhp düşüp akp yükselmezse dua et ..

eşgıya, 11 yıl önce

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 20:56

Aynen öyle

Git arkadaş git.Bitti senin devrin senin dönemim kapandı artık.

Yılmazlarla çillerle bittin sen

hala neyin çabasındasın

Erdoğana rakip değilsin olamıyorsun işte

Sadece sende değil

mhp tek başına iktidar olsa

ülkeyi yönetecek bakanlar kurulu kimlerden olacak hiç düşündünüz mü?

oktay vural mı ekonomi bakanı olacak

Bırakın arkadaşlar ya

mhp de Alibabacan gibi mehmet şimşek gibi eğitimli birtane adam var mı?

Ancak 80 li yılların kafasında kalmış bir zihniyet var.

ilelebet 2.muhalefet olmayı hedefleyen partiye ben oy moy vermiycem artık.Ailemle birlikte 5 oy kaybın var bahçeli

meraklii, 11 yıl önce

koltuğa yapışıyor bizim insanımız.başarısız da olsalar öyle

altai2
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 21:25

http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/ShowNew.aspx?id=12342172

Burada Bozdağ'a yanıt vermişler. Olayda zaten Oktay Vural'ın anlattığı gibidir. Biz de bunları söyledik zaten. Türksolu veya akp organlarından okumakta ısrar ediyorsunuz. Çünkü onların ne dediği sizin için önemli. Hangi tarafın yalancı olduğunu düşünürsek akp ve yandaşları bu konuda açık ara önde. Benim için bu yeterli. Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim. Zaten işinize gelene yanıt verip gelmeyene bulaşmıyorsunuz. Dışarıdan emredilen projeyi yerine getirmesindense, ondan beklenileni yapsın daha iyi. Biz mücadele taraftarıyız, müzakere değil. Terör örgütü ile masaya oturmak madem bu kadar normal bir şey ilk gündeme geldiğinde neden AKP'liler şiddetle karşı çıktı. Ama görülüyor ki sizin gibiler için mutluluk verici çalışmalar bunlar. Devam edin...

Mateacher70, 11 yıl önce

Mhp ye oy verdim evet.

altai2
Genel Müdür
09 Temmuz 2013 21:48

Son 3 gündür Öcalan'ın sağlık sorunları gündeme getiriliyor, bağımsız doktor heyeti isteniyor ve sağlık sorunları bahane edilerek serbest bırakılacağı iddia ediliyor. AKP'den bir açıklama geldi mi? Adalet Bakanlığı öyle şey olmaz dedi mi? Senin mantığınla bu da olacak o zaman. Yalanlanmadı çünkü. Laf kalabalığı yapmayalım birader öcalan da serbest kalsa sen akp'ye oy verirsin. Hiç burada yok Bahçeli o dönem şunu yaptı mı, bunu yaptı mı deme. Paçasında çamur var deme. Terör konusunda bataklığın içinde yüzenleri tebrik edebiliyorsan özkök'e şunu demiş, bunu demiş diye sorma hakkın yok. Şehide kelle, katile sayın demedi en azından...

Mateacher70
Kapalı
09 Temmuz 2013 22:20

Ne kadar basit

ne kadar dar düşünüyorsunuz anlamıyorum

Müzakere değil mücadele diyorsun

Nedir bundan kastın?

İnsanların ölmesinden bu kadar mutlusun demek

Hani 30 senedir mücadele var acıdan kandan başka bişey getirdi mi senin yöntemin?

Hala da devam etsin diyebiliyorsun.Yapmayın Allah aşkına bir yerde dur demek lazım buna

Terör bitcekse kan duracaksa apoyu da salsınlar gitsin.Onun beş para etmez canı için benim gencecik neferlerimin toprağa düşmesinden iyidir..

Ortada projeniz yok çözüm planınız yok bahçeli gibi kandil yok edilmelidir diye akla mantığa izana aykırı söylemlerden medet umuyorsunuz.

öcalanın sağlık durumunu belki kimse yalanlamadı

Ama farkında mısın 6 aydır şehit haberi duymuyorsun

Sanırım üzüldün bu duruma

Çözüm sürecinde anayasanın ilk 3 maddesinin korunması çerçevesinde akpnin destekçisiyim

Siz 30 yıl geriden gelmeye devam edin

altai2, 11 yıl önce

Son 3 gündür Öcalan'ın sağlık sorunları gündeme getiriliyor, bağımsız doktor heyeti isteniyor ve sağlık sorunları bahane edilerek serbest bırakılacağı iddia ediliyor. AKP'den bir açıklama geldi mi? Adalet Bakanlığı öyle şey olmaz dedi mi? Senin mantığınla bu da olacak o zaman. Yalanlanmadı çünkü. Laf kalabalığı yapmayalım birader öcalan da serbest kalsa sen akp'ye oy verirsin. Hiç burada yok Bahçeli o dönem şunu yaptı mı, bunu yaptı mı deme. Paçasında çamur var deme. Terör konusunda bataklığın içinde yüzenleri tebrik edebiliyorsan özkök'e şunu demiş, bunu demiş diye sorma hakkın yok. Şehide kelle, katile sayın demedi en azından...

altai2
Genel Müdür
10 Temmuz 2013 05:08

Birader sen hangi kafayla MHP'ye 2 kere oy verdim diyorsun? Akla mantığa aykırı söylem diyorsun öcalan'ı salan onun devlet kurmasına da göz yumacaktır. Terör örgütü liderinin devleti olduktan sonra kimse ölmeyecek mi? Bu adamın tankı, füzesi olacak o zaman ne halt edeceksin? Bebek katillerinden merhamet mi dileyeceksin, sadakat mi bekleyeceksin? Zekanız ışıl ışıl parlıyor. Temennilerle, iyi dileklerle siyasi yorum yapıyorsunuz ama karşınızda 30 bin kişinin katili var! Biz de insanlar ölmesin diyoruz duygu sömürüsü yapma 11 yıl sonra mı akla geldi ölenler? 20 kat artmasını mı beklediler PKK ile masaya oturmak için? Ayrıca 53 vatandaş ne olacak? Bunlar kimin döneminde hayatını kaybetti? A örgütü B örgütü sonuçta insanlar ölmeye devam ediyor! Boş muhabbet yapmayın! Adamlar statü almak için silahlarıyla gezintiye çıktılar vermezsen en az 10 kişiyle dönüp saldıracaklar. Verirsen de buna çözüm deme Tsk teslim oldu de...

Mateacher70, 11 yıl önce

Ne kadar basit

ne kadar dar düşünüyorsunuz anlamıyorum

Müzakere değil mücadele diyorsun

Nedir bundan kastın?

İnsanların ölmesinden bu kadar mutlusun demek

Hani 30 senedir mücadele var acıdan kandan başka bişey getirdi mi senin yöntemin?

Hala da devam etsin diyebiliyorsun.Yapmayın Allah aşkına bir yerde dur demek lazım buna

Terör bitcekse kan duracaksa apoyu da salsınlar gitsin.Onun beş para etmez canı için benim gencecik neferlerimin toprağa düşmesinden iyidir..

Ortada projeniz yok çözüm planınız yok bahçeli gibi kandil yok edilmelidir diye akla mantığa izana aykırı söylemlerden medet umuyorsunuz.

öcalanın sağlık durumunu belki kimse yalanlamadı

Ama farkında mısın 6 aydır şehit haberi duymuyorsun

Sanırım üzüldün bu duruma

Çözüm sürecinde anayasanın ilk 3 maddesinin korunması çerçevesinde akpnin destekçisiyim

Siz 30 yıl geriden gelmeye devam edin

altai2
Genel Müdür
10 Temmuz 2013 05:11

Lafa gelince utanmadan ecdad muhabbeti yapıyorsundur Allah bilir. Senin gibiler Çanakkale'ye gidebilir mi acaba? Vatan zaten "analar ağlamasın" diyerek kazanılıyor değil mi? Yazıklar olsun MHP'ye oy verdiğini de kimseye söyleme. İmralı canisi çıkınca da imzasını al. Hatıra kalır...

Toplam 158 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi