Editörler : E.Kayı Han

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
17 Ağustos 2013 23:13

RAbbim şifa versin inşallah iyileşir çok üzücü bir durum ölmek öldürmek çözüm mü son günlerde çok arttı böyle olaylar Rabbim doğru yoldan kimseyi ayırmasın ayrıca meslekle ilgisi yok bu durumun

esma000
Kapalı
18 Ağustos 2013 06:58

meslekle degil karakterle alakalıdır katılıyorum sizlere arkadaşlar

şeker_PortakaLı_633, 11 yıl önce

insanın kişiliği bozuk ise her an her yerde herkese karşı sıkıntı çıkarabilir , memur olması , polis olması , hakim savcı olması bunu değiştirmez...

yaşanılan bir talihsizlik..Allah yardımcıları olsun.

heriff
Daire Başkanı
18 Ağustos 2013 21:39

RABBİMİZDEN yaralıya acil şifalar vuranada akıl kemal vermesini niyaz ediyorum. bu tür konuların deşiştirilmesi , başka mezralara çekilmesine yol açacağından değerli arkadaşlarımdan bu formu kaldırmalarını rica ediyorum. selam ve dua ile .. AEO.

ufuk ufuk
Şef
19 Ağustos 2013 11:11

konuyu okumadın herhal kardeş adam ölmüş akla ihtiyacı yok artık

19 Ağustos 2013 13:40

Burda kavga edeceğinize, katip arkadaşımız için bir hayır duası edin.

Zira kendisi artık göremeyecek..

Yasin Kap
Kapalı
19 Ağustos 2013 14:13

Adalet Personeline Şiddete Hayır, yaralanan şiddete uğrayan vurulan sağlıkçı olsaydı kıyamet kopardı

ufuk ufuk
Şef
19 Ağustos 2013 14:36

adalet personeli mesleğiyle ilgili dayak yemiyor, özel hayatıyla alakalı bi saldırı bu.

Yasin Kap, 11 yıl önce

Adalet Personeline Şiddete Hayır, yaralanan şiddete uğrayan vurulan sağlıkçı olsaydı kıyamet kopardı

Yasin Kap
Kapalı
19 Ağustos 2013 14:44

emin ol mesleğiyle ilgili oluyor, bu belalar nereden tanış çıkıyor personele..

solos
Şef
19 Ağustos 2013 15:05

mesleklerini belirtmek saçma..eski eş olmalarından mütevellit olmuş olay.Mesleklerinden kaynaklı dğl

solos
Şef
19 Ağustos 2013 15:06

neden meslek belirttiniz ki saçma olmuş..Yaşanan olayın nedeni eski eş olmalarından kaynaklı.Yaptıkları meslekten değil.Yapmayın şöyle yanıltamayın insanları

Yasin Kap
Kapalı
19 Ağustos 2013 15:16

tek bu olaya yazmadım genelleme yazdım, mesleğimizin zor yanlarını yazdım..

izmirlee.katip
Aday Memur
19 Ağustos 2013 16:04

http://forum.memurlar.net/konu/1493927/

aynı mesajlarını bu konuda da yazsana sen polis avukatı. Kurttan post, polisten dost olmaz diye ne güzel demiş diyen.. Zamanında İzmir icra müdürlüğünden bir arkadaşımızı da darp eden senin gibi üniformalı canavarlar değilmiydi neden bahsediyorsun sen..

ufuk ufuk, 11 yıl önce

adalet personeli mesleğiyle ilgili dayak yemiyor, özel hayatıyla alakalı bi saldırı bu.

ufuk ufuk
Şef
19 Ağustos 2013 16:31

arkadaşım neyin kafasındasın sen,bu konuyla ilgili konuşuyorum,diğer durumlarla genelleme yaptım mı?

polis düşmanı olup ayırt etmeksizin kin kusmaktansa, iki konuyu birbirinden ayırıp polis avukatlığı yapmaktan gurur duyarım.

insana insan gözüyle bakın biraz. polis,mübaşir,katip gibi ayırt ederek reğil. mesleğinizin kıyafeti değil, içindeki kinin kokusu ta buralara geldi. önemli olanda buydu sanırım... saygılar..

izmirlee.katip, 11 yıl önce

http://forum.memurlar.net/konu/1493927/

aynı mesajlarını bu konuda da yazsana sen polis avukatı. Kurttan post, polisten dost olmaz diye ne güzel demiş diyen.. Zamanında İzmir icra müdürlüğünden bir arkadaşımızı da darp eden senin gibi üniformalı canavarlar değilmiydi neden bahsediyorsun sen..

19 Ağustos 2013 19:28

bu işlerin meslekle ilgisi yok. psikopat öğretmenlerde var aramızda ki bunlar çocuk eğitiyorlar.

her polis lafı geçtiğinde düşmanca yorumlar yapan, polisin insan olduğunu unutan insanlarla yaşıyoruz bu yorumları kinleriniz çerçevesinde değerlendirmeniz bence hiç hoş karşılanacak bir durum değil.

arkadaşımıza geçmiş olsun diyoruz. bu onun özel hayatından kaynaklanan bir durum. yoksa iş ile ilgili bir vurma söz konusu değil..

CayKahve
Aday Memur
20 Ağustos 2013 10:54

Kendini bilmez bi POLİS vurmuş daha ne?? Görevde olan tüm polis ve askerin düzenli psikolojik kontrol edilmesi şart. psikolojisi bozuk olanların görevlerine de derhal son verilmeli veya pasif göreve alınarak ellerinden silahları alınmalıdır. Belinde silah olan kendini bişey zannediyor, her yaptığını doğru zannediyorlar. ama öyle değil bu olaydaki gibi, peki bu gördüğümüz tek vukuat mı hayır tabi ki de. sevgili, arkadaş seçerken dikkat etmek lazım işte..olan kız arkadaşımıza oldu yazık.

damatdamat
Daire Başkanı
20 Ağustos 2013 15:06

Haberi okuyunca sandım ki adliyede bir olay oldu da vurdu. Tamamen özel bi meseleden dolayı vurmuş yani. Zaten özel neden olmasa bile memlekette güvenlik güçler aşağı yukarı bu şekilde. Bir zamanlar tayin istemeyi düşündüğüm araştırdığımda 8 katibi olduğunu gördüğüm internetten resimlerine baktığım bir adliyeydi burası. Hani denize düşen yılana sarılır misali gittiğim adliye biraz kötüydü de neyse eski günlerim aklıma gelmesin.

21 Ağustos 2013 00:20

vurulan arkadaş için acil şifalar diler, tez zamanda sağlığına kavuşmasını niyaz eder , polislerle evlenen kızlarada akl-ı küll ihsan eylerim.

TuVNeRa
Şube Müdürü
21 Ağustos 2013 08:00

Siz olayın mantığını kavrayamamışsınız. Görev başındayken şehit edilen bir zabıt katibi söz konusu.

Doktor ve öğretmen şiddetinin bu kadar popüler olmasının sebebi şiddetin nedeni değil görevlerini icra ederlerken şiddete uğramaları.

Bu olayla hiçbir fark yok. Ama şehit edilen zabıt katibi olunca bırak şehit olarak kabul görmeyi haber değeri bile olmuyor.

damatdamat
Daire Başkanı
21 Ağustos 2013 08:17

Tamam görev başı ama görev nedeni ile değil ki. Yani diyelim benim kız arkadaşım bir yerde görev yapıyor ayrıldık gittim ben onu vurdum tamamen ikimizin arasında bir olay. Doktor ve öğretmen yaptığı görev ya da yapmadığı görev yüzünden vuruluyor. Bilmem artık ama durum böyle yani.Ben de polis zabıt katibini vurdu diye okuyunca tam açıyor ağzımı yumuyor gözümü başlıyordum haberi okuyunca durum değişti.

Yasin Kap
Kapalı
21 Ağustos 2013 09:14

Hepsi bir yana silahla polisin benim kurumumuda işi ne?? Güvenlik bu kadar mı?

Toplam 62 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi