Editörler : **sude**
19 Temmuz 2013 18:24   

SMMM yeterlilik sınavı

SMMM yeterlilik sınavına girecek yada girmiş arkadaşlar varsa önereceğiniz kitap ismi varmı hangi kaynaklara çalışıyorsunuz.dehanın setini almayı düşünüyorum ama.

22 Temmuz 2013 15:44

SMMM16
Kapalı

dehanın 7 kitabını almıştım ben. öneririm kesinlikle. geçmiş yıl sorularını çıktı alınız yada geçmiş yıl sorularını içeren kitap temin ediniz.

22 Temmuz 2013 16:45

Feryad-ı İsyanımm
Aday Memur

teşekkurler

27 Ağustos 2020 23:01

**sude**
Editor

Yeterlilik sınavına giren arkadaşların sonuçları açıklandı.

Kazananlara mesleklerinde başarılar dilerim.

17 Eylül 2020 09:02

**sude**
Editor

Yeterlilik sınavına hazırlananlar için İzmir SMMM Odası 17-24 Eylül tarihleri arasında 8 günlük ücretsiz yeterlilik dersleri verecek. Odanın sitesine üye olarak derslere katılabilirsiniz.

Bu yeterlilik kampına SGS'ye hazırlanan arkadaşların katılmasını da tavsiye ederim. Kendiniz de eksik gördüğünüz derslere en azından katılırsınız.

SPK'yı Esin Çayhan hoca anlatacak, kaçırmayın bu eğitimleri. 

18 Eylül 2020 15:14

**sude**
Editor

Yeterlilik sınavına hazırlananlar için İzmir SMMM Odası 17-24 Eylül tarihleri arasında 8 günlük ücretsiz yeterlilik dersleri verecek. Odanın sitesine üye olarak derslere katılabilirsiniz.

Bu yeterlilik kampına SGS'ye hazırlanan arkadaşların katılmasını da tavsiye ederim. Kendiniz de eksik gördüğünüz derslere en azından katılırsınız.

SPK'yı Esin Çayhan hoca anlatacak, kaçırmayın bu eğitimleri. 

**sude**, 7 ay önce - Alıntıya git

Dün akşam Vergi Mevzuatı dersi anlatıldı. Kaçıranlar çok şey kaybetti. Eğitmenin konu anlatımı çok güzel ve anlaşılırdı.

Sgs hazırlanan ve kaynak arama derdinde olan arkadaşlar; ücretsiz olan bu eğitimi kaçırmayın.

30 Mart 2021 09:12

**sude**
Editor

Burada da Tesmer'den açıklama bekliyoruz. Bakalım sınav olacak mı, iptal mi ertelenme mi yoksa devam mı?

58 Şehirde yasaklar başladı. Ulaşım sorun olacak, hafta sonları cafeler falan kapatıldı. Sınavlar sabah başlayıp akşam 7'ye kadar sürüyor. Hele sınavın biri tam 3 saat sürüyor.

30 Mart 2021 12:04

**sude**
Editor

http://www.tesmer.org.tr/post/1024

Tesmer açıklama yaptı, belirlediği tarihlerde sınavlar yapılacak. Sınava giriş kağıtları HES kodu ile alınabilecek. Riskli olan kişilerin sınav kağıtları sistemden alınamayacak.

Bu kişilerin hakları kaybolmayacaktır.

Toplam 7 mesaj