Editörler :
19 Temmuz 2013 14:49   

Elektrik Süpürgesi

Arkadaşlar elektrik süpürgesi alacağım. Rowenta Ro5353 hakkında bilgisi ve fikri olan var mı acaba? Bir de Homend Twinface isimli bir marka var. Başka önerileriniz varsa da yardımcı olabilirseniz sevinirim.

19 Temmuz 2013 17:01

yeliz hulus
Aday Memur

arnica bora alabilirsiniz. İyi ve ucuz bir süpürge.

19 Temmuz 2013 19:04

lamekan52
Daire Başkanı

arnica bora alabilirsiniz. İyi ve ucuz bir süpürge.

yeliz hulus, 6 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam. Başka öneriler de var mı acaba?

19 Temmuz 2013 22:18

oscarrr
Memur

Diger baslikta da yazmistim ben de arnicayi tavsiye ederm zaten tavsiye uzerine almistim ben de. Gayet iyi cok memnunum temizligi de cok kolay ki normalde usengec bir insanimdir temizlik konusunda :)

20 Temmuz 2013 01:10

lamekan52
Daire Başkanı

Diger baslikta da yazmistim ben de arnicayi tavsiye ederm zaten tavsiye uzerine almistim ben de. Gayet iyi cok memnunum temizligi de cok kolay ki normalde usengec bir insanimdir temizlik konusunda :)

oscarrr, 6 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam vakit ayırıp da bilgilendirdiğiniz için .

20 Temmuz 2013 01:13

lamekan52
Daire Başkanı

Baktım da bu ürün hep sulu mu? Ben sulu istemiyorum da :(

21 Temmuz 2013 08:55

oscarrr
Memur

Baktım da bu ürün hep sulu mu? Ben sulu istemiyorum da :(

lamekan52, 6 yıl önce - Alıntıya git

Orasini bilemem :) ama sulu tavsiye ederim temizlikten sonra toz olmuyor. Toz torbalilar bi yerden alip diger yerden disari atiyorlar tozu. Benim eskisi torbaliydi cok sukur kurtuldm ondan :)

22 Temmuz 2013 14:16

yurdumdaninsan
Aday Memur

hocam ben homend hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Fakat rowenta eski bir marka süpürgede çok iyi olabileceklerini de sanmıyorum. Marka değil de size önerim sulu süpürge almanız daha sağlıklı ve daha hijyen temzilik sağlayabilirsiniz.

22 Temmuz 2013 19:06

lamekan52
Daire Başkanı

hocam ben homend hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Fakat rowenta eski bir marka süpürgede çok iyi olabileceklerini de sanmıyorum. Marka değil de size önerim sulu süpürge almanız daha sağlıklı ve daha hijyen temzilik sağlayabilirsiniz.

yurdumdaninsan, 6 yıl önce - Alıntıya git

Anladım hocam. Çok teşekkür ederim vakit ayırıp da değerli bilgiler verdiğiniz için.

23 Temmuz 2013 10:20

onur zan
Aday Memur

Fakir süpürgede düşünebilirsin arkadaşım fakir marka bu konuda iyi.

24 Temmuz 2013 16:21

lamekan52
Daire Başkanı

Fakir süpürgede düşünebilirsin arkadaşım fakir marka bu konuda iyi.

onur zan, 6 yıl önce - Alıntıya git

Hocam evde fakir var ve başı boş dolaşan bir kırıntıyı bile alsam mı almasam mı edasıyla çalışıyor. O yüzden yeni makine alma gereği hissettim zaten. :(

29 Temmuz 2013 12:38

arzu sermi
Aday Memur

Evdeki fakir süpürgeniz eskidir bayağa. Fakirin yeni süpürgeleri bayağa iyi çıkıyor. Arnica bora düşünebilirsiniz ben de kullanıyorum memnunum. Fiyatıda pahalı değil.

29 Temmuz 2013 12:47

lamekan52
Daire Başkanı

Evdeki fakir süpürgeniz eskidir bayağa. Fakirin yeni süpürgeleri bayağa iyi çıkıyor. Arnica bora düşünebilirsiniz ben de kullanıyorum memnunum. Fiyatıda pahalı değil.

arzu sermi, 6 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam ilgilenip de bilgilendirdiğiniz için. Sipariş verdim bakalım. Hayırlısıyla gelir de kullanmaya başlarız umarım ...

02 Ağustos 2013 20:49

esra0658
Şube Müdürü

bugün bosch dan BGS42211 runn 'n toz torbasız elektirikli süpürge aldım. hemen denedim. çok güzel bir makina kesinlikle tavsiye ederim ;)

22 Ağustos 2013 11:18

sumeyrademirci
Aday Memur

bora 5000 gerçekten güzel bir süpürge ben bir problem yaşamadım tavsiye ederim

Toplam 14 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?