Editörler : "eskiyara"Pangaea

sancak01
Aday Memur
21 Temmuz 2013 02:09

Dostum kötü yerleri (dağ köylerini) neden yazasın sen 1-2-3-4. hizmet alanlarını yaz 5-6 yı boşver şuanki yerin nasıl kötümü iyimi

ads01
Memur
21 Temmuz 2013 02:13

iyi iyi bim var daha ne olsun :))

sancak01
Aday Memur
21 Temmuz 2013 02:16

Bim varsa mükemmel yakında a101 de açılırsa orada emekli olursun ;) burası neresi

ads01
Memur
21 Temmuz 2013 02:21

bulanık sen nerdesin

sancak01
Aday Memur
21 Temmuz 2013 02:22

Muş merkez fazla uzak değil ;)

ali_kzl33
Memur
21 Temmuz 2013 02:27

slm saygıdeğer meslektaşlarım görev yaptığınız yerin komşusu olarak sohbetinize istemeden dahil oldum kusura bakmayın.. bende van sınırında bulunan bir ilçesindeyim.. türkiyenin en soğuk yeri yani :) şimdi beyler diyeceğim şu.. benim 185 puan var ama pek hayal edemiyom yaw antebin geleceğini.. hani geçen sene 7 il açtılar ve de millet çok pusuya yattı ve bu anı bekledi.. bence affetmez yapıştırırlar bu sene haksız mıyım? :))

doganays
Aday Memur
21 Temmuz 2013 03:03

bu sayfayı okuyan 1900 küsür ama şurda bişeyler paylaşan sadece 10-15 kişi.... arkadaşlar okuyup biş

ayfereylül
Memur
21 Temmuz 2013 03:04

ali_kzl33 hocam muhtemelen mersinlisiniz ve memlekete yaklaşmayı düşünüyosunuz.maalesef herkes aynı dertten muzdarip adanalı mersinli vs.herkes memlekete gidemeyince ver elini antep urfa diyo.umarım bize de gelir ama 2 yıl önce antep yazdığım için çıkmamıştı benim tayinim. bu yıl karışık yapacağım siz de deneyin bari

doganays
Aday Memur
21 Temmuz 2013 03:07

hocam sizin puanınız kaç? 135 ile antep gelme ihtimali var mı sizce ?

ayfereylül, 11 yıl önce

ali_kzl33 hocam muhtemelen mersinlisiniz ve memlekete yaklaşmayı düşünüyosunuz.maalesef herkes aynı dertten muzdarip adanalı mersinli vs.herkes memlekete gidemeyince ver elini antep urfa diyo.umarım bize de gelir ama 2 yıl önce antep yazdığım için çıkmamıştı benim tayinim. bu yıl karışık yapacağım siz de deneyin bari

ayfereylül
Memur
21 Temmuz 2013 03:09

hocam bu bi kumar gibi belli olmuyo ki.175 puanım var.emin olun 300 de olsa 2 kez düşünürdüm antep riskli bi bölge ama suriyeliler gedikten sonra kiralar yaşam vs çok zorlaşmış.800den aşağı ev yok diyolar.belki bu sayıyı düşürür.önceki yıllarda 113 le de antep yazmıştım o zaman 400küsürlerle kapamıştı.dedim ya bi kumar :(

doganays, 11 yıl önce

hocam sizin puanınız kaç? 135 ile antep gelme ihtimali var mı sizce ?

ali_kzl33
Memur
21 Temmuz 2013 03:10

dediklerinize katılıyorum ayfereylül hocam... A planı antep- B planı urfa gibi duruyo :)) siz kaç puanla istiyorsunuz hocam.. gerçi millet pusuda bekliyordur :)) şimdi gözükmez ama sonuçlar açıklanınca bi de bakıyon antep 250-300lere uçmuş oluyo.. tabiki benimkisi tahmin ama hiç de yanıltmıyorlar :))

ayfereylül
Memur
21 Temmuz 2013 03:15

evet pusuda bekleyenlerden biri de benim yıllardır antep türksü söylerim. bu saatten sonra paris merkez verseler antepin tadını vermez bana :))175 puan ama umut fakirin ekmeği :)) yine de ist kadar her yeri yazacam.

ali_kzl33, 11 yıl önce

dediklerinize katılıyorum ayfereylül hocam... A planı antep- B planı urfa gibi duruyo :)) siz kaç puanla istiyorsunuz hocam.. gerçi millet pusuda bekliyordur :)) şimdi gözükmez ama sonuçlar açıklanınca bi de bakıyon antep 250-300lere uçmuş oluyo.. tabiki benimkisi tahmin ama hiç de yanıltmıyorlar :))

doganays
Aday Memur
21 Temmuz 2013 03:17

şaka mısın hocam antep nasıl 400 ile kapatır 2011 de?

ayfereylül, 11 yıl önce

hocam bu bi kumar gibi belli olmuyo ki.175 puanım var.emin olun 300 de olsa 2 kez düşünürdüm antep riskli bi bölge ama suriyeliler gedikten sonra kiralar yaşam vs çok zorlaşmış.800den aşağı ev yok diyolar.belki bu sayıyı düşürür.önceki yıllarda 113 le de antep yazmıştım o zaman 400küsürlerle kapamıştı.dedim ya bi kumar :(

ali_kzl33
Memur
21 Temmuz 2013 03:17

bu arada arkadaşlar urfa hakkında bilginiz ne düzeyde bişey soracam?? mesela suruç-- urfa merkez-- hilvan-- siverek bunlar geçiyor kafamda.. sizce nasıl sıralayayım suruç sınıra yakın ya.. ne dersiniz önce suruç yazayım da.. biçok yerde suruç güzel diyen de var yok su sıkıntısı var yok kiralar yılllık alınıyormuş diyen de var.. siz ne düşünüyorsunuz.. açıkcası bu kadar suruç üzerinde durmam urfanın batısında olup memleketime daha yakın olması.. malum urfaya antepe gideceğime adana mersini gezerim daha iyi :)) tabi bunlar güzel hayal ama hayal olmadan da olmuyo bee :))

ayfereylül
Memur
21 Temmuz 2013 03:20

hocam 2011 sonuçlarına bi bakın.antepliymişsiniz bilirsiniz şehitkamil gibi merkez okulları yazmıştım.kaçla kapanmış bi bakın

doganays, 11 yıl önce

şaka mısın hocam antep nasıl 400 ile kapatır 2011 de?

21 Temmuz 2013 03:31

ben de antepliyim agam :D yazdığınız okulların çoğunu biliyorum,vay beeee be p*tan okullar açmışlar,insan gelmez valla öyle okullara,işte memleket sevdası ne yaparsın,ben ilk atama olarak antep te kaldım öyle gitti :D antep te kira sıkıntı,aile ile geliyosanız 3+1 ev için en kötü 750 TL kira parası verirsiniz tabiii bulabilirsen,o okullar da kenar semt,özellikle şehitkamil şahinbey e göre berbat,ben de kenar semtte bir okuldayım 8.günümde veli okulu basıp beni dövmeye geldi,kimileri tehdit ediyor,öğrenciler berbat,antep te okumaya değer veren yok,zenginler malları ile diğer kısım da yeme içme ile aklını bozmuş..eğitim seviyesi berbat,lys sbs de antep sonlarda,bayanlar için yaşanılacak gibi bi yer değil çünkü tren muamelesi yapıp laf atan çok,vay beee memleketime bak :D

doganays
Aday Memur
21 Temmuz 2013 03:37

hocam merkez sadece istemişsin herhalde ondan gelmeiştir size

ayfereylül, 11 yıl önce

hocam 2011 sonuçlarına bi bakın.antepliymişsiniz bilirsiniz şehitkamil gibi merkez okulları yazmıştım.kaçla kapanmış bi bakın

21 Temmuz 2013 03:39

antep te güzel semtlerde veliler çok sıkıntılıdır,ben bizzat il milli eğitim mdr yardımcısında dinledim adam köyden ibrahimli deki okula geldi diyor,gittiği okuldaki veliler bunu takip bile ediyolarmış....ayrıca bizim okulda mdr yard yapmış biri güneykentte okula gelen veliler öğretmen öğrenciye kaşını çatıp sert baktığını için öğretmeni şikayete gelmişler,sebeb çocuğunun psk bozulmuş :D

ayfereylül
Memur
21 Temmuz 2013 03:48

hocam mebbis açılmıyo bi türlü.mebde ikgm hata veriyo ben mi yanlış yapıyorum link atmanız mümkün mü?

zamansız7, 11 yıl önce

hocam, meb in kendi sitesine girin ikgm de orada tüm liste var..;)

doganays
Aday Memur
21 Temmuz 2013 03:49

Hocam tamam yüksek kapatmış ama 400 ile kapatmamış 200 den aşağı puan ile merkez ilçeler gelmemiş... zaten topu topu 37 kontenjan açmışlar... bu yıl da 150 den aşağı hayal gibi bence antep.

doganays, 11 yıl önce

hocam merkez sadece istemişsin herhalde ondan gelmeiştir size

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi