Editörler :
12 Temmuz 2013 15:21   

Hotpoint - Ariston ARXGD Çamaşır Makinesi Almalı mıyım?

Çamaşır makinam bozuldu uygun fiyatla acil makine almam gerekiyor...özellikle fiyatına bakarak bu makinayı gördüm. Bu makinayı bilen var mı? Daha önceki makinam Arçelikti :(

15 Temmuz 2013 10:38

omerhattab
Kapalı

hotpoint ten uzak durun. profilo tercih edin. buzdolabı almıştım kapısında küçücük bir ezilme olmuş nakliye sırasında ben farketmedim bile. hemen değiştirdiler.

15 Temmuz 2013 11:46

deniz versus meltem
Aday Memur

aqualtis aldım: çok sessiz ve iyi yıkıyor 52 desibel.

15 Temmuz 2013 14:07

vebre
Aday Memur

ben bosch kullanıyorum 1250 tl aldım çok sesli. Anneme ariston aldım daha ucuza çok sessiz ve süper

15 Temmuz 2013 14:50

forceus
Aday Memur

Hotpointi bilmem ama arkadaşımın aristonu var gayet memnun elbiseler makinadan çıkıyor bembeyaz bende de öğrencilikten kalma eski bir makina var ariston almayı düşünüyorum bende.

16 Temmuz 2013 01:56

HARİBO42
Aday Memur

benimde bozulan makinam arçelikti...bozulunca hotpoint aldım...bence harika...9 kg olanından...tavsiye ederim...

16 Temmuz 2013 15:50

halil-can
Şube Müdürü

biz Hotpoint - Ariston ARXGD 1291 (TK)/S 9 Kg. 1200 Devir Çamaşır Makinesi aldık müdürümüze internetten 10 yıl motor garantili vs süper sessiz oldugunu söyledi.aynı zamanda 60 tl ye bir aparat takmışlar 5 yıl kirece karşı koruyormuş..kirec önleyici vs 5 sene masrafınız yok..internette kredi kartına yüzde 10 puan veren yerlerde mevcut ..zaten kötü çıksaydı müdür beni sürerdi herhal:))

18 Temmuz 2013 18:05

OHEN
Aday Memur

Benden Söylemesi Sakın Almayın. Türk Markalarına Bakın.

18 Temmuz 2013 23:52

basketçi
Müsteşar

sakın ha sakın....

ilk evlendiğimizde cebimizde 5 para yoktu, gittik ucuz diye herşeyimizi aristondan aldık

evliliğimizin 10. yılında elimizde sadece fırın kaldı

buzdolabı 6-7 sene anca dayandı, çamaşır makinesi 8-9 se ki bunun en az 1-2 yılı amaaan biraz daha idare etsin süreciydi

şimdi 12. yılımızdayız fırına biraz daha idare etsin diyoruz

sakın ha sakın kesinlikle ariston almayın, servisi rezalet ki bu kadar çok bozulan bir markanın servisi iyi olsa bari diyorsunuz.

19 Temmuz 2013 01:38

selo224
Aday Memur

çok güzel bence.. size özelden ayrıntılı mesaj attım ayrıca.

19 Temmuz 2013 11:28

halil-can
Şube Müdürü

beyaz eşya biraz şans işi..iki teyzem aynı marka aynı model buzdolabını aynı yer ve zamanda almış (bosch) birisi 15 yıl oldu hiç bir sorun yok digeri her yıl bi bozulugu cıkıyo..ablamda vestel marka beyz eşyalar vardı hiç sorunsuz kullandı normalde vestel iyi değil bilinir..yani biraz da ddgm gibi artık şans:)

19 Temmuz 2013 12:40

sunaydan
Aday Memur

Bende beyaz eşyanın şans olduğunu düşünenelerdenim. Hiç ummadığınız bir marka arkadaşınızın evinde takır takır çalışırken sizin evinizde çalışmayabiliyor. Tüekiye de en çok tercih edilen marka bence Arçelik.

19 Temmuz 2013 15:19

cenkeren
Kapalı

Arçelikten şaşmayın. Servis yaygın, yedek parça ucuz. 10 yıllık çamaşır makinem bozuldu, bir sürü parça değişti 80 TL. Bosch'da olsa makine parası isterlerdi.

20 Temmuz 2013 18:23

KANUN-46
Yasaklı

vestel alma da ne alırsan al...bir çamaşır makınası aldık, parişanlık. çalışırkan sankı 9 şiddetinde deprem oluyor sanırsın. deterjanın yarısını hiç dokunmadan geri dışarı atıyor..servisi çagırıyorsun makina sütten çıkmış ak kaşık..sorun ya sudandır ya deterjandan yada yanlış kullanıyoruzdur. adam makınaya hiç kabahat vermiyor...bosh unda bulaşık makınasını aldık, o da aynı dert.. 3-4 ayda bir bardakları çöpe atıp yenısını alıyoruz...çevremde bir kaç kişi saemens ve arçelık kallanıyor.. onlarda da ufak tefek sorun oluyormuş ama bizimki kadar degil..

21 Temmuz 2013 15:20

şıktar
Aday Memur

bizde hotpoınt arıston almayı dusunuyrz ama kararsızız herkes bırsey soyluyor...

25 Temmuz 2013 16:23

halil-can
Şube Müdürü

her markada iyi diyen kötü diyen bulursun zira dedigimiz gibi beyaz eşya şans işi..en kötü denen marka olan vesteli kullanan akrabalar var sonraki yıllardada hep onu aldılar iyi die..belli olmuyor yani..artık ya nasip diyip al bence..biz müdüre aldık bunu baya memnun hotpoint ariston cmşr makinesinden ..öncekinide siemens kullanmış..

Toplam 15 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;