Editörler : Pangaea

ajan hk
Şube Müdürü
21 Ağustos 2013 13:10

hocam haklısın da buradaki sınıfçılar henüz "ATANMAMIŞ" snıfçılar. yani bunun sorumlusu değiller.

sorumlu atanmışlar... ama şikayetinizde haklısınız.

dehneliler, 11 yıl önce

bu sınıfçı arkadaşlara bir sorum var. branşçılarla aranızda bir sorun var 5. sınıflar elinizden alındı mağdur olduk diyorsunuz, branşçılar da alan değişikliği oldu mağdur olduk diyor. peki burada lise branşlarının günahı ne ? zaten edb mat fkb tar coğ fels verilen kontenjanlar toplamın onda biri kadar alenen üvey evlat muamelesi görüyoruz, bunun üzerine birde lise edebiyat matematiğe geçen sınfçılar bizim hakkımıza girmiyor mu

dehneliler
Genel Müdür
21 Ağustos 2013 13:11

sınıfçılardan beşinci sınıfları liseler mi aldı da kıt kanaat olan lise branşlarına sınıfçılar geçiş yaptı

jack bauer-22
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:11

lise branşı olarak edebiyata sınıftan geçen oldu bayağı bir şey diyemem ama diğer lise branşlarına sınıftan geçen çok olmadı aç belgelere bak ataması az olacak olan herkes acısını sınıftan çıkarmaya çalışıyor bu nedir ya

dehneliler, 11 yıl önce

bu sınıfçı arkadaşlara bir sorum var. branşçılarla aranızda bir sorun var 5. sınıflar elinizden alındı mağdur olduk diyorsunuz, branşçılar da alan değişikliği oldu mağdur olduk diyor. peki burada lise branşlarının günahı ne ? zaten edb mat fkb tar coğ fels verilen kontenjanlar toplamın onda biri kadar alenen üvey evlat muamelesi görüyoruz, bunun üzerine birde lise edebiyat matematiğe geçen sınfçılar bizim hakkımıza girmiyor mu

ceren gök
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:13

Bizim suçumuz yoktu.elimizden 5. sınıf alınmayacaktı.bu bizim suçumuz değil.devlete kızacaksın

dehneliler
Genel Müdür
21 Ağustos 2013 13:14

kimsenin ekmeğiniz de gözümüz yok inş herkes atanır ama yıllardır liseler verilen kontenjanlar belli 40binde 4bin civarı 17 binde 2bin civarı toplam öncesi de malum zaten ancak bu duruma rağmen sürekli mağdur edebiyatı yapılması biz liselilere zor geliyor ne ortaokul ne sınıf ne okul öncesi bu ülkede asıl mağdur olan lise branşlarıdır

ajan hk, 11 yıl önce

hocam haklısın da buradaki sınıfçılar henüz "ATANMAMIŞ" snıfçılar. yani bunun sorumlusu değiller.

ceren gök
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:15

peki hocam siz bunu bile bile terch ettnz okuduğunuz bölümü.biz biliyor muyduk ?bizde kimse atanmasın demiyoruz.herkes hakettiği atamayı alsın inşallah.

dehneliler, 11 yıl önce

kimsenin ekmeğiniz de gözümüz yok inş herkes atanır ama yıllardır liseler verilen kontenjanlar belli 40binde 4bin civarı 17 binde 2bin civarı toplam öncesi de malum zaten ancak bu duruma rağmen sürekli mağdur edebiyatı yapılması biz liselilere zor geliyor ne ortaokul ne sınıf ne okul öncesi bu ülkede asıl mağdur olan lise branşlarıdır

ajan hk
Şube Müdürü
21 Ağustos 2013 13:16

hocam bundan 8 yıl önce kimyacıları fizikçileri sınfçı diye atamışlar onu da hesaba katın lütfen.

dehneliler, 11 yıl önce

21 Ağustos 2013 13:17

sınıf öğretmenleri 8bin atama bekliyorlar ama alan değişikliği iptal edildi bu bir.ikincisi hala norm kadro fazlaları var.bunlar ne olacak? hocam ben de sorumlu değilim ve ben ,siz senelerce 5binlerle atanırken, atanamıyorum.benim,lise branşçıların günahımız ne?

ajan hk, 11 yıl önce

ceren gök
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:17

hocam sadece kimyacı fizikçi değil ki ziraat mühendisi bile sınıfçı olarak atanmış.o zamn ki hakszlığı kimse görmedi tabi.

ajan hk, 11 yıl önce

hocam bundan 8 yıl önce kimyacıları fizikçileri sınfçı diye atamışlar onu da hesaba katın lütfen.

metu16
Aday Memur
21 Ağustos 2013 13:20

hakkınız mı? garip. böyle düşünebiliyor olmanız gerçekten garip

ceren gök, 11 yıl önce

tabi çalşcaz hocam :) hakkımızı arıyoruz

jack bauer-22
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:20

hocam tamamda hep beraber mebe kızalım nedir bu kin sınıfçılara karşı bütün lise branşlarına sınıfçılar mı yerleşti lise branşları bu ülkede arka plana atılmıştır katılıyorum ve sizi destekliyorum ama sizin atamanıza sınıfçılar engel olmadı,sizin açıklarınız alan değişikliğinden öncede azdı şimdide az

başarılı olmalıyım, 11 yıl önce

sınıf öğretmenleri 8bin atama bekliyorlar ama alan değişikliği iptal edildi bu bir.ikincisi hala norm kadro fazlaları var.bunlar ne olacak? hocam ben de sorumlu değilim ve ben ,siz senelerce 5binlerle atanırken, atanamıyorum.benim,lise branşçıların günahımız ne?

dehneliler
Genel Müdür
21 Ağustos 2013 13:21

hocam ben sekiz önce yıl lise de okuyordum aklım iki karış havadaydı, din kültürü öğretmenleri de 2000li yıllarda nerdeydiniz diyor ya o zamanlarda da sokakta oyun oynuyordum bu misalden konuşuyorum , dün beni ilgilendirmiyor beni bu gün bağlıyor geçmişin yapılan yanlışlarının hesabını biz niye ödeyelim

ajan hk, 11 yıl önce

dehneliler
Genel Müdür
21 Ağustos 2013 13:26

bizim liseler olarak sınıfçı ortaokul okul öncesi kimsenin hakkına girmiyoruz ama burada asıl mağdur olan yıllardır lise branşlarıyken herkesin mağdur edebiyatı yapıp ve hala en çok açıklara sahip olması biz lise branşları için koyay bir durum değil...

21 Ağustos 2013 13:29

nasıl oluyor da en fazla norm kadro fazlası sınıfçılardayken en fazla açık da onlarda görünüyor,ben de anlamıyorum.

dehneliler, 11 yıl önce

bizim liseler olarak sınıfçı ortaokul okul öncesi kimsenin hakkına girmiyoruz ama burada asıl mağdur olan yıllardır lise branşlarıyken herkesin mağdur edebiyatı yapıp ve hala en çok açıklara sahip olması biz lise branşları için koyay bir durum değil...

ceren gök
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:31

garip olan bence benm söyledklerim değil.garip olan devletin çökerttiği eğitim sistemi.

metu16, 11 yıl önce

hakkınız mı? garip. böyle düşünebiliyor olmanız gerçekten garip

söylediğin iyi oldu hemen gruba haber verelim destekleyelim kamu ajansını :)

ajan hk
Şube Müdürü

hocam işte nasıl ki siz 8 yıl önceki olaydan sorumlu değilseniz buradaki atanmamış sınıfçılar da alan değişikliğinden sorumlu değiller

anlatmak istediğim bu.

dehneliler, 11 yıl önce

hocam ben sekiz önce yıl lise de okuyordum aklım iki karış havadaydı, din kültürü öğretmenleri de 2000li yıllarda nerdeydiniz diyor ya o zamanlarda da sokakta oyun oynuyordum bu misalden konuşuyorum , dün beni ilgilendirmiyor beni bu gün bağlıyor geçmişin yapılan yanlışlarının hesabını biz niye ödeyelim

dehneliler
Genel Müdür
21 Ağustos 2013 13:33

hocam o işin nasıl olduğuna yorum yapmayayım da ama bildiğim bir şey varsa biz liseliler bu ülkenin çocuğu değiliz aydınlık geleceği nesli falan hepsi hikaye bunların

nasıl oluyor da en fazla norm kadro fazlası sınıfçılardayken en fazla açık da onlarda görünüyor,ben de anlamıyorum.

ceren gök
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:33

aynen hocam katılıyorum size.

ajan hk, 11 yıl önce

hocam işte nasıl ki siz 8 yıl önceki olaydan sorumlu değilseniz buradaki atanmamış sınıfçılar da alan değişikliğinden sorumlu değiller

anlatmak istediğim bu.

jack bauer-22
Kapalı
21 Ağustos 2013 13:34

4+4+4 lük bir sistem var karşımızda ilk dörtlük kısım birkaç branş dersi haricinde tamamen sınıfçılara ait tabiki en fazla bizde olacak mantıklı açıklaması bu...

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi