Editörler : crops35
«456789101112131415»

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
02 Eylül 2013 11:23

Aynen... Firma kazanacağına , personel kazansın... onurlu bir yaşam sürsün.

KOMŞU KIZI, 11 yıl önce

EN AZINDAN HER KURUM TAŞERON İŞÇİSİNİ KENDİ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRSIN. TAŞERONLUK ORTADAN KALDIRILSIN. ONLARIN YAPTIĞI İŞİ DE KENDİMİZ YAPARIZ. BOŞU BOŞUNA ONLARA MİLYAR DOLARLAR YEDİRİLMESİN. İŞÇİNİN HAKKI İŞÇİYE VERİLSİN.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
02 Eylül 2013 13:55

ya devlete yazık kesesinden yiyor. firmalar devleti tırtıklıyor. hakikaten yazık

02 Eylül 2013 13:59

kardeşim hiçbir kaynak ve açıklama yok söylentiden ibaret, olacağını sanmıyorum bu kadar düşünerek hayal kırıklığınızın boyutunu artırmayın.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
02 Eylül 2013 14:49

yok yok boş değil , olacak ama ne olacak muamma... çünkü yetkili ağızlardan açıklamalar geldi zaman zaman. inşallah hayırlı haberler çıkacak.

Bilgi.İşlem, 11 yıl önce

kardeşim hiçbir kaynak ve açıklama yok söylentiden ibaret, olacağını sanmıyorum bu kadar düşünerek hayal kırıklığınızın boyutunu artırmayın.

02 Eylül 2013 15:48

bir kaynak göster bizde bilelim o zaman

02 Eylül 2013 15:54

bu haberleri biliyorumda bakan çelik bununla ilgili net ifade hiç kullanmadı, sadece sorun çözeceklerini söylüyorlar, kadro beklemek ütopik oluyor.

KOMŞU KIZI, 11 yıl önce

http://www.haberahval.com/taseron-yasasi-taseronda-son-durum.html

KOMŞU KIZI
Kapalı
02 Eylül 2013 16:00

EKİM-KASIM AYLARINI BEKLEYİP GÖRECEZ ARTIK. NE KADAR MERT NE KADAR SÖZÜNÜN ERİ BU DEVLET. Kİ DEDİKLERİ GİBİ BİR GELİŞME OLMAZSA AKP YE BENDEN AİLEMDEN VE AKRABALARIMDAN OY YOK KESİNLİKLE.

Bilgi.İşlem, 11 yıl önce

bu haberleri biliyorumda bakan çelik bununla ilgili net ifade hiç kullanmadı, sadece sorun çözeceklerini söylüyorlar, kadro beklemek ütopik oluyor.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
03 Eylül 2013 08:49

yani bu işten kaçış yok..ya olacak yada onlar kaybolacak.

çok geri adım atmazlarsa iyi şeyler bekliyorum.

en iyi delil kulaklarım , duyduklarım var , inkar edemezler. inşallah söz verdik yaptık deyip de az hak vermezler.

KOMŞU KIZI, 11 yıl önce

EKİM-KASIM AYLARINI BEKLEYİP GÖRECEZ ARTIK. NE KADAR MERT NE KADAR SÖZÜNÜN ERİ BU DEVLET. Kİ DEDİKLERİ GİBİ BİR GELİŞME OLMAZSA AKP YE BENDEN AİLEMDEN VE AKRABALARIMDAN OY YOK KESİNLİKLE.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
03 Eylül 2013 08:52

senin gibi düşünen çok merak etme. taşeronu hesaba katmamak büyük oy kaybı olur. kimse bu riski alamaz.

KOMŞU KIZI, 11 yıl önce

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
03 Eylül 2013 11:48

Allah taşerona hayırlı rızık kapıları açsın , hakkını almayı nasip etsin.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
03 Eylül 2013 14:49

Atarsa taşeron --- teperse hükümete sonnn... :-(

gökkayaöz
Şube Müdürü
04 Eylül 2013 00:03

hükümete şu kadar kişiyiz size oy vermeyiz diyerek kadro alınmaz

kimse bu tür tehditlere boyun eğmez

kadro istemek yerine bazı çalışma haklarının düzeltilmesini istemek

daha mantıklı

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
04 Eylül 2013 09:24

zaten onları yapıyoruz. en azından başkaları gibi ülkede kaos çıkarmıyoruz. usulune uygun şekilde hakkımızı istiyoruz. caiz olan her yolu deniyoruz.

gökkayaöz, 11 yıl önce

hükümete şu kadar kişiyiz size oy vermeyiz diyerek kadro alınmaz

kimse bu tür tehditlere boyun eğmez

kadro istemek yerine bazı çalışma haklarının düzeltilmesini istemek

daha mantıklı

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
04 Eylül 2013 10:55

kadro istemenin neresi mantıksız ki iyileştirme istemek daha mantıklı olsun.

Nevzat CANBAY, 11 yıl önce

zaten onları yapıyoruz. en azından başkaları gibi ülkede kaos çıkarmıyoruz. usulune uygun şekilde hakkımızı istiyoruz. caiz olan her yolu deniyoruz.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
04 Eylül 2013 11:07

zaten A kadro vermesi abes olur. yapsın sözleşme bitsin iş.

gökkayaöz
Şube Müdürü
04 Eylül 2013 23:14

ak parti hükümeti 4b yi de 4 c yide çıkardı şimdi geri

4b sözleşmelileri 4924 sözleşmelileri kadroya alarak

sadeleştirdi

şimdi sen diyosun taşerona özel bir kadro icat edilsin oraya yerleştirilsin

mantıklımı sence?

ayrıca kadro istemek mantıksız çünkü kadro istemekle alınmaz

sınavına girersin alırsın

uzun yıllar taşeronda çalışıp sonra kpss girip kadrolu olan çok arkadaşım

var

eğer taşerona kadro verilirse torpilin kapıları şu an azıcık açık

o zaman ardına kadar açılır

tavsiyem kpssye sıkı çalışmak

Nevzat CANBAY, 11 yıl önce

zaten A kadro vermesi abes olur. yapsın sözleşme bitsin iş.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
05 Eylül 2013 09:54

çok yanlış düşünüyorsun. kpss çözüm olsaydı öğretmenler isyan etmezdi. kpss de hava. kpss yi geçip boş bekleyen büyük kitle var.

taşeron deyip geçmeyin. verdikleri emek herkesten fazla... torpilin hası kadroluların içinde dönüyor. kaç tanesi hakkı ile girdi?

senin kafana yatmasa da bu işin çözümü olacak. kadrolar sadeleşiyor diyorsun doğru taşeron kamunun içinde tam bir karmaşa. onları da sadeleştirip tek yere toplasın işte. biraz empati yap daha iyi anlarsın.

gökkayaöz, 11 yıl önce

ak parti hükümeti 4b yi de 4 c yide çıkardı şimdi geri

4b sözleşmelileri 4924 sözleşmelileri kadroya alarak

sadeleştirdi

şimdi sen diyosun taşerona özel bir kadro icat edilsin oraya yerleştirilsin

mantıklımı sence?

ayrıca kadro istemek mantıksız çünkü kadro istemekle alınmaz

sınavına girersin alırsın

uzun yıllar taşeronda çalışıp sonra kpss girip kadrolu olan çok arkadaşım

var

eğer taşerona kadro verilirse torpilin kapıları şu an azıcık açık

o zaman ardına kadar açılır

tavsiyem kpssye sıkı çalışmak

ameleyiz
Aday Memur
05 Eylül 2013 14:37

Arkadaşlar bence taşeron ortadan kaldırılsın. Kamu kurumlarında ikinci bir statü olmamalı. Olursada memur kadrosunda ünvan farklılığı olmalı. Bende bir taşeron işçisi olarak tabiki kadro verilsin diyenlerdenim. Şuan izin bile kullanamıyoruz. 10 yıldır çalışıyorum ben minnet rica iznimi kullanıyorum.

Nevzat CANBAY
Genel Müdür
05 Eylül 2013 14:42

çok haklısın... ama anlamayanlar var. bedavadan memur olamazsın diyenler var. istemeyen o kadar çok ki... sanki kendisi ne kadar hak etmiş.? memur zaten ayrı ayrıcalığı olacak. biz diyoruz devlet kendi himayesine alsın , mağdur etmesin.

ameleyiz, 11 yıl önce

Arkadaşlar bence taşeron ortadan kaldırılsın. Kamu kurumlarında ikinci bir statü olmamalı. Olursada memur kadrosunda ünvan farklılığı olmalı. Bende bir taşeron işçisi olarak tabiki kadro verilsin diyenlerdenim. Şuan izin bile kullanamıyoruz. 10 yıldır çalışıyorum ben minnet rica iznimi kullanıyorum.

Toplam 11649 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi