Editörler : "eskiyara"Pangaea

dejaved
Kapalı
23 Temmuz 2013 10:08

ticaret borsasını tavsiye etmem öğrenciler esrar içiyor ayrıca müdürü tam bir psikopat para manyağı

bahtsız krofilo, 11 yıl önce

o 3 okulda şehitkamilde,ticaret borsası mezarlığın dibi,mehmet çolakoğlu karşıyaka(fena sayılmaz) şahinbey ortaokulu bombalı saldırının olduğu yer,karşıyaka gene

ayintaplim
Daire Başkanı
23 Temmuz 2013 11:30

Gaziantep isteyen sınıf öğretmenlerine hayırlısı olsun.Yüksek puanlılar da var sanırım.Aaradığım okul müdürleri 180-190 puanlılar da aradı falan dediler ama.ben yaptım tercihleri.hayırlısı olsun.

doganays
Aday Memur
23 Temmuz 2013 13:15

bana da aynısını söylediler hocam, akçagöze ilkokulundan söylediler... mebbis açılırsa inşallah ben de yapacağım :(

ayintaplim, 11 yıl önce

Gaziantep isteyen sınıf öğretmenlerine hayırlısı olsun.Yüksek puanlılar da var sanırım.Aaradığım okul müdürleri 180-190 puanlılar da aradı falan dediler ama.ben yaptım tercihleri.hayırlısı olsun.

ayintaplim
Daire Başkanı
23 Temmuz 2013 13:35

Arkdaşlar iki sorum olacak:

1-Eşlerin ikisi de il dışı atamada aynı ili (örneğin gaziantep)isterse tayin,birine çıkıp birine çıkmazsa,atanamayan eş eş durumundan sadece eşinin atandığı ilçeye mi tayin isteyebiliyor yoksa diğer ilçelere de mi isteyebiliyor

2.si eşlerin ikisi de il dışından farklı ilçelere atanırsa,eşlerden birisi eşinin atandığı ilçeye eş durumu tayini isteyebiliyor mu?

cevaplarsanız sevinirim.

23 Temmuz 2013 14:18

gncl

doganays
Aday Memur
23 Temmuz 2013 15:14

elcin hocam sizin puan kaç? 135 puan ile antebin köylerini yazdım hayırlısı...

elcinöğretmen, 11 yıl önce

gncl

bencx
Aday Memur
23 Temmuz 2013 22:26

güncel

eğitek22
Aday Memur
24 Temmuz 2013 13:08

Arkadaşlar pazar başvurumu yaptım.pazartesi okul onayladı.ama hala milli eğitim onaylamamış.sizinkil

doganays
Aday Memur
24 Temmuz 2013 13:14

şırnak onaylandı hatta değişiklik yapacaktım tercihlerimde il bile onayladığı için yapmadım :(

eğitek22, 11 yıl önce

Arkadaşlar pazar başvurumu yaptım.pazartesi okul onayladı.ama hala milli eğitim onaylamamış.sizinkil

PDRuygar
Daire Başkanı
24 Temmuz 2013 14:03

Arkadaşlar Antep'in yerlisiyle de tanıştım tamam kibar insanlar ancak yerlisi mi diil mi diye araştırma mı yapıcam antep çok yer gezdim benim için asla yaşanmak şehir listemde 1 numara bi arkadaş ekmek yediğîn yer falan demiş. Ne yani ekmek yiyoruz diye hiç yorum yapmayalım mı?

isyankar_memur
Kapalı
24 Temmuz 2013 14:40

Gaziantep'teki okullardaki soruşturma sayısı okul sayısı istanbuldan çok çok az olmasına rağmen istanbuldaki soruşturma sayısını geçmiştir.

çinakop
Şef
24 Temmuz 2013 14:52

Arkadaslar antepte merkeze baglı koyde calısyorum.cık sorutta olan okullar genelde varos dıye tabır edecegımız yerler.göç alan bir cevre.acılan okulları gorunce gercekten uzuldum.cunku bunların bır kısmı mevlana akcgoze gıbı okullar ılk atamada acılmıstı.hatta bunlardan cok daha guzel yerler 2012 subatında acıktı.yanı puanlarınıza gore gercekten kötü yerler

sibeling
Şef
24 Temmuz 2013 14:55

hocam okullardaki sapık öğretmenler olduğu sürece soruşturma bitmez. antepliler alışmışlar çünkü batıdan geleni rahatsız etmeye. bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum.

isyankar_memur, 11 yıl önce

Gaziantep'teki okullardaki soruşturma sayısı okul sayısı istanbuldan çok çok az olmasına rağmen istanbuldaki soruşturma sayısını geçmiştir.

çinakop
Şef
24 Temmuz 2013 14:55

bu arada kiralar gerçekten cok yüksek.merkezde 1artı 1 esyalı eve 750 lıra odedım.ama merkezde ordu caddesı ve cevresınde ınsaat halınde yaklasık 4 5 bına var.onlarıda dusunebılrısınız.bekarlar ıcın dıyorum.cıksoruttan karatas yarım saatten az surmez.onuda eklıyım

ayintaplim
Daire Başkanı
26 Temmuz 2013 15:34

kaçta kapatır antep sizce?

ayintaplim
Daire Başkanı
27 Temmuz 2013 15:25

arkadaşlar dediğim gibi Gaziantep sınıf 200 lerde kapattı.Sizce bu puanlar gerçek mi?puanlarda oynama yapılmış olabilir mi?malumunuz 2 gün mebbise giriş yapılamadı.açıkcası ben şüpheleniyorum.

kara_kan
Aday Memur
27 Temmuz 2013 22:04

arkadaşlar van dan gaziantep ya da kahramanmaraşa a tayini çıkıp eşya taşıyacak olan var mı?ben ailemin yanına geleceğim için vazgeçemediğim bi iki parçayı getireceğim.özelden mesaj atarsanız sevinirim.

doctore21
Kapalı
28 Temmuz 2013 23:31

gaziantep kızkhamurkesen çıkan varmı arkadaşlar

doctore21
Kapalı
28 Temmuz 2013 23:35

ben kızıkhamurkesendeyim çıkan arkadaş msj atarsa bilgi verebilirim

AK.üye.06
Kapalı
28 Temmuz 2013 23:48

9 yıl doğuda çalıştım 4 yıldırda antepteyim.. adam gibi işini yapan burda el üstünde tutulur.. cahil veli dediğiniz adam bile okulda hangi öğretmenin ne karakterde olduğunu bilir..

antepteki tek sorun ev kiraları o da suriyeliler yüzünden.. ama rtık ev sahipleri suriyeli kiracıya ev vermiyorlar.. memur ve öğretmen kiracı arıyorlar.. ev kiraları düşüşte şuan.. sadece iyi araştırmak lazım.. ben 625 e karataşın göbeğinde sıfır daire kiraladım geçen hafta..

özet olarak antep iyidir arkadaşlar..

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi