Editörler :
23 Temmuz 2013 05:28   

Digitürkçüler ve yeni abone olmak isteyenler

Eski abonelere teklifler gelmeye başladı mı,piyasa ne durumda.teknoloji mağazalarında satışlar başladı mı? ben yeni üye olacağim sadece GS maçları yeter bana HD görüntü istiyorum.kampanyaları bekleyeyim mi ne kadara mal olur

23 Temmuz 2013 14:02

tnsrkn
Şube Müdürü

hocam ben 6 yıllık üyeyim. engelli indirimim var % 50 indirim alıyorum.

tüm süper lig maçları + digitürkün yayınladığı tüm yabancı lig maçları ( premier lig,rusya ligi, brezilya ligi) + beko basketbol ligi maçları + tüm spor kanalları açık + 3 keyif paketi ( belgesel, müzik vs hangisini seçersen) + HD yayınlar en son 43 tl ödüyordum. ligler bitince standart yayına geçtim şu an 6 lira ödüyorum normal yayınları izliyorum sadece. her yıl böyle yaparım liglere 1 kaç hafta kala onlar beni arar pazarlığımı yaparım ve tüm paketlerim taahhütsüzdür.

şunu sakın unutmayın digitürkte hiç bir fiyat standart değildir herşey pazarlığa tabidir.pazarlığınızı sıkı yapın, fiyatı düşürebildiğiniz kadar düşürün.

29 Temmuz 2013 18:30

kutlay7
Daire Başkanı

destek

04 Ağustos 2013 18:20

Jim Parsons
Aday Memur

merhaba,
bende bu sezon almayı düşünüyorum. eylülde büyük ihtimal atanıyorum. daha önce hiç kullanmadım digitürk.
digitürk + 55-82 ekran lcd almayı dusunuyorum maç izlemek için. bu kombiyi kullananlar hangilerini önerirsiniz. teşekkürler

04 Ağustos 2013 23:19

kutlay7
Daire Başkanı

lcd en ii marka samsung sonra LG.netten ii takip et,lcd alana bedava ligtv veryolar.cok hesapli olur

06 Ağustos 2013 12:10

tnsrkn
Şube Müdürü

40''- 42'' -47'' harici pek işine yaramaz bence hocam.

09 Ağustos 2013 08:37

kutlay7
Daire Başkanı

bayrsamdan sonra yeni teklif isteyip abone olcam.yeni teklif alan olursaa yazsın lutfen

12 Ağustos 2013 09:46

kutlay7
Daire Başkanı

lig yaklaştı,son teklifler neler arkadaşlar,ne kadara baglattiniz

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?