Editörler : Pangaea
«3456789101112131415

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 20:59

dalga mı geçiyorsun?yoksa şaklabanlık mı yapıyorsun?De get işine eyleme beni...bundan sonra kardeşim git denginle konuş...Sana bundan sonra dünya kelamı yapmak,Ziyan olarak görüyorum.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:01

Bu son sözümü delimi nedir ona yazdım.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:03

Herkes karekterini sergiliyor.Ne diyeyim.

bilisimtekögrtmnyz
Daire Başkanı
20 Ağustos 2013 21:05

dersaneden mebe geçme hayali kuranlar boşuna heveslenmeyin.

medvezir
Yasaklı
20 Ağustos 2013 21:06

Edep dairesi mi uçan daire o :-)

bakırçay, 11 yıl önce

Arkadaşlar bazı arkadaşlar seviyesini düşürüyor.Dersane hocalarının çoğu Formasyonu var.Ben Eğitim Fakültesi Mezunuyum.Ayrıca 12 yıllık öğretmenim.Çoğunlukla Türkiyenin en başarılı okullarında çalıştım.Kadro meselesi çıktıktan sonra ne yapabilirsiniz.bunu biz değil Devletin bir ikramı düşünün vessalam...edep dairesinde eleştirelim lütfenn

Colonel Hans Landa
Şube Müdürü
20 Ağustos 2013 21:06

Evet herkes karakterini sergiliyor.

Mesela ben sana bu başlığı neye dayanarak açtın,kanıtın nedir? diye bir soru soruyorum şimdi.

Karakterinle ilgili yorumu cevabından sonra yapacağım,bekliyorum.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:09

HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI,FAKAT HER DOĞRU HER YER YER DE SÖYLENMEZ.Sadece biraz sabır et.Bakanlık ve Başbakan yeri gelince sana doyurucu bir cevap verir inşaallah.

Colonel Hans Landa
Şube Müdürü
20 Ağustos 2013 21:13

:))))

Şimdi bu cevabın orijinal ve doyurucu olduğunu mu düşünüyorsun? :)

Forum ortamlarının "dayanaksız iddiacılarının" klasik cevabıdır bu.

Hani "Ben sizin bilmediğiniz şeyler bilirim,yakında görürsünüz!!!!" gibi :)

bakırçay, 11 yıl önce

HER SÖYLEDİĞİN DOĞRU OLMALI,FAKAT HER DOĞRU HER YER YER DE SÖYLENMEZ.Sadece biraz sabır et.Bakanlık ve Başbakan yeri gelince sana doyurucu bir cevap verir inşaallah.

20 Ağustos 2013 21:17

bir kere hocam dersaneler kapanınca dersanelerin bütün maddi imkanları ve sermayesi devlet hazinesine aktarılacaksa ancak, siz böyle bir imkandan faydalanabilirsiniz,ayrıca dersanelerin kapatılması günah mı ki kefareti olsun.şimdi bu kurumların sermayeleri devlet hazinesine devrediliyor mu onu söyleyin; yok. bu kurumlar kendi sermayedarlarının elinde okula dönüşecek. o halde devlet bir özel kurumun istihdam yükünü neden çeksin,değil mi?kusura bakmayın ama yok öyle şey olmaz.

bakırçay, 11 yıl önce

(başarlı olmalıyım hocam)Kıymetli hocam,elbette sizin gibi arkadaşların atanması beni kesinlikle memnun eder.Mesele başka,devlet büyük bir kurumu kapatıyor.Çalışanları da mağdur etmeyip kurumu zenginleştiriyor.Ne var ki arkadaşlar duygusal davranıyor.

DELİ KADİRRR
Genel Müdür
20 Ağustos 2013 21:17

Sen merak etme Biz Başbakanımızı da sana vermeyiz Milli Eğitim bakanımızıda vermeyiz.onlar ne kadar senin başbakan ve milli eğitim bakanınsa bir o kadarda bizim aklın sıra burda uyanıklık yapma.

bakırçay, 11 yıl önce

birebir67
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:22

14 yıllık dershaneciyim böyle bir şey olmaz ama şu an devlet gercekten alanına hakim olan öğretmenler alıcak çok kaliteli matematik fizik kimya vs, öğretmen arkadaslar alan sınavı sayesınde güzel bir avantaj elde ettiler örneğin matçı bir arkadas var 3 senedir atanmaya çalışıyordu bu sene alan sınavı ile matçılar arasında 78. oldu alan bilgisi dershanede ki çalışmasından geliyor mebde insallah çok faydası olur, bir arkadas kpss ile mebe kalıtelı öğretmenler alınıyor demiş işte o söz bu sene yerını bulacak

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:27

Başarlı olmalıyım KIYMETLİ HOCAM,bütün Dersaneler okula dönüşemeyecek bu mümkün değil,Devlette buradaki mağdur tecrübeli öğretmenleri kadrosuna dahil edecek.Bazıları bilmiyor yok özel okula dönüşecek falan filan diyor.Tamam ben buna bir şey demiyorum.Mağdur öğretmenleri kastediyorum.Kimi özel okula kimini de Meb istihdam edecek.

birebir67
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:30

meb olsa olsa dershane öğretmenlerine ücretli teklif eder

BrainPower
Kapalı
20 Ağustos 2013 21:30

Eğer Dershanede çaışanlar kadrolu öğretmenliğe geçirilirse , bu işte parmağı olan herkesi hayat boyu tatmin ederim.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:32

Aslında eleştiride bulunan arkadaşlar da bunu imkansız görmüyor.Yine fikrini beyan ediyor.Bu da güzel.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:34

Elinle kendini mi tatmin etceksin terbiyesiz adam.Tuvalete koş.Burada ne işin var.

birebir67
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:36

herkes alan sınavına girsin öyle atansın

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:38

Eyvallah böyle fikirlere de can kurban.

BrainPower
Kapalı
20 Ağustos 2013 21:39

Yıllarca Kpss'ye hazırlanmak için dışarıya çıkmayan, yılları heba olan , babasından harçlık almaya utanan insanların hakkı dağ olur sizde altında kalırsınız, fırsat düşkünü kan içiçi vampirler.

Delikanlı isen girersin Kpss ve alan sınavına alırsın atanacak puanı bende seni alkışlarım.

Yok ben çalışmam hazıra konarım dersen burda senin alnını karışlamak için bekleyen binleri bulursun karşında.

Şimdi kaybol ! Derhal alan sınavına hazırlanmaya başla...

bakırçay, 11 yıl önce

Elinle kendini mi tatmin etceksin terbiyesiz adam.Tuvalete koş.Burada ne işin var.

bakırçay
Aday Memur
20 Ağustos 2013 21:42

Biz her şeye hazırız.Allahın izniyle.Sen kendi işine bak.

Toplam 294 mesaj
«3456789101112131415

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi