Editörler : "eskiyara"Pangaea

ranix
Memur
29 Temmuz 2013 04:30

Okula ne zaman gitmeyi düşünüyorsunuz hocam?

buka4
Aday Memur
29 Temmuz 2013 04:34

valla hocam ben akşehirdeyim şuan. buranın milli eğitiminin kararnameyi vermesini bekliyorum. muhtemelen çarşamba yada perşembe orda olurum. siz öncesinde gidecek misiniz? hangi ilden tayin çıktı sizin?

ranix
Memur
29 Temmuz 2013 04:57

Burak hocam Bursa Orhangazi'den Eregli'ye geciyorum ben. Bayramda gidecegim Eregli'ye. Kararnamemi bayramdan sonra alacagim. Yani yaklasik olarak ondokuz agustos civari Eregli'de olurum.

haydarcebi
Aday Memur
29 Temmuz 2013 09:38

Merhaba benimde tayinim yüksel balcı sosyalciyim verdginiz bilgiler için tsk

vatansever99
Aday Memur
29 Temmuz 2013 10:06

arkadaşlar çayırlıya gidecek arkadaşlar için en uygun mevki yeşiltepe veya kepez mahalleleridir. hem kiralar biraz daha uygundur. hem de yl üstü olduğu için servis buralardan geçer...

buka4
Aday Memur
29 Temmuz 2013 10:32

haydar hocam siz nerelisiniz? hangi şehirden çıktı tayininiz?

haydarcebi
Aday Memur
29 Temmuz 2013 11:27

trabzzonluyum.vandan tayinim çıktı.okulla ilgili pek bilgi yok.köy 20 km servis varmış ikili eğitim

lutf52
Aday Memur
29 Temmuz 2013 11:32

Arkadaşlar Kdz

Ereğli herşeyiyle yaşanabilecek çok güzel bir şehirdir.Hiç düşünmeyin.Aynı , ya da yakın okuldaki arkadaşlarla gidiş-geliş yaparsınız.

buka4
Aday Memur
30 Temmuz 2013 00:26

bugün okulu aradım. hizmetli ile görüştüm. okul geçen yıllarda ikili eğitimmiş fakat bu yıldan itibaren 9-3 mesaisi olacakmış. öğretmenlerin ulaşımını bi servis aracıyla yaptıklarını da öğrendim.

pilavüstü@
Memur
04 Ağustos 2013 05:46

Ereğli de sınıf öğretmenliginden zihin Engellilere gecenler için seminerddöneminde kurs yapıldı mıbilen duyan var mmı bu senees durumundan gelicem nasip olursa da bu kursun yarısını aldık yarısı eylülde onun derdine düştüm bir yandan da:-)

buka4
Aday Memur
04 Ağustos 2013 17:03

abicim en güzeli sen yarın ilçe meb'i ara. en doğru cevabı ordan alırsın

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi