Editörler : "eskiyara"Pangaea

clubberboyy
Kapalı
20 Ağustos 2013 14:45

10 numara yer rahat ol

rose teacher
Memur
20 Ağustos 2013 14:45

hocam ben sıralamak isterdim fakat ben de yeni gittim karasuya:(

elt_m, 11 yıl önce

Slm. Karasu merkezde bütün okulları iyiden kötüye doğru sıralayabilecek arkadas var mı

rose teacher
Memur
20 Ağustos 2013 14:46

yaşayıp göreceğiz hocam:)

clubberboyy, 11 yıl önce

10 numara yer rahat ol

rose teacher
Memur
20 Ağustos 2013 14:47

siz de mi orada görev yaptınız hocam?

clubberboyy, 11 yıl önce

10 numara yer rahat ol

rose teacher
Memur
20 Ağustos 2013 15:25

?

elt_m
Aday Memur
21 Ağustos 2013 19:33

hayırlı olsun size.Ben de eş durumu isticem bakalım.Lise-ortaokul-ilkokul seçme konusunda kararsızım

rose teacher
Memur
23 Ağustos 2013 00:21

sağolun hocam. branş nedir? kaç yıllık öğretmensiniz. bu konuda bilgi verirseniz sizi yönlendiririm. her iki kurumda da öğretmenlik yapmış olarak.

elt_m, 11 yıl önce

hayırlı olsun size.Ben de eş durumu isticem bakalım.Lise-ortaokul-ilkokul seçme konusunda kararsızım

29 Ağustos 2013 13:23

:)))

rose teacher
Memur
11 Eylül 2013 02:13

doğuda 2 yerde görev yaptım. insan 3. yerinin güzel olmasını bekliyo ister istemez.

TeaDrinker
Şef
19 Ocak 2014 13:33

Sakarya Karasu ya internetin beni yaniltmasiyla geldim. Berbat biryer, yol diye birsey yok, her taraf çamur, zirt pirt elektrik gidiyor, cesme suyundan birakin yemek yapmayi banyo bile yapamazsiniz, kisin nefes almak imkansiz kül yagiyo resmen, yazin her taraf it kopuk dolu, esimle rahat rahat gezemiyorum, trafik kurali diye birsey yok her an biri gelip size vurabilir, hic sucunuz yokken kendinizi kavganin icinde bulabilirsiniz, denizi 5 para etmez interneteki resimlere aldanmayin. Plaj diye birsey yok tarla gibi deniz kenari var, denizinin dalgali oldugunu soylememe gerek yok. Kiralar ucuz degil, sorunlu aileler cok, yasa disi islerin ve insanlarin kokusunu her daim alıyorsunuz. Google Karasu nasil yer diye yazdiginizda karsiniza cikan yorumlarin% 95ine inanmayin varsa orali olmayan objektif birine sorun, benim gibi hata yapmayin. Sirf bu yorumu yazmak icin girdim belki biri buraya gelmeden once bir kere daha dusunsun diye...

irem83
Şef
19 Ocak 2014 18:32

Ne güzel özetlemişsiniz olumsuzlukları :) Yine de çok daha kötü durumdaki başka yerlere göre idare eder derim

TeaDrinker, 10 yıl önce

Sakarya Karasu ya internetin beni yaniltmasiyla geldim. Berbat biryer, yol diye birsey yok, her taraf çamur, zirt pirt elektrik gidiyor, cesme suyundan birakin yemek yapmayi banyo bile yapamazsiniz, kisin nefes almak imkansiz kül yagiyo resmen, yazin her taraf it kopuk dolu, esimle rahat rahat gezemiyorum, trafik kurali diye birsey yok her an biri gelip size vurabilir, hic sucunuz yokken kendinizi kavganin icinde bulabilirsiniz, denizi 5 para etmez interneteki resimlere aldanmayin. Plaj diye birsey yok tarla gibi deniz kenari var, denizinin dalgali oldugunu soylememe gerek yok. Kiralar ucuz degil, sorunlu aileler cok, yasa disi islerin ve insanlarin kokusunu her daim alıyorsunuz. Google Karasu nasil yer diye yazdiginizda karsiniza cikan yorumlarin% 95ine inanmayin varsa orali olmayan objektif birine sorun, benim gibi hata yapmayin. Sirf bu yorumu yazmak icin girdim belki biri buraya gelmeden once bir kere daha dusunsun diye...

Gül1977
Yasaklı
20 Ocak 2014 10:06

Hayırlı olsun gerçekten çok güzel bir yere atanmışsınız. İyi Çalışmalar!

TeaDrinker
Şef
22 Ocak 2014 09:00

Her zam beterin beteri vardir ama burasi gerek insani gerek diger ozellikleriyle berbat biryer neyse yanlislik yapip buraya atanan olursa gorur nasil bir yer oldugunu.

irem83, 10 yıl önce

Ne güzel özetlemişsiniz olumsuzlukları :) Yine de çok daha kötü durumdaki başka yerlere göre idare eder derim

irem83
Şef
22 Ocak 2014 11:34

Malesef özellikle esnafı çok kaba. Eğitime çok önem vermiyor halkı. Olayı çok. Ben şu açıdan idare eder dedim; çok sıkıldığınızda arkadaşınızla kahve içebileceğiniz bir iki kafesi, (lumoss ve beyaz saray) cumartesi akşamı güzel canlı müzik yapan bir barı (kumsal) kazık yiyerekte olsa alış veriş yapabileceğiniz bir kaç mağazası var. Ben tek eğlenecenin bim marketi gezmek olduğu başka bir ilçede görev yapmış biri olarak yaptım bu yorumu :) Ama sakın yazına aldanıp gelmeyin buraya :) ben öyle yaptım pişmanım:) yazıyla kışı arasında dağlar kadar fark var.

TeaDrinker, 10 yıl önce

Her zam beterin beteri vardir ama burasi gerek insani gerek diger ozellikleriyle berbat biryer neyse yanlislik yapip buraya atanan olursa gorur nasil bir yer oldugunu.

TeaDrinker
Şef
22 Ocak 2014 20:32

Hocam ben bundan once 5 koyde calistim,merkezle alakam yoktu ama psikolojim daha iyi idi, keyfim yerindeydi, ayrintilara girmek istemiyorum ama suan deselerki geldigin yere geri git giderim. Neyse yine sukredelim de basimiza birsey gelmesin. Karasu nasil bir yer diye ilerde birisi googleda arama yaparsa su yorumlari da okurlar ins.

irem83, 10 yıl önce

Malesef özellikle esnafı çok kaba. Eğitime çok önem vermiyor halkı. Olayı çok. Ben şu açıdan idare eder dedim; çok sıkıldığınızda arkadaşınızla kahve içebileceğiniz bir iki kafesi, (lumoss ve beyaz saray) cumartesi akşamı güzel canlı müzik yapan bir barı (kumsal) kazık yiyerekte olsa alış veriş yapabileceğiniz bir kaç mağazası var. Ben tek eğlenecenin bim marketi gezmek olduğu başka bir ilçede görev yapmış biri olarak yaptım bu yorumu :) Ama sakın yazına aldanıp gelmeyin buraya :) ben öyle yaptım pişmanım:) yazıyla kışı arasında dağlar kadar fark var.

srkn24
Aday Memur
30 Mayıs 2020 14:27

Güncel

ilk-mat
Şube Müdürü
31 Mayıs 2020 10:28

Karasuyu ben de merak ediyorum.Yazlık fiyatları 100 bin den başlıyor uygun geldi hem de Ankara ile İstanbula yakın olması benim icin avantaj.Bir arkadaş da bahsetmiş ben de okudum "Karadeniz Karasuyu yutuyor" diye bir çok haber var Google'da. Özellikle bir mahalle ve köyden bahsedilmiş son durum ne yetkililer ne yapmış başka haber yok. Acaba fiyatlar bu yüzden mi uygun bunu bilmiyorum bilen bir arkadas varsa cevaplarsa bilgilenmiş oluruz.

ilk-mat
Şube Müdürü
31 Mayıs 2020 11:23

Hocam yaşayıp görmüşsünüzdür ;) Durum nedir acaba? Yazlık için düşünüyorum.

rose teacher, 11 yıl önce

yaşayıp göreceğiz hocam:)

srkn24
Aday Memur
31 Mayıs 2020 15:47

Karasu'da görev yapan arkadaşlarda yorum yaparsa seviniriz,tavsiye eder misiniz?

ayberk74
Daire Başkanı
31 Mayıs 2020 18:16

Kaba saba bir yer oyduğunu duyduğum için ben de anka sıralara yazdım.Özellikle öğrenciler en ufak bir şey kaymakamla direkt görüşüp öğretmeni şikayet edebiliyormış.Küçük ilçeler her saman öyledin.Kaymakamla sen görüşemezsn ama öğrenci destursuz odasına girer çıkar.

Toplam 60 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi