Editörler : F16 Gökçen
19 Ağustos 2013 01:02

Birkaç sorum olacak ama!

Burada sorular biraz geç yanıt buluyor sanırım. tarihler hayli eski. Bana yardımcı olabi,lecek var mı:)

zehra kurun
Aday Memur
26 Ağustos 2013 11:33

siz sorun da muhakak bir cevap veren olur herhal de.

n o k t a
Kapalı
26 Ağustos 2013 12:48

soruyuda yazmış olsaydın keşke?yardımcı olurduk

bahar_pdr
Müsteşar Yardımcısı
30 Ağustos 2013 04:03

peki:)

vücuda sürekli olarak kramp girmesi dediğimiz şey- ki tıptaki adı nedir bilemiyorum- neden kaynaklanır. bende çok sık oluyor ve ağrı başladığı anda hareket edemiyorum ve çoğu zaman ağlayacak duruma geliyorum...

31 Ağustos 2013 14:38

vitamin eksikliğinden oluyormuş galiba,birde soda içilmesi kramplara iyi geliyormuş..

bahar_pdr
Müsteşar Yardımcısı
03 Eylül 2013 17:11

hım.teşekkür ederim. peki vitamin eksikliği derken hangi vitamin :)

soda dışında neler iyi gelir, benim acı eşiğim mi düşük anlamadım .çok kötü etkileniyorum...

n o k t a
Kapalı
04 Eylül 2013 11:10

kramp.sebebi.kalsiyum eksikliğidir..bol yoğurt tüketin.süt peynir vs

eczaneden alınacak calcium sandozlarda fayda edebilir.

ama dr ile görüşmenizde fayda var.

bahar_pdr
Müsteşar Yardımcısı
05 Eylül 2013 01:13

doktora gitmek istemiyorum.yanlış ifade etmek istemem ama anlatmak istediğim şu: doktorun bana ayırdığı vakit kendimi değersiz hissetmeme sebep oluyor. ve başka faktörler de işte...:)

yazdıklarınız yeterlidir benim için.sağolun:)

14 Ekim 2013 20:27

kramp çoğu kez magnezyum eksikliğinden kaynaklanır. bende sık olurdu, magnezyum takviyesiyle geçerdi. bir de bol su tüketin. geçmiş olsun.

bahar_pdr, 11 yıl önce

peki:)

vücuda sürekli olarak kramp girmesi dediğimiz şey- ki tıptaki adı nedir bilemiyorum- neden kaynaklanır. bende çok sık oluyor ve ağrı başladığı anda hareket edemiyorum ve çoğu zaman ağlayacak duruma geliyorum...

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi