Editörler : F16 Gökçen
29 Ağustos 2013 11:28

Hamile Devlet Memurunun hakları nelerdir?

16.08.2013 tarihli resmi gazetedeki gebe ve emzire kadınlar hakkındaki tevbliğden sonra Hamile Devlet memuru bayanın hakları nelerdir?

gülümsemelimi
Aday Memur
05 Eylül 2013 17:03

Hamile devlet memurunun hakları nedir bilmem. Ama bu devlet de hamilelin memuru, özel sektörlüsü falan olmaz... hamile hamiledir ve tüm haklar aynı olmadır. Aynı zaman da çalışan tüm hamile kadınlara da bebek 1 yaşına gelene kadar izin hakkı tanınmalıdır.

burakbayboru
Aday Memur
04 Kasım 2013 01:54

doğum parası ve doğuma devlet desteği için ben www.tamamlayicisagliksigortasi.net diye bir site bldm

burakbayboru
Aday Memur
04 Kasım 2013 01:57

Devletin çıkarttığı tamamlayıcı sağlık sigortasının bir devlet desteği varmış. Doğum yapacağım hastaneye 3000TL ödeyecektim. Peşin para istediler. Kredi kartı da olmaz dediler. Araştırırken www.tamamlayicisagliksigortasi.net adresini buldum. SGK'ya ek birsey yapılıyor. Doğuma daha öz ödediğimiz gibi birde taksitle yptığımız ödeme belgesini kuruma mutemede verince %15 geri alabiliyoruz.

kaptantsubasa
Kapalı
04 Kasım 2013 10:50

kesinlikle katılıyorum. Hamileliğin özel sektörü veya kamu sektörü iye bir ayrımı olmamalı ancak özel sektör bayan personel çalıştırmak istemiyorum bu gibi sebeplerden dolayı bu da bir gerçek.

gülümsemelimi, 11 yıl önce

Hamile devlet memurunun hakları nedir bilmem. Ama bu devlet de hamilelin memuru, özel sektörlüsü falan olmaz... hamile hamiledir ve tüm haklar aynı olmadır. Aynı zaman da çalışan tüm hamile kadınlara da bebek 1 yaşına gelene kadar izin hakkı tanınmalıdır.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi