Editörler : Pangaea
08 Aralık 2006 18:58

Tüm bilgisayar mühendisleri aynı çatı altında toplanalım / tek başlık

tüm bil. müh arkadaşlara sesleniyorum.artık birlik olalım tek vücut halinde hareket edelim.kpss ile yerleşenler yerleşemeyenlere destek olsun.kamuda bil. müh ağırlığını hissettirelim...

silencenight
Memur
08 Aralık 2006 18:59

tüm sorunlarımızı dertlerimizi sıkıntılarımızı paylaşalım...

marvik
Daire Başkanı
09 Aralık 2006 15:39

yerleşen yerleşmeyen bütün bilgisayar mühendislerinin birlik olması şart,devlet kurumlarında olması gereken ağırlığımızın en kısa sürede olması dileğiyle

silencenight
Memur
09 Aralık 2006 16:41

tüm bilgisayar müh. arkadaşlar bu başlık altında toplanalım

delipoyraz
Memur
09 Aralık 2006 21:33

her zaman...

silencenight
Memur
10 Aralık 2006 11:36

arkadaşlar dün forumda "hard25" adlı kişiden tehdit aldım.benim

nezdimde tüm bilgisayar mühendislerine hakaret etti.sizden ricam bu adama tepkimizi koyalım...

marvik
Daire Başkanı
10 Aralık 2006 12:21

Derdi neymiş? kimse kimseye üstünlük taslamasın burda,hele bilgisayar mühendislerine kesinlikle!

silencenight
Memur
10 Aralık 2006 12:38

marvik arkadaşım bu hard25 bana çok agır laflar etti.çıldırttı beni.adamın amacı bil mühleri karalamak aşagılamak.konu başlığı "orman mühendisleri karşı olanlara karşı elele".nick name i "hard25"

silencenight
Memur
10 Aralık 2006 14:40

artık bardağı taşırdı bazıları.artik bi̇l. mühlere uzanan elleri̇ kiralim.yeter artik...

II.Mahmut
Şef
10 Aralık 2006 17:11

Arkadaşlar bence olayı abartmayın bu şeyleri söyleyenler tek tük kişiler, bunları bir gruba isnat etmek bize yakışmaz. Tabiki birlik olalım o ayrı bişey ama , kişisel bir sorun varsa bunu farklı yöntemlerle halledelim. Ayrıca tabiki bilgisayarla ayrıyeten ilgilenen kişiler olacaktır. Bunlar da kendi çapında tam olarak bilimsel olmasa da bi yol kat etmiş olabilirler, ama bunların sayısı tabiki çok azdır. Sözü edilen cisime gelince o cismin de salladığı açık. Bir kişi kendine hacker diyor ve kendini açığa vuruyorsa bu kişi kesinlikle hacker olamaz. Gerçek hackerlar her zaman gizlidir. Sananlar ise şöhret peşindedir.

marvik
Daire Başkanı
10 Aralık 2006 17:21

Hacker olayını salladığı kesin zaten:) bilgisayar mühendislerine laf atarak meşhur olmaya çalışanlar var forumda:) neyse asıl amacımızdan sapmayalım, bilgisayar mühendislerinin tek yumruk olup birleşmesi gerek,devlet kurumlarında teknolojik atılımlar için yapılandırılması gereken en önemli branşlar bilgisayar ve elektronik müh bence

silencenight
Memur
10 Aralık 2006 17:39

degerli meslektaşlarım II.mahmut ve marvik

artık bizimle ugraşanlara cevap vermeyecem.bizimle ugrasanlar bizi çekemiyorlar kıskanç insanlar.her gün yeni biri türüyor.onlarla ugraşmaktan sinirlerim bozuldu.yoruldum gerçekten.biz artık bilgisayar mühendisleri olarak birlik olalım.her türlü sıkıntımızı derdimizi paylaşalım.bilişim dünyasındaki gelişmeler konusunda yorumlar yapalım."bir elin nesi var iki elin sesi var" atasözünden hareketle tek vücut olalım.son olarak bu başlık altında yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

silencenight
Memur
11 Aralık 2006 09:45

güncel kalalım...herkese günaydın

krbbr
Aday Memur
11 Aralık 2006 13:39

slm arkdaşlar devlette bize kaliteli iş çok az. a kadroları var sadece. bunlara girebilmek için kpss de ilk kaça girmek gerekir bilgisi olan var mı??

silencenight
Memur
11 Aralık 2006 15:45

krbbr arkadaşım.ben geçtigimiz yerleştirme ile b kadroyu kazandım.A kadro olarak fazla yer açılmıyor.bildiğin üzere A kadrolarda mülakatta var.artı kendileride yazılı sınav yapıyor.kaliteli iş demekle neyi kastettiğini tam anlamadım.buna açıklık getirirsen daha saglıklı yorum yapabilirim.

lonewolf25
Daire Başkanı
12 Aralık 2006 10:22

silencenight kardeşim :) nasılsın sana sonuna kadar destek veriyorum. Ankaradan selamlar.(E.Y)

silencenight
Memur
12 Aralık 2006 11:08

lonewolf25 dostum saolasın.görüşemiyoruz. özlettin kendini

lonewolf25
Daire Başkanı
12 Aralık 2006 11:32

Bilgisayardan bir şey bildiklerini sananlar kıskançlığından olsa gerek bilgisayar müh. uğraşmaktan çok zevk alıyorlar. kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar herhalde. Bu mesleğin ne kadar üst düzey bir meslek oldugunun herkes farkında.Bizimle uğraşan bu şahıslar her nekadar kursa gidip cv lerine 12 tane sertifika alıdıgını yazsalarda ya da kendilerini hacker olarak tanıtsalarda yeni mezun bir bilgisayar müh. diplomasına sahip olmadıklarından ve bir bil müh. girecebileceği kurumlara nekadar bilgileri olsada girmiyeceklerini bildiklerinden bizi çekemiyorlar ve ben onlar için üzülüyorum bize sataşan bu kişilerin biraz kapasiteleri olsa bilgisayar müh. gibi bir fakulteye girer ve okurlardı ama kapasite meseleri işte.

gezen
Genel Müdür
12 Aralık 2006 15:09

silencenight dostum çok haklısın. tüm bilg. müh. birlik olamadığı ve çoğunun özelde çalışmaktan vakit ayırmaya zamanı kalmadığı için bir türlü birlik olunamıyor. inşallah birlikte hareket etmeyi öğreneceğiz.

http://www.mustafagezen.com/milletvekilleri.html

gezen
Genel Müdür
12 Aralık 2006 15:12

silencenight dostum çok haklısın. tüm bilg. müh. birlik olamadığı ve çoğunun özelde çalışmaktan vakit ayırmaya zamanı kalmadığını düşünüyorum. inşallah birlikte hareket etmeyi , birilikten güç doğduğunu ve sonuç alınabileceğimizi öğreneceğiz.

http://www.mustafagezen.com/milletvekilleri.html

silencenight
Memur
12 Aralık 2006 15:18

gezen dostum destegin için saolasın.web sitene girdim.çok güzel bir sayfa yapmışsın.

Toplam 31179 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi