Editörler : Pangaea
«293031323334353637383940»

sos2011
Aday Memur
26 Temmuz 2013 10:59

muhayyel_, MUhammed Elvan Gül, besyo3, sos2011... manisa merkezde olanlar

tıytıl
Aday Memur
26 Temmuz 2013 10:59

çok rahat yer.hayırlı olsun :)

Beyaz_Önlük, 11 yıl önce

Kütahya Hava Er Eğitim Tabur Komutanlığı 2. Grup

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:05

Kaçıncı bölük hocam.

besyo3, 11 yıl önce

ayın 13' üne bilet aldım hocam 14 ünde de teslim olurum.

Joseph Elt
Şube Müdürü
26 Temmuz 2013 11:09

2. grup olayını netleştirmek için iki askerlik şubesini aradım. 2. grup net olarak Eylül 9-11 arasında sevk olacak dediler. Yeni düzenlemeler yapıldığından dolayı internete bu yansımamış. Celp dönemi Ağustos olarak görünüyor yine ama Ağustos da kendi içerisinde gruplara ayrıldığından 2. grup Eylül oluyor. Şu anda sevk evraklarınızı da almanıza gerek yok 1. gruplar daha yeni alıyor dediler. Eylül başlarında alırsınız ya da daha erken başlanırsa verilmeye şubenizle irtibatta olursunuz dediler. 2 farklı şubeden aynı yanıtları aldım, buradaki hocalarımızın yazdıkları gibi 9-11 Eylül ikinci gruplar için kesin tarihtir.

Bir diğer konu ise 2. grup olup da öğretmenlik/memurluk ataması yapılabileceklerdi. Eylülde atanırsak ve 9'una kadar da sivil isek askerliğimiz ne olacak dedim. Bu ertelemelerle ilgili de birçok düzenleme yapılmış, ancak bizim atamamız sonrasında bir erteleme vb. olacaksa bunu Meb'in isteği üzerine yapabileceklerini söylediler. Malum Eylül'de göreve başlarsak aday öğretmenlikten dolayı askere gitmemiz zor görünüyor. 1. grup olan arkadaşlar ise askerde atandığı için onların bu konuda yapacakları bir şey yok gibi, askerden döner dönmez göreve başlıyorlar. Bu 2. grubun atama-askerlik durumlarında ek bilgi edinirsem ilerleyen tarihlerde yazacağım. Biraz da atamalara bağlı olacak gibi bu durum, yeni sistemler senesi yaşıyoruz hadi hayırlısı:)

sosyalktu
Yasaklı
26 Temmuz 2013 11:15

hocam bilgi eskisi gibi !!

askerde iken ataman çıkarsa askerliğin bitince göreve baslıyon ...

sevk tarihin eylül 9 ataman eylül 1 de oldu o zaman meb de göreve baslıyorsun stajyerliğin bittikkten sonra askere gidiyon bunun açıklaması bu...

2. grup gidenler çok sanslı atanırsa yırtıyor

Joseph Elt, 11 yıl önce

2. grup olayını netleştirmek için iki askerlik şubesini aradım. 2. grup net olarak Eylül 9-11 arasında sevk olacak dediler. Yeni düzenlemeler yapıldığından dolayı internete bu yansımamış. Celp dönemi Ağustos olarak görünüyor yine ama Ağustos da kendi içerisinde gruplara ayrıldığından 2. grup Eylül oluyor. Şu anda sevk evraklarınızı da almanıza gerek yok 1. gruplar daha yeni alıyor dediler. Eylül başlarında alırsınız ya da daha erken başlanırsa verilmeye şubenizle irtibatta olursunuz dediler. 2 farklı şubeden aynı yanıtları aldım, buradaki hocalarımızın yazdıkları gibi 9-11 Eylül ikinci gruplar için kesin tarihtir.

Bir diğer konu ise 2. grup olup da öğretmenlik/memurluk ataması yapılabileceklerdi. Eylülde atanırsak ve 9'una kadar da sivil isek askerliğimiz ne olacak dedim. Bu ertelemelerle ilgili de birçok düzenleme yapılmış, ancak bizim atamamız sonrasında bir erteleme vb. olacaksa bunu Meb'in isteği üzerine yapabileceklerini söylediler. Malum Eylül'de göreve başlarsak aday öğretmenlikten dolayı askere gitmemiz zor görünüyor. 1. grup olan arkadaşlar ise askerde atandığı için onların bu konuda yapacakları bir şey yok gibi, askerden döner dönmez göreve başlıyorlar. Bu 2. grubun atama-askerlik durumlarında ek bilgi edinirsem ilerleyen tarihlerde yazacağım. Biraz da atamalara bağlı olacak gibi bu durum, yeni sistemler senesi yaşıyoruz hadi hayırlısı:)

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:15

1.inci p.egt.tug.kh.ve.kh .bl

MUhammed Elvan Gül, 11 yıl önce

Kaçıncı bölük hocam.

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:18

O zaman aynı yerdeyiz.

besyo3, 11 yıl önce

1.inci p.egt.tug.kh.ve.kh .bl

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:18

Büyük ihtimal bizi askerlik şubesine verecekler hocam bugun askerlik şubesindeki görevli öyle söyledi.

Kaçıncı bölük hocam.

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:21

Askerlik Şubesi derken hocam.herkes ayni yerde eğitim almaz mı

besyo3, 11 yıl önce

Büyük ihtimal bizi askerlik şubesine verecekler hocam bugun askerlik şubesindeki görevli öyle söyledi.

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:21

esas birliği istanbul üsküdarmı hocam bizim istanbula çıktı.

Kaçıncı bölük hocam.

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:23

kagıdı bana veririken seni askerlik şubesine veririler dedi tamam dedim bende ustamı acemilik yerimi pek fazla bilgim yok.Çok kalabalıktı sormaya zaman kalmadı.

Askerlik Şubesi derken hocam.herkes ayni yerde eğitim almaz mı

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:25

Hangi bolumden mezun oldunuz, ona göre demiştir muhtemelen

besyo3, 11 yıl önce

kagıdı bana veririken seni askerlik şubesine veririler dedi tamam dedim bende ustamı acemilik yerimi pek fazla bilgim yok.Çok kalabalıktı sormaya zaman kalmadı.

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:26

Esas birliği istanbul Eyüp hocam. Yani hasdal

besyo3, 11 yıl önce

esas birliği istanbul üsküdarmı hocam bizim istanbula çıktı.

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:26

Beden eğitimi öğretmenliği hocam.

Hangi bolumden mezun oldunuz, ona göre demiştir muhtemelen

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:28

Askerlik Şubesi işi usta birliğinde olur hocam

besyo3, 11 yıl önce

Beden eğitimi öğretmenliği hocam.

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:31

Anladım hocam sagolun.siz kaçında gidiyorsunuz hocam.

Askerlik Şubesi işi usta birliğinde olur hocam

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:32

Bilet almadım ama onucunde gider 14 unde teslim olurum heral

besyo3, 11 yıl önce

Anladım hocam sagolun.siz kaçında gidiyorsunuz hocam.

organometalik
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:37

arkadaşlar sevk başlangıç tarihi 12/08/2013 bitiş tarihi 15/08/2013 olup celp dönemi 2 olanlar 9-11 eylül tarihinde teslim olacaklar değil mi? bu kesin bir bilgidir.

besyo3
Kapalı
26 Temmuz 2013 11:37

Tamam hocam bende 14 unde orada olacagım gorusuruz buyuk ıhtımal orada.

Bilet almadım ama onucunde gider 14 unde teslim olurum heral

MUhammed Elvan Gül
Aday Memur
26 Temmuz 2013 11:39

Numaramu mesaj attim size arayinn kaydedeyim hocam.

besyo3, 11 yıl önce

Tamam hocam bende 14 unde orada olacagım gorusuruz buyuk ıhtımal orada.

Toplam 862 mesaj
«293031323334353637383940»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi